Chmatákov online


Fórum – Chmatákovské Tv

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovské Tv

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Chmatákovské Tv
Protože je ve chmatákově mnoho událostí , který stojí za zmínku a chmatákovské noviny jsou na to krátké tak proto by bylo dobré udělat chmatákovskou TV . Já sám osobné mám dva nápady . 1. Udělat Tv v game makru a to bych asi svedl a nastavit tam všechni vaše vydea + třeba ve 4 hodiny v ponděli visílání ze světa a z novinek . 2. Mohl by se udělat web , kam by se mohli ukládat filmečky , a bylo by tam hlavní které by se pořád měnilo . Já sám bych mohl být hlavní šéf redaktor , a když se dostanu na chmat tak hned něco natočit , nebo zdokumentovat . V Tv by se probírali nejen události z chmatu , ale i z webu . Vždy bych někoho pověřil aby natočil třeba z nějaké události nebo q kousek videa a já bych to potom připravil na online vysílání .
# 13.4.2008 13.14
 

Stránky: 1 2 3 4

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
pajah: Jsme si ani nevšiml, psal sme rychle no.. :D Hele sry teda, ale možná ti tak začnu říkat mě se to docela líbí:D Jinak já to tedy opravím.
# 13.4.2008 22.08
Simulátory všech kategorií.

z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
jeto moc gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodddddd :-D
# 13.4.2008 22.20
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Takže , domluvili jsme se z maniakem a m!kayem že uděláme teda chamt tv . Visíláni můde standartní , budou to videa z chamtákova . Občas uděláme živej vstup . O všem se v čas dozvýte , byl bich i rád kdyby wertmen udělal ten mini web ;-) . Já jako ředitel téhle tv vám kdykoli odpovím na jaké koliv otázky .
# 14.4.2008 16.05
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
milanmichal: Kdo bude provozovat žívý záběr?
# 14.4.2008 16.09
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No všichni :D ale bude to podobou animace kterou stvořím .
# 14.4.2008 16.16
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Hele tak už s kámošem začínáme točit jeden takový zábavný pořad, taková skrytá kamera, kde budeme si s lidí vystřelovat. :D , ale jen teď nwm jestli to v té malé TV pujde přečíst.:-(

A povím vám, že s emáte na co těšit dvakrát už jsme si tak jednou vystřelili s pár hráčů a pak jsme se ještě půl hodiny chytali za břicho :D
# 14.4.2008 18.32
Simulátory všech kategorií.

Jirekcz
uživatel
SZ

pajah:m!key: Tvůj překlep Píja mi zničil celý život. xD


Horší by byl Pyj a :D :D
# 14.4.2008 18.56
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tak to byhc nikdy nenapsal. ;) Ale, í, je vedle á tak jsme se splatl no.. lol
# 14.4.2008 19.10
Simulátory všech kategorií.

milanmichal
uživatel
SZ Mail
:D . Už se moc těším , a tímhle vás všechni chci vyzvat aby ste natáčeli vydea , pokud splní všechny tyhle podmýnky bereme ho .
Podmýnky:
1. Vaše video nesmý obsahovat žádnou reklamu nebo nic propagačního !

2. Vaše vydeo bude nejdéle trvat 15 minut.

3. Vaše video bude mýt nějaký děj , a nebo bude zábavné aby se při něm diváci nenudili !

4.Video pak upnete třeba na edisk , ale tak aby sme si video mohli stáhnout , a né se na něj jen podívat.

Videa dávejte sem a nebo je posílejte mě M!kaymu nebo maniakovy . Pokud se vaše vydeo vybere , budete infotmovaní .
# 14.4.2008 19.23
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Hele, ale web bych si vzal radši na starost já pokud ti to nebude vadit, protože tvůj pravopis mě docela ničí. ;)

Jinak chtěl jsme říct, že na konci vašeho filmu vždy třeba udělejte kdo natáčel, kdo ve videu účinkoval atd.. popřípadě i název skladby, která ve videji byla, ať se nás pak někdo neptá. ;)



Naposledy upraveno: 14.4.2008 19.33

# 14.4.2008 19.30
Simulátory všech kategorií.

milanmichal
uživatel
SZ Mail
:D ok klidně
# 14.4.2008 19.33
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
No přemýšlel jsem o tom a co takhle mezi cho pořady dávat i různé úryvky mimo? Něco z grafiky, nějakou reklamu atd.? Kdyby jo, tak bych se toho ujmul.
# 14.4.2008 19.50
 
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Jasná proto se to nebude jmenovat CHmat Tv ale trochu jinak , vcěčina ta mbude o chmatu ale při visílání live budou různé blbosti a jinak tam budou určité seriáli o grafice , programací jiných hrál a vše o čem se mluví ;-)
# 14.4.2008 19.55
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Ok, mohu se tedy zkusit přidat?
# 14.4.2008 19.57
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jelikož mě nějak furt nepřichází e-mail o potvrzení registrace na mogulusu, tak byhc chtěl poprosit maniaka o to, jestli by TV nezaregistroval. Já zatím s kusím se domluvit s Pajahem na webu, nebo ho popřípadě udělám sám. ;) Jinak zatím budu natáčet ten pořad s P@tr!Kem a + pak udělám obsah webu. ;) Vysílat kidně taky budu, jinak videa , které chceš vysílat na mogulusu musí být nahrané na youtube. ;)
# 14.4.2008 19.59
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovské Tv

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.