Chmatákov online


Fórum – Chmatákovské Tv

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovské Tv

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Chmatákovské Tv
Protože je ve chmatákově mnoho událostí , který stojí za zmínku a chmatákovské noviny jsou na to krátké tak proto by bylo dobré udělat chmatákovskou TV . Já sám osobné mám dva nápady . 1. Udělat Tv v game makru a to bych asi svedl a nastavit tam všechni vaše vydea + třeba ve 4 hodiny v ponděli visílání ze světa a z novinek . 2. Mohl by se udělat web , kam by se mohli ukládat filmečky , a bylo by tam hlavní které by se pořád měnilo . Já sám bych mohl být hlavní šéf redaktor , a když se dostanu na chmat tak hned něco natočit , nebo zdokumentovat . V Tv by se probírali nejen události z chmatu , ale i z webu . Vždy bych někoho pověřil aby natočil třeba z nějaké události nebo q kousek videa a já bych to potom připravil na online vysílání .
# 13.4.2008 13.14
 

Stránky: 1 2 3 4

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Ja sa v ňom vyznám;-)
# 13.4.2008 15.09
milanmichal
uživatel
SZ Mail
J ok klidně tě beru do týmu pak mi napiš na icq
# 13.4.2008 15.33
 
acon
uživatel
Ve hře: VoJaK
SZ ICQ
je to nahodou good napad:)
# 13.4.2008 15.38
Obrázek
Obrázek
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Díky podle toho jak domluvíme uvidíte výsledky , snad to bude brzy . Zatím plánuji jen dva seriálí , ten první to budou novinky z chmatu a ten druhý bude soutěž o nejpovedenější video . Něco jako X-Factor :D :D :D
# 13.4.2008 15.39
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
udelal bych to tady nebo speciální web a speciální tým který bynatacel nejake veci a pak treba za nejakej poplatek v kč by tam byla vase reklama
# 13.4.2008 15.49
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
acon
uživatel
Ve hře: VoJaK
SZ ICQ
jj a vis co by se mohlo udelat do chmatu??studio spesl budova kam by mohl kazdy ale potom by bylo studio a tam by mohl jen urciti lide tak co co tomu rikas:)blby co
# 13.4.2008 15.50
Obrázek
Obrázek
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Jj dobrý nápady já se o něco s manyakem pokusím z těch reaklam by mohli být i peníze na chmat a o tu budovu se musí postarat gizmo ;-)
# 13.4.2008 16.07
 
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Good napad v gamemakeru to mas za par minut.
Proste dalsi good idea. xD
# 13.4.2008 19.51
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Kdyby jste to dělali přes Mogulus, můžu udělat jednoduchý web, a Miky by určitě neprotestoval s doménou tv.chmatakov.cz, že Miky? :)
# 13.4.2008 20.05
 
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
klidně tu telku nakreslim xD
# 13.4.2008 20.06
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Já teď v MMF 2 udělal Player a asi Bych možná Zvládnul Online TV třeba na FTp bych uložil zprávy nebo tak a koukali byste se a do TV by bylo třeba 6 redaktorů na Filmy Chmat ATK a běžela by od 12-8 H
# 13.4.2008 20.14
 
Mr.Tříska
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Dobrý , ale já bych radši rozhlas. ;-)
# 13.4.2008 21.21
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Jo, Chmatákov rádio bylo, a chtěl jsem dělat i živé vstupy, dokud byla služba radiostation.cz zdarma (goq.cz). :(
# 13.4.2008 21.38
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Klidně se hlásím na radaktora do tv s mogulusem umím dobře. A pak by někdo mohl udělat i logo pro chmat TV . ;) Jinak by to také chtělo udělat nějaký TV program třeba v tolik a tolik zprávy co dnes vše na Chmatu se dělo, třeba v chmatu byl quest a podrobnosti atd.. :) Nebo do nápraváku byl dnes přidán ten a ten za to, že porušil .... atd.. Jaj to by mě bavilo. :) Sem tam by tam moha být i reklama na chmakuza web, chmazka web, chbi web atd.. + k tomu videa a screeny. :)

Klidně vše i zaregistruji, atd.. udělal bych i web, ale jelikož se nabídl pajah tak ať udělá pája ten je na to odborník:) a v tolik a tolik by se vždy tv vypínala a nebo pouštěl automat, vše co se za celý dne vysílalo.



Naposledy upraveno: 13.4.2008 22.09

# 13.4.2008 21.45
Simulátory všech kategorií.

pajah
webmaster
Obrázek
SZ
m!key: Tvůj překlep Píja mi zničil celý život. xD
# 13.4.2008 22.05
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovské Tv

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.