Chmatákov online


Fórum – Oživte lovce (a výrobu)

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživte lovce (a výrobu) [zamknuto]

ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Čau
tak trošku mě sere, že je lovec mrtvý povolání a výroba má využití jenom na bonusy, tak mě napadlo pár změn, který by mohly vylepšit hru
1. možnost přidělání optiky na kuši, která by sloužila jako taková ,,snipa pro lovce,, (ten návrh už někdo někde psal)
2. s tím souvisí optika samotná, která je podle mě tak drahá, že se ani nevyplatí používat (jednak je drahá a jednak nepřidává zase tolik damage)
3. větší využití výroby -> jestli jste hráli old, tak si asi pamatujete, že šlo vyrobit mnohem více zbraní (kulas, lovecká...), výroba zbraně by byla o něco levnější než zbraň samotná, dejme tomu o 20% ? O_o (přijde mi smutný že jediný, co se dá vyrobit je dýka, šípy, optika a hlaveň brokovnice, která je vlastně stejně drahá jako brokovnice)
4. lovec -> nemá využití v pvp, protože na co hrát lovce když mystik i bojovník jsou silnější, ochočování taky stojí zahouby, protože ty choboty prostě nikdo nekoupí (a když jo tak ta částka není větší než 1k). Už se jednou zvažovalo využití lovce v PvE, podle gizma je to lehký na udělání, ale prostě se na to nějak zapomnělo nebo co

Kdyby někoho napadlo něco dalšího nebo nějaký vylepšení, určitě se svěřte :)
# 12.8.2014 0.18
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 8

Stránky: 1 2 3

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jo tak to zní fajn. Já myslel že to chceš celkově snížit všechny ty ceny.
# 13.8.2014 19.52
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
u tý optiky jde taky o to, že nepotřebuješ jenom formu, ale železo, takže tavítko což je dalších 500, a pak ještě ty lepší součástky
tím myslím, že oproti ostatním věcem je to poměrně na dlouho, drahý a nejhorší na tom je, že to nemá využití :X
# 14.8.2014 2.14
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
snipa s optikou se používá docela hojně, ale výroba je vážně drahá.
# 14.8.2014 3.14
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
vy mě nechápete... je mi jasné že je to drahé, ale já chci vědět kolik to stojí, těžení šutrů nestojí nic, takže svuj čas do toho nepočítejte, řekni mi kolik použiješ tavítek na ty železa, aby si si to pak vyrobil, a jestli forma zmizí nebo zustane...
# 14.8.2014 11.59
kubicek307
zablokován
SZ
forma zmizí a tavítko jen jedno a ty lepší součástký stojí pár chk, neni to nic drahýho 3-(
# 14.8.2014 12.36
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to mi chceš říct že on řeší to, že zaměřovat stojí 3k a udělá ze zbraně o dost lepší zbran? asi to ještě zdražím :D:D
# 14.8.2014 14.17
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Musíš ale započítat i počáteční investici do vybavení. (vrtačka=5k) Jinak výroba např. snipy se zaměřovačem stojí cca 11k. Je to slabší než kulas a potřebuješ na to výrobu, která je nadýl. Myslím si, že je to stojí tak akorát.
# 14.8.2014 15.00
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
tím myslim že ta zbraň by mohla mít aspoň stejnej dps jako kulas, když výroba tý zbraně stojí 11k (+ potřebuješ vrtačku za 5k a výrobu)
# 14.8.2014 15.44
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kdyby si četl hougovo téma kde jsem vypsal zbraně a jejich dmg v pořadí.. tak si všimneš že snipa se zaměřovačem má o dost větší dps... kulas bez bonu je k ničemu, jen ten bon ho vytáhne na TOP zbran :D a vrtačka se určitě nemuže počítat do výroby zaměřovače... těch zaměřovačů vyrobíš klidně 456456416 jednou vrtačkou, je to jednorázová investika takže se nepočítá...
# 14.8.2014 15.52
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Mno, když to porovnáš třeba s rotákem, tak snipa s optikou je vlastně slabší roták akorát 7x levnější, ale potřebuješ zas tu výrobu mno... já bych tohle neřešil a spíš něco přidával.(především pro lovce)
# 14.8.2014 15.56
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživte lovce (a výrobu) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.