Chmatákov online


Fórum – Oživte lovce (a výrobu)

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživte lovce (a výrobu) [zamknuto]

ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Čau
tak trošku mě sere, že je lovec mrtvý povolání a výroba má využití jenom na bonusy, tak mě napadlo pár změn, který by mohly vylepšit hru
1. možnost přidělání optiky na kuši, která by sloužila jako taková ,,snipa pro lovce,, (ten návrh už někdo někde psal)
2. s tím souvisí optika samotná, která je podle mě tak drahá, že se ani nevyplatí používat (jednak je drahá a jednak nepřidává zase tolik damage)
3. větší využití výroby -> jestli jste hráli old, tak si asi pamatujete, že šlo vyrobit mnohem více zbraní (kulas, lovecká...), výroba zbraně by byla o něco levnější než zbraň samotná, dejme tomu o 20% ? O_o (přijde mi smutný že jediný, co se dá vyrobit je dýka, šípy, optika a hlaveň brokovnice, která je vlastně stejně drahá jako brokovnice)
4. lovec -> nemá využití v pvp, protože na co hrát lovce když mystik i bojovník jsou silnější, ochočování taky stojí zahouby, protože ty choboty prostě nikdo nekoupí (a když jo tak ta částka není větší než 1k). Už se jednou zvažovalo využití lovce v PvE, podle gizma je to lehký na udělání, ale prostě se na to nějak zapomnělo nebo co

Kdyby někoho napadlo něco dalšího nebo nějaký vylepšení, určitě se svěřte :)
# 12.8.2014 0.18
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 8

Stránky: 1 2 3

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Vyroba zbrani je good napad, pridal bych nejakou zbran lovcovy, ktera by se treba dala taky vyrobit, ale to uz by bylo potreba dokreslit atd... Jinak lovec se podle me da udelat pouzitelnej mensim buffem harpy.
Edit: Jeste me napadlo, ze by se mohlo pridat neco na odebrani bonu ze zbrane s vysokym rizikem znicení zbrane/poskození.
# 12.8.2014 1.42
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Na nic se nezapomnelo, Gizmo proste nema cas pokazde, kdy nekoho neco napadne .. vylepsi se lovec, zas budete brblat, ze bojovnik je slaby, vylepsi se bojovnik, tak zas bude slaby mystik a porad dokola .. 3-(
# 12.8.2014 5.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Já sem dlouho nad tímto tématem přemýšlel a jediné co mě napadlo bylo:,
Lovec:
Jediné povolání lovec by dostávalo dropy (ze draka, slizu, ...). Ono pak, když můžete dropnout jen draka, slize nebo pytel, můžete si slušně vydělat.Protože ostatní tento typ draka nemají, bude se i o to dráž prodávat.
Výroba:
K tý výrobě, zrušit zručku a co se dělá zručkou dělat výrobou, zdražit zbraně... čím víc budou dražší zbraně, tím víc se budou opravovat. Myslím si, že 15k za kulas je prostě málo a vždycky bylo, máte to nachytaný za ani ne hoďku chytání a o čem to pak je... Pak už by se zas i vyplatilo PVP, protože za ty zbraně by to stálo...
PVP:
Ještě mě napadlo něco k tomu PVP, je to provedený i ve hře Rust. Udělal bych to tak, že když hráč odlogne, bude stát ještě 5minut ve hře po odlogu. Chápu, že to není nejlepší pro ty VIP pány, co stojej u hnědýho s růžovou lamou, ale když nad tim tak přemejšlim, tak by stačilo odběhnout dál od lidí(při odlogu) například na molo, které se nepoužívá, místo nad těžbou kam nikdo nechodí, nad nemocnici v chobotově. Aspoň nějak by se využili místa, kam nikdo nechodí.



Naposledy upraveno: 12.8.2014 17.58

# 12.8.2014 6.12
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Zdrazi se zbrane, ostatni zas budou brecet, ze je to moooc draheeeee. .. a s tim odlognutim to tady bylo uz nekolikrat a uz nekolikrat Gizmo napsal, ze to v tomto CH proste nejde zrobiiit :))
# 12.8.2014 6.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Tak ať brečí, ale o to právě jde. Výroba vyjde na bůhví kolik práce a chk a stejně ti je k ničemu. Potom ještě rádi budou chodit za řemdou.
# 12.8.2014 7.34
 
TFuNnel aka Tunel
uživatel
Obrázek
Ve hře: TFuNnel
SZ
Děti budou brečet, pak vy budete brečet že brečej a pak budete brečet všichni na forum = SPAM


(Ano jsem lama která musí smazat svůj nápad když začne mít jinej názor)



Naposledy upraveno: 12.8.2014 9.58

# 12.8.2014 8.08
Musel jsem to smazat, jinak by mi rozkopali všichni držku a zuby z huby
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Hezke napady, kdo z vas neco zafinancuje, aby se to mohlo udelat, hm?:)
# 12.8.2014 8.17
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TFuNnel aka Tunel
uživatel
Obrázek
Ve hře: TFuNnel
SZ
No.. Tak já předem myslel že to má být nápad, který by se mohl udělat třeba na nové verzy (Lidi chtěj CH2..Nějaký..) A co třeba když ho Gizmo udělá zas ale nebude stejný (Někde jsem četl snad na Free hrách že možná ani už nebude moct použít novou verzy grafiky nebo tak nějak) A tak by mohl udělat hru i s nápady hráčů..(Jen ty dobrý nápady by použil proboha..)
# 12.8.2014 8.20
Musel jsem to smazat, jinak by mi rozkopali všichni držku a zuby z huby
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Napad vymysleny za 5 minut, realizace nekolik hodin prace a k cemu? :)
# 12.8.2014 8.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TFuNnel aka Tunel
uživatel
Obrázek
Ve hře: TFuNnel
SZ
Myslím že by přišlo více hráčů, old hráči, a třeba nováčci kteří před tím zakroutili hlavou... Jako třeba "Lovec nedostává prachy za spalování to je na hovno vyseru se na to a půjdu se kojit k mamce" A možná by to bylo i výhodnější.. Řekni mi proč Gizmo dělaL CH2 Pro mě to je už těžký něco vymejšlet ale řeknu, asi že pro větší hratelnost.. :)
# 12.8.2014 8.25
Musel jsem to smazat, jinak by mi rozkopali všichni držku a zuby z huby
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ja nejsem ten z nejstarsich hracu, ale urcite bych nezacal kvuli tomuto hrat :) zacal jsem okolo roku 2006, to mi bylo nejakych 14 let :) proto jsem hral, pac me ta hra bavila ne proto, ze by lovec byl super .. v old se pouzival jen bojovnik, nic jineho, ve verzi predtim dokonce nebyly ani povolani a hra lidi bavila .. ale ted je mi temer 22 let a opravdu bych nezacal hrat .. jedine, proc bych hral, kdybych byl gm :D .. a takovych napadu, jako jsou tyto, tady bylo hodne .. ale gizmo na to nema cas, protoze ma dulezitejsi veci na praci, nez se stovky hodin venovat hre, do ktere investoval hromadu sveho casu a penez a co z toho ma? Vetsinou nevdek malych harantu :) .. takze asi tak ..
# 12.8.2014 8.32
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TFuNnel aka Tunel
uživatel
Obrázek
Ve hře: TFuNnel
SZ
Ok :/ Vyhrál jsi.. Totálně jsi mě potopil a já souhlasím :D Máš pravdu v 826 se taky hrál jen bojda.. To jsem začal hrát a mít v bance 9 bílejch a 3 rotáky to už teď asi neuvidíš :D Ale fakt respect potopil jsi mě jak kuličku od nesquiku
# 12.8.2014 8.44
Musel jsem to smazat, jinak by mi rozkopali všichni držku a zuby z huby
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ja te ale nechtel nijak potopit, jen jsem napsal svuj nazor .. jen jsme diskutovali a doufam, ze to tak beres :) .. je fajn, ze se fredy snazi, aby se pouzivaly vsechny zbrane a vsechna povolani .. jen je dost tezke, aby si byla tato povolani rovna, kdyz jsou tak omezene moznosti .. :)
# 12.8.2014 9.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TFuNnel aka Tunel
uživatel
Obrázek
Ve hře: TFuNnel
SZ
Já to tak beru, já to myslel tak že já měl názor a ty jsi mě přesvědčil a tak jsi můj názor potopil a já souhlasím s tebou :)
# 12.8.2014 9.56
Musel jsem to smazat, jinak by mi rozkopali všichni držku a zuby z huby
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
co jsem řekl je, že by hra byla zajímavá, kdyby se používalo více povolání, více zbraní s tím že ta kooperace se začíná pomalu vytvářet, například pobuda má pátrání
proč by se brblalo, že je lovec moc silnej, když v pvp stejně bude dominovat bojovník a mystik ?
jo jenom tak btw, na opravování zbraní ti stačí zručka, kterou má každej druhej :)
# 12.8.2014 12.20
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživte lovce (a výrobu) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.