Chmatákov online


Fórum – Oživte lovce (a výrobu)

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživte lovce (a výrobu) [zamknuto]

ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Čau
tak trošku mě sere, že je lovec mrtvý povolání a výroba má využití jenom na bonusy, tak mě napadlo pár změn, který by mohly vylepšit hru
1. možnost přidělání optiky na kuši, která by sloužila jako taková ,,snipa pro lovce,, (ten návrh už někdo někde psal)
2. s tím souvisí optika samotná, která je podle mě tak drahá, že se ani nevyplatí používat (jednak je drahá a jednak nepřidává zase tolik damage)
3. větší využití výroby -> jestli jste hráli old, tak si asi pamatujete, že šlo vyrobit mnohem více zbraní (kulas, lovecká...), výroba zbraně by byla o něco levnější než zbraň samotná, dejme tomu o 20% ? O_o (přijde mi smutný že jediný, co se dá vyrobit je dýka, šípy, optika a hlaveň brokovnice, která je vlastně stejně drahá jako brokovnice)
4. lovec -> nemá využití v pvp, protože na co hrát lovce když mystik i bojovník jsou silnější, ochočování taky stojí zahouby, protože ty choboty prostě nikdo nekoupí (a když jo tak ta částka není větší než 1k). Už se jednou zvažovalo využití lovce v PvE, podle gizma je to lehký na udělání, ale prostě se na to nějak zapomnělo nebo co

Kdyby někoho napadlo něco dalšího nebo nějaký vylepšení, určitě se svěřte :)
# 12.8.2014 0.18
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 8

Stránky: 1 2 3

kubicek307
zablokován
SZ
žádná kooperace nikdy nebude jelikož když má někdo jen jednu postavu ( což nemá ) tak si ji stejně doskillí za pár hodin a nebude mít co dělat tak udělá další s jiným povoláním takto to bylo vždy a vždy bude v chmatu nehledejte kooperaci dokud bude takhle jednoduché získávat skilly nebo mít možnost všech povolání.
# 12.8.2014 14.34
 
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Pls dejte prut na 1chk a kulas na 2 jj?
# 12.8.2014 20.23
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

ShockWaveCZ:..přijde mi smutný že jediný, co se dá vyrobit je dýka, šípy, optika a hlaveň brokovnice

Můžeš vyrobit ještě obyč. a vylepšený prut, všechny amulety, mizítko, dát bonusy a složit robotickýho chobota. Výroba není zase tak úplně skill k ničemu :-)

Výroba zbraní se tady už kdysi řešila, ale nějak to vyšumělo...
# 12.8.2014 21.42
 
kubicek307
zablokován
SZ
Chtělo by to nákou věc , kterou by vyrobení stálo více usilý, ne jen koupit 2 díly dát do ruk šroubovák a mít tu věc. Něco co by padlo z příšery (třeba 4x) + chk + třeba ta hornina z qtu. A hlavně tu věc nedávat do Q aby měla hodnotu. Samozřejmě recept by se mohl lišit, jne prostě aby to nebylo za 5 min z shopu, ale něco co potrvá klidně týden
# 12.8.2014 21.50
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
to vím že se všechno tohle dá vyrobit, ale v praxi je to k ničemu
pruty nikdo nekoupí, každej udělá rybárko a prut si koupí sám, mizítko to stejný, bonusy se hoděj, amulety padají z truhel ve velkým, a robotickej chobot je fajn ale takovej názor má málo lidí :D
# 13.8.2014 0.25
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Výroba je pro bonusy. To je podle mě dostatečná motivace
si jí vyskilit, jen jsem linej. Beztak se to neudělá. Je to jen houkání do větru bez smysluplných argumentů, proč by to tak opravdu mělo být.

Pls pls, chci aby se dalo udělat s vyrobou pet sto tisic veci, ale pak si stejně ten item zajdu koupit, protože skillit vyrobu je na mě moc mejnstrím.

Na lovce se nezapomnělo, ale když lidi vytvářejí takovýhle
krávoviny, tak se pak nemůžete divit, že se to v nich ztratí.
# 13.8.2014 10.54
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
V oldce se ale vydělávalo dobře maximálně tak těžbou a to byla jen žlutá zbíječka, takže ta úspora třebas 3k na výrobě zbraně byla znát. Teď ti 99% lidí kvůli 3k nebude zdlouhavě vyrábět kulas, protože je ve hře chk dost- truhly, příšera...
# 13.8.2014 13.40
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ledaže by se dala vytvořit věc, co nejde a ani se nedá získat jinak než s vyrobou.
# 13.8.2014 14.40
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
já mám výrobu vyskillenou jenom je mi líto že ji skoro nevyužiju
i když uznávám že dát si 10 bonus na roták stálo za to :D
# 13.8.2014 15.30
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
nevím jak se co vyrábí xD napiš mi co potřebuješ k výrobě zaměřovače, jaké nástroje, itemy na jedno použití a jejich ceny :D ,sníží se cena a je to...

AT JSOU ZAMĚŘOVAČE ÚPLNĚ VŠUDE <3

a lovce popíšu v jiném tématu
# 13.8.2014 16.26
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
http://honik.cz/chmat.html#vyroba
Mělo by tam být vše, včetně cen (pokud nejsou na tomto serveru změněný)
# 13.8.2014 17.51
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
a ta forma za 2500, je na jedno použítí? :D jakože forma zmizí když vyleze zaměřovač?
# 13.8.2014 18.45
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jo ale zase to s tím zlevňováním nepřeháněj, ono 2500 není tak moc. Cca 10 minut chytání váz (možná ani to ne).
# 13.8.2014 19.13
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ne šak ne, mě jde o to :D už konečně upravit ty ceny, at to sedí, jak je zbran dobrá tak bude drahá :D takže chci vědět, kolik asi musíš dát peněz(tavítka + forma), aby si zaměřovač vyrobil, jestli je to moc řekněme celkově 6k, tak zlevníme formu (aby to nebylo finančně náročné pro výrobce) a zase zdražíme zbran :D

ale zas, jestli mi vyjde třeba že zaměřovač zvětšuje dps zbraně o několik stupnů, a rozdíl mezi těmi stupni je v ostatních zbraních 6k, tak ten zaměřovač necháme tak jak je, aby se za něj zaplatilo tolik, jaká je hodnota přidaného dmg :D
# 13.8.2014 19.29
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
To někdo spočítejte, na kolik to výjde, sepište ID + CENA a já to přidám k těm ostatním.
# 13.8.2014 19.52
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživte lovce (a výrobu) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.