Chmatákov online


Fórum – Stížnosti na tým

Fórum » Komunikace se správci » Stížnosti na tým [zamknuto]

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Chtěl bych více rozebrat mezi hráči pár věcí ..

Cituji Greywolfa :

Nedělá to Hock ale dělá to každé CHTS, či kdo má skin id 9 či 6



Tím myslel zneužívání pomocí neviditelného skinu.

U hocka bych tomu i věřil, jelikož ho znám, ale jak může někdo, kdo ví úplné hov*o soudit i ostatní členy v týmu a takto je špinit ?
Viz. mě.
Lognu do hry mystika jednou za týden (někdy ani to ne) a to na pár minut, jelikož na killení nemám stavěný pc. Ve hře se pohybuji pouze s ID 6 za CHTS acc.

Už sem psal pixeemu, pokud mi nastaví skin, nelognu už do hry.
Kdyby mi věřil, skin ID 6 mi nechá a Grey wolfa pošle do ...
A nechci být CHTS u správce, který mi nevěří.
Pokud si někdo nezaslouží nosit skin ID 6, tak ať ho nemá, ale aby to kvůli jednomu člověku v týmu a kvůli člověku, který si stěžuje na celý tým - odnesl celý tým, haha.

Za pár měsíců mám dvacet a hrozně potřebuji killit hlavičky abych měl léky a kulomety :( Můůůůj bože.


To je vedlejší, prostě chci jen napsat, aby jste si zjistili fakta, než začnete někoho bezdůvodně špinit.
Kolik zde bylo na mě stížností a kolik jich bylo na ostatní ?
(0:10?)

Neházejte všechny do stejného kelu a zamyslete se než si začnete stěžovat.
# 26.2.2014 4.56
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2 3

Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ

VladdiS:Řešilo se to nespočet krát jak s Chmazkou tak CHTS. Potom přišel Gizmo a napsal: "Nechci, abych jakákoliv organizace měla nějaký výhody/práva!" Potom ještě dodal, že max. povolí SKIN a HP tuším.

Co se děje teď, to je až děsuplné. Chmazce již nemůžeme říkat Chmazka. Proč? Podstata Chmazky jsou hráči, kteří to hrají pro zábavu ostatních hráčů, vydělávají a získávají předměty pro Q, ALE NEVYTVÁŘÍ JE. Mají SKIN ID 68 a systémovku. Toť vše. Hock pro mě není prostě Chmazka ale Quester.

CHTS to samé. ID 81, systémovky a když už tak tresty. Jaké ID 6?



Co chcete víc, ten borec má pravdu úplně ve všem.
# 26.2.2014 17.54
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vsak ano, o tom ta hra byla :) o rubackaach!:D
# 26.2.2014 17.55
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Harimau
uživatel
SZ Mail
To co bylo, už nikdy nebude, lidi, kteří už nehrají, apod..

Avšak si myslím, že pixee dokázal překvapující věc, že sem nějakým způsobem dostal tolik hráčů...

Ještě to chce udělat pořádek v týmu a bude to super.;-)
# 26.2.2014 18.14
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Zajímavé ze když se vždy objeví nová chmazka nebo chts tak z jeho kamaradu/klanu padají jen bon10 nebo ví kde se co deje ihned :) id6 bych nedával nikomu, akorat to všichni zneužívají..
# 26.2.2014 18.15
Born with nothing, die with everything
kubicek307
zablokován
SZ

sensi2k9:Zajímavé ze když se vždy objeví nová chmazka nebo chts tak z jeho kamaradu/klanu padají jen bon10 nebo ví kde se co deje ihned :) id6 bych nedával nikomu, akorat to všichni zneužívají..


jo asi 10ti kamarádum sem dal bon10 , portože chts má na to příkaz lollollol
# 26.2.2014 18.18
 
Harimau
uživatel
SZ Mail
Kubíček, pochop, že jsi CHTS, co to je za komunikaci?? Ach jo..takhle se smát, když hráč vyjádří svůj názor :-!
# 26.2.2014 18.21
 
Maajesty
uživatel
SZ
Prostě CHBI bylo zlaté, jen Imunita což bylo potřeba a nic víc ... úplná blbost proč by CHTS mělo mít ID6 a nějaké jiné věci.

Co se týče chmazky tak bych ji úplně klidně zrušil, když jsem hrál já než jsem skončil cca před 6 lety tak jsem dělal plno soutěží a byl jsem normální hráč. Neměl jsem systémovku a prostě nic. A na soutěžích jsem měl plno lidí neboť stačilo projet lhotku a napsat to všem (zabralo to 5minut max). Věci jsem taky dával, že svých peněz a to co jsem si vykillil. A na soutěžích jsem měl pořádek a respektovali mě a to jsem byl obyčejný hráč.
# 26.2.2014 18.31
 
Harimau
uživatel
SZ Mail
Tak systémovka je lepší, Chmazku bych nerušil, ale když už je někdo Chmazka, měl by si sám vydělávat a kupovat ceny, pokud vytváří, tak to není Chmazka, ale GM...
# 26.2.2014 18.33
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
všichni CHTS mají skin, není dál co řešit..
lock

a jinak nesrovnávejte komunitu která byla před 5ti lety s dnešní.. dneska ti NIKDO nebude dělat soutěž ze svojich věcí, už vidím jak někdo rybaří 20hodin aby získal CHK na jednu soutěž při který tě stejně višichni hráči vyhlásej jak je to na hovno, a jak neumíš dělat questy a že nechápou jak můžeš vůbec bejt chmazka.. tenkrát ti hráči byli aspoň vděčný že nějaká soutěž vůbec je..
a ti co píšou, že by si klidně vydělávali na svoje akce tak mi napište PM a já vám tu možnost s radostí dám a přitom se sváma vsadim, že to dýl jak tejden nevydržíte protože ty nevděčný děcka vám to totálně znechutěj (tak jako mě, nejradši bych s tim seknul, vypnul to a byl by klid, jsem nemocnej, dělám 12ky každej den a ještě mám přijít z práce a řešit takovýhle blbosti?)
a o tom kdo má jaký práva se s váma vůbec nebudu bavit, bylo to moje rozhodnutí na kterým vy nic nezměníte, moc dobře vim co a proč dělám, až vy budete spravovat server tak si pak dělejte co chcete..
# 26.2.2014 18.47
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Stížnosti na tým [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.