Chmatákov online


Fórum – Stížnosti na tým

Fórum » Komunikace se správci » Stížnosti na tým [zamknuto]

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Chtěl bych více rozebrat mezi hráči pár věcí ..

Cituji Greywolfa :

Nedělá to Hock ale dělá to každé CHTS, či kdo má skin id 9 či 6



Tím myslel zneužívání pomocí neviditelného skinu.

U hocka bych tomu i věřil, jelikož ho znám, ale jak může někdo, kdo ví úplné hov*o soudit i ostatní členy v týmu a takto je špinit ?
Viz. mě.
Lognu do hry mystika jednou za týden (někdy ani to ne) a to na pár minut, jelikož na killení nemám stavěný pc. Ve hře se pohybuji pouze s ID 6 za CHTS acc.

Už sem psal pixeemu, pokud mi nastaví skin, nelognu už do hry.
Kdyby mi věřil, skin ID 6 mi nechá a Grey wolfa pošle do ...
A nechci být CHTS u správce, který mi nevěří.
Pokud si někdo nezaslouží nosit skin ID 6, tak ať ho nemá, ale aby to kvůli jednomu člověku v týmu a kvůli člověku, který si stěžuje na celý tým - odnesl celý tým, haha.

Za pár měsíců mám dvacet a hrozně potřebuji killit hlavičky abych měl léky a kulomety :( Můůůůj bože.


To je vedlejší, prostě chci jen napsat, aby jste si zjistili fakta, než začnete někoho bezdůvodně špinit.
Kolik zde bylo na mě stížností a kolik jich bylo na ostatní ?
(0:10?)

Neházejte všechny do stejného kelu a zamyslete se než si začnete stěžovat.
# 26.2.2014 4.56
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2 3

Harimau
uživatel
SZ Mail
Souhlasím s ostatníma.

Chmazka nikdy neměla taková práva, je sice pro někoho nevýhodné, že si musí vydělávat na věci a potom je dávat do soutěží, ale je to o tom, chápu, že by někdy za čas mohli dostat nějaké chk, to když jsem byl zde Chmazka za hatake_kakashi (nevím už, jak se přesně jmenoval), tak on mi někdy dal pár chk a já na to nakoupil pár věcí, také to pak všechno jinak vypadalo.

Co se týče CH.T.S, tak podle mne je ID6 i někdy dobré, aby mohli různě kontrolovat, apod., myslím si, že v CHTS jsou lidi, kteří jsou zkušení a mají rozum, takže proč ne?

Chce to v tom udělat pořádný pořádek, pokud to nestíhá pixee, tak ať sežene někoho, kdo by mohl dohlížet nad týmem.

Snad nějak svým textem pomohu, děkuji za případnou odpověď.

Hezký den.
# 26.2.2014 14.07
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Ohledně toho ID 6, dost mi pomáhá vyřešit situace jako je např. kradení ..
Když je na těžbě nějaká čorka a já tam přijdu s ID 81, okamžitě přestane krást, když tam přijdu s ID 6, mohu koukat co provádí, aniž by věděl, že tam jsem a mohu se tak podle toho zařídit.

To samé nadávání, když se někdo hádá, přijdu se skinem ID 81 a hned přestanou nadávky. A já pak nevím kdo co.
Když přijdu se skinem ID 6, mohu pozorovat situaci a tak se podle toho zařídit.

Tak sorry Gizmo, ale já byl na ten skin ID6 zvyklý, prostě mi dost pomáhá a věřte, že ho nevyužívám.
Ale pokud jsi psal, že CHTS bude mít max hp a skin, tak to chápu, nevěděl jsem to ;)

Tak by bylo dobré, mít skin ID 3, 210hp, bez klanu, s povoláním.

Nevím, co se hned pár jedinců rozčiluje, prostě ID 6 je hodně vyhovující.
A pokud se to PIxeemu, nebo Gizmovi nelíbí, tak ať ten skin sundají no.
# 26.2.2014 14.12
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Ale tím ze na těžbu přijdeš s 83 to vlastně vyresis protože krade prestane
# 26.2.2014 14.21
 
kubicek307
zablokován
SZ

pan black:Ale tím ze na těžbu přijdeš s 83 to vlastně vyresis protože krade prestane


Odportíš a zase začnou. Takže ho vyřešíš na 10s. Mě to id 83 nevadí. Aspon lidi nebudou brečet, že je sleduje někdo.. Spíše by bylo dobré umožnit dávat větší trest. Dám někomu trest za 5 minut je venku, směšné..
# 26.2.2014 14.31
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ne asi Amfe taky mě to n*sralo, já hraju jenom za LA4. občas lognu Keptna bo Resta, ale většinou jen tak ze srandy. Ale na příšeru vůbec nechodím ani nic. Z 99% hraju jen za CHTS, takže mě n*sralo když nákej blbeček řekne: ,,DĚLAJÍ TO VŠICHNI V TÝMU'' Mě si NIKDY vidět u příšery s herním účtem nemohl, to ti garantuju páč sem na NPC nikdy nebyl :) Ale jako je mi to fuk.. se bez ID 6 obejdu, jen mě s*re že mě někdo křivě obvin'uje.


Santea: Né, John jako CHTS neměl vůůůůbec ID 6...

//Jako CHTS ne, jako GM ano
# 26.2.2014 14.48
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Kde sou ty casy, kdyz se dalo killit Ch.B.I :-D
# 26.2.2014 15.14
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Amfe zase brečíš už jsi mi psal do zpráv nevím co, nějaké nadávky nezajímáš mě když neuneseš že nemáš skin id 6 tak prosím Tě nehraj, a nebreč tu..
# 26.2.2014 16.05
:-[:-[:-[:-[:-[
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Podle me je id 6 ok, Montik hraje jen za chts, Amf taky, Kubicka jsem taky uz dlouho za herni acc ve hre nevidel. Black pres sleduj nepodelava, protoze kdyyby jo, tak by psal o pomoc na skype, sam je na to moc lamis xD
# 26.2.2014 16.13
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Samy konfident tady :D jen potajnu sledovat a zavirat za nadavky?:D .. nejlepsi bylo chbi, pac jsme se mohli rubat s hracema a meli jsme jen imunitu, nic vic :D ..
# 26.2.2014 17.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kubicek307
zablokován
SZ

Fabos121:Samy konfident tady :D jen potajnu sledovat a zavirat za nadavky?:D .. nejlepsi bylo chbi, pac jsme se mohli rubat s hracema a meli jsme jen imunitu, nic vic :D ..


Tak to ste tam byli k čemu?
# 26.2.2014 17.03
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Udrzovat poradek :) .. a o tom to bylo, uklidnit rekillery ve 4 .. domluvila se banda, chbi (ja a martyks) a byla to prace a zabava, pac to nebylo jen o bonzovani a uveznovani za kazdou sracku..
# 26.2.2014 17.08
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
kubicek307
zablokován
SZ

Fabos121:Udrzovat poradek :) .. a o tom to bylo, uklidnit rekillery ve 4 .. domluvila se banda, chbi (ja a martyks) a byla to prace a zabava, pac to nebylo jen o bonzovani a uveznovani za kazdou sracku..


Takže k ničemu...Killit můžeš i bez skinu a imunity..
# 26.2.2014 17.14
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
xD pixeeho rozhodnutí stojí za vajčko... chts bez id 6 není chts :D
šak ten greywolf je total blbeček nevím proč se řídíš podle něj...

fabos: to jako když někdo nadával tak si ho zabil jo? to pomohlo? :D kdyby ti někdo skákal po lhotce nebo lagoval, zabiješ ho? gj... nakonec by si stejně dělal to co tu zavrhuješ... "bonzovani a uveznovani za kazdou sracku.."
# 26.2.2014 17.27
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenze to lidi nedelali, chapes to?:D kdysi nebyly v obehu miliony a kazdy byl za sve veci rad :D a od zavaznych prestupku je tady gm .. ted nesmis chts ani zasahnout, natoz napsat krive slovo :D .. tam neslo o to, ze sis sel zakillit, ale sel si zabit pkcka do ctvrteho nebo na trh, kde vecne nekdo byl :)) zlate casy ..
# 26.2.2014 17.46
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Protože nemůžeš srovnávat komunity. Nikdo si navzájem ani neměl důvod nadávat. Prostě jsi měl partu viz. Sockers, Respect CHBI. Když jsi měl problém tak se to vyřešilo kulometama. A byla sranda. A o tom ta hra je. :-D
# 26.2.2014 17.50
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Stížnosti na tým [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.