Chmatákov online


Fórum – Stížnosti na tým

Fórum » Komunikace se správci » Stížnosti na tým [zamknuto]

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Chtěl bych více rozebrat mezi hráči pár věcí ..

Cituji Greywolfa :

Nedělá to Hock ale dělá to každé CHTS, či kdo má skin id 9 či 6



Tím myslel zneužívání pomocí neviditelného skinu.

U hocka bych tomu i věřil, jelikož ho znám, ale jak může někdo, kdo ví úplné hov*o soudit i ostatní členy v týmu a takto je špinit ?
Viz. mě.
Lognu do hry mystika jednou za týden (někdy ani to ne) a to na pár minut, jelikož na killení nemám stavěný pc. Ve hře se pohybuji pouze s ID 6 za CHTS acc.

Už sem psal pixeemu, pokud mi nastaví skin, nelognu už do hry.
Kdyby mi věřil, skin ID 6 mi nechá a Grey wolfa pošle do ...
A nechci být CHTS u správce, který mi nevěří.
Pokud si někdo nezaslouží nosit skin ID 6, tak ať ho nemá, ale aby to kvůli jednomu člověku v týmu a kvůli člověku, který si stěžuje na celý tým - odnesl celý tým, haha.

Za pár měsíců mám dvacet a hrozně potřebuji killit hlavičky abych měl léky a kulomety :( Můůůůj bože.


To je vedlejší, prostě chci jen napsat, aby jste si zjistili fakta, než začnete někoho bezdůvodně špinit.
Kolik zde bylo na mě stížností a kolik jich bylo na ostatní ?
(0:10?)

Neházejte všechny do stejného kelu a zamyslete se než si začnete stěžovat.
# 26.2.2014 4.56
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2 3

Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Svoje jsem ti psal na fb ale asi si to opět nepochopil.. (kdyby jo tak nezakládáš novej topic kvůli tomu, přesně z těhlech důvodů jsem vám chtěl sundat id 6, abych nemusel řešit pořád dokola ty stejný věci, že na to prostě nemám čas)


amfetamin:
Kdyby mi věřil, skin ID 6 mi nechá a Grey wolfa pošle do ...


přijde ti, že bys to id 6 neměl?

posílal jsem celou dobu jestli sis nevšiml ale fakt mě nebaví každej den číst ty témata jak se pořád někomu něco nelíbí (nebudu to tu psát znova, vše máš na fb)
čekal jsem že aspoň ty to pochopíš, a ne že tu budeš dělat scény stim jak ti nevěřim..


btw. odkdy má hock id 6 když je to Chmazka? :) pokud vim tak nemá
# 26.2.2014 5.47
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ježiši, to je hroznej rozdíl mít ten skin.. V čem tě to omezuje?
# 26.2.2014 7.31
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A k cemu tak nutne potrebujes id 6?..
# 26.2.2014 8.44
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Řešilo se to nespočet krát jak s Chmazkou tak CHTS. Potom přišel Gizmo a napsal: "Nechci, abych jakákoliv organizace měla nějaký výhody/práva!" Potom ještě dodal, že max. povolí SKIN a HP tuším.

Co se děje teď, to je až děsuplné. Chmazce již nemůžeme říkat Chmazka. Proč? Podstata Chmazky jsou hráči, kteří to hrají pro zábavu ostatních hráčů, vydělávají a získávají předměty pro Q, ALE NEVYTVÁŘÍ JE. Mají SKIN ID 68 a systémovku. Toť vše. Hock pro mě není prostě Chmazka ale Quester.

CHTS to samé. ID 81, systémovky a když už tak tresty. Jaké ID 6?
# 26.2.2014 9.21
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
VladdiS: Také si myslím. Proberu s Pixeem. Skin id 6 je určen pro GM.
# 26.2.2014 9.27
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Naprosto souhlasím s Vladdisem..

amfetamin: Ve hře se pohybuji pouze s ID 6 za CHTS acc. Už sem psal
pixeemu, pokud mi nastaví skin, nelognu už do hry. Kdyby mi věřil, skin ID 6 mi nechá
Pokud si někdo nezaslouží nosit skin ID 6, tak ať ho nemá,

Chmazka ani CHTS nikdy id 6 neměli, to je skin GMka. Stejně tak Chmazka nikdy neměla práva na port a uvězňování hráčů, od toho je ve hře CHTS.

Btw: Chmazka dělávala soutěže po celým chmatu a ne jen u podia a žádný portování na to nepotřebovala. Ani na to nebyl příkaz.
# 26.2.2014 10.07
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
At ma prava na vytvareni veci, at ma prava na vsechno, ale proste kvuli debilnimu skinu psat ze uz nikdy nelognes do hry.. docela komedie hhhh

Kdyz chmazka nemela prava tak nebyly tak dobre souteze, ted jsou propracovane a to se mi libi, takze chmazku bych nechal, ale co se tyce toho skinu... urcite ne
# 26.2.2014 11.52
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Myslím že když už je novej GM tak už ty prava asi nepotrebujou. Ale jdete sami proti sobě. Teď už to nebudou q o věci jako do teď.

Sante: Psal jsem ti to už v jiném tématu. Jako vipka by měl dávat do q asi jen GM ale s těma pravama vznikají kretivnejsi q. Já jako Chmazka mel jen systém ale s tím co má teď bych toho dokázal mnohem víc. Možnost vytvářet léky je super na PVP turnaje. To je taky jeden z důvodů proč můj turnaj dokončil Hock.

Btw: Gizmo neslo by udělat aby chts mohla dávat větší trest jak 100? Jsou pripadi co proste 3X za den poruší stejné pravidlo a za 5 min jsou venku. Taky je mi blbé psát neustále Pixeemu kterej přijde večer z práce.
# 26.2.2014 12.04
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jsem rád že se to konečně řeší a jak řekl amfetamin "U hocka bych tomu i věřil, jelikož ho znám" tak jj mas pravdu zneuživá to, kdys si ty tak dobrý a správný tak proč už nelogneš do hry? to mi příjde taky divné..
# 26.2.2014 12.06
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
blacku: já tě pochopila, ale myslela jsem to jinak. Každá organizace měla nějaký pravomoce, GM id 6, zabij, oživ, uvězni, vytvoř atd., CHTS system, port, uvěznit, nastavit trest, dát ban, k tomu měla skin a hp. Chmazka měla system, skin a občas hp.

Teď je to dohromady, takže třeba v podstatě Chmazka (když se může portovat a zavírat) teď nahrazuje CHTS, CHTS zase tím, že má skin id 6, nahrazuje GM. Není to rozlišený podle organizací.
# 26.2.2014 13.02
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
CHTS bych hp sundal aby byl jako normální hráč a mohl se killit.. :-)
# 26.2.2014 13.12
 
Maajesty
uživatel
SZ
Zlaté CHBI, které se mohlo normálně killit :D
# 26.2.2014 13.24
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Máš pravdu Santei melo by se to nějak srovnat.
To že mám teď skin mi vůbec nevadí.. Bylo to dobře akorát tak k tajnému sledování hráčů co dělali rubko bugem. Btw: chts teď má jen systém a. uvězni což je 100 kamenů.

Je to na vás na hráčích jak to chcete vždyť se to dá i bez toho hp.

A amfe piš prosím jmenovitě. Na tebe sice nejsou stížnosti jenomže kdy ty tu jsi? Na chts mas nahráno do 60 hodin se nediv ze si za tak málo nestihl nikoho nasrat. Když nepočítám jednoho lháře tak jsem zatím žádnou jinou nechytil. Nehazej to na mě když o mě není řeč

//Vážně se omlouvám za to jak píšu jsem na mobilu a m nemam moc času
# 26.2.2014 13.30
 


SZ

pan black:
Btw: Gizmo neslo by udělat aby chts mohla dávat větší trest jak 100? Jsou pripadi co proste 3X za den poruší stejné pravidlo a za 5 min jsou venku. Taky je mi blbé psát neustále Pixeemu kterej přijde večer z práce.



Takový příkaz pro chts byl (.nastav postava trest), nevím co se s ním stalo.
Každopádně bych nechal id 6 jen pro gm.
A chmazka aby měla práva skoro jako gm? Co to je... Chmazka by si měla vydělávat na věci sama. Teď je chmazka Quester, uplně ztrácí smysl mít za jménem "chmazka".
# 26.2.2014 13.51
 
Bengoro
zablokován
Obrázek
Ve hře: :* :* :* Gigolo ? :D
SZ Skype Web
Všechno jde do prdele,..
# 26.2.2014 14.02
Ver len sebe samemu.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » Stížnosti na tým [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.