Chmatákov online


Fórum – Oživení Chmatákova.

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení Chmatákova. [zamknuto]

Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Zdravím, napadlo mě, že by se mohla zase trošku vrátit aktivita hráčů zavedením (S)obotních killících questů !
(N)eděle by mohla patřit např. menších kopacím questům, třeba jen o blbosti ale i ty potěší ve hře :)

Sobota + Neděle by se mohlo konat jen tehdy kdy by měl případný GM čas nebo náladu. :)

Je to jen nápad, ale bylo by to fajn kdy někdo nad tím aspoň popřemýšlel a néé to hodil za hlavu.. :)
# 13.6.2013 23.00
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 63 %     Hlasovalo: 10

Stránky: 1 2 3 4

Neoless
uživatel
Obrázek
SZ
Zkusím udělat video-upoutávku , tím bych mohl pomoci s propagací , ovšem komunitu tím nenapravím , to si bude muset každý sáhnout do svědomí :))
# 23.6.2013 19.29
" Pro celý svět jsi pouze jeden člověk , ale pro jednoho člověka můžeš být celý svět "
Zabývám se programováním - PHP , HTML , CSS a učím se C++ :)

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to video se musí propagovat... tím že to video uděláš a uvidí ho 5 lidí a z toho všichni už chmat hrajou moc s propagací nepomůžeš xD
# 23.6.2013 19.33
Neoless
uživatel
Obrázek
SZ
Tak to holt rozešlu všude kam jen to jde , někdo udělejte třeba GIF banner a s tim to samé . Starou komunitu ( myslím to většinu , která má jaksi negativní vliv -.- ) to sice nanapraví , ale příjdou noví hráči , kteří by to tu mohly o5 oživit ...
# 23.6.2013 19.42
" Pro celý svět jsi pouze jeden člověk , ale pro jednoho člověka můžeš být celý svět "
Zabývám se programováním - PHP , HTML , CSS a učím se C++ :)

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
aby si měl co oživit, když chceš někoho někam pozvat musí to být perfectní, ještě tedka jsou pobuda a léčitel uplně k ničemu, pozvi někoho a řekni mu předem at si nezakládá léčitele a pobudu... ;) nebo to napiš to toho banneru
# 23.6.2013 19.51
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Neoless, dobrý nápad :)
# 23.6.2013 19.52
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Vždyť je to fuk, povolání je dost a když chce, jen ať si pohraje.
Každej novej hráč = dobrej hráč.

Edit: ideální by bylo obepsat servery s free hrama, aby na svůj web umístili i Chmatákov. Popřípadě dohodnout výměnu bannerů, ale to už by musel odsouhlasit Gizmo.
# 23.6.2013 19.53
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já kdybych začal hrát chmat teď, tak bych se tu asi moc dlouho neudržel... Hlavním cílem hned ze začátku? Asi bych prolezl mapu, kde by mě hned ve 4. zabili, nevěděl bych co dál, kde se oživit... Založil bych novou postavu a tak nějako koukal, že hlavním cílem tu bude asi lovit rybyčky... No uznej sám, koho by to vzalo? Já začal tak, že nejdřív hrál Fidic, kterýmu jsem občas koukal přez rameno a nadával mu, jak ho může bavit ochočovat nějaké létací koule. Jak jsem to postupně hrál, tak mě asi na tom ch začlo nejvíc bavit mít nějaký věci, pak obranářství, obchodování, killení, podělávání, bugování.. Ale vysvětli nějakýmu novýmu hráči, proč by měl radši hrát kreslený hlavičky než íbr mega hustej bf3? :-D

To je to stejný, jako kdybych vám napsal, ať hrajete Stendhal, že je to skvělá pecka, sice už starší, ale má to questy, ekonomiku atd... Hráli by jste?
A kdyby jste někoho měli přesvědčit ať jde hrát chmat místo wowka, bf3, cska, minecraftu... Tak jaké by byly vaše argumenty, proč je to lepší? V tom videu se toho nedá moc vymyslet...Ale udělat mluvený lets play, na půl hodinky, kde by jsi všechno pěkně popsal, smysl skillení, oživení, ekonomiku, že tu sou nějaké vipka, zabíjení atd...

No sám nevím, co jsem tímhle příspěvkem chtěl říct xD
# 23.6.2013 20.03
 
Neoless
uživatel
Obrázek
SZ
Zítra mi příjde nový mikrofon , tak bych se do toho mohl pustit , udělat takový LP/informační video , kde bych hrál , ale u toho zároveň popisoval co a jak , ale potřeboval bych natáčecí sever , ofik mimo provoz , jabko padlo a stejně by nepřipadalo v úvahu a hružka se spustí až ( i dont know time bro ) ... -.-
# 23.6.2013 20.06
" Pro celý svět jsi pouze jeden člověk , ale pro jednoho člověka můžeš být celý svět "
Zabývám se programováním - PHP , HTML , CSS a učím se C++ :)

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Však do úterý by měl jít ofik, kdyby jsi potřeboval s něčím pomoct, tak bych ti s tím pomohl, ukázka killení, zabíjení mamuta atd...
# 23.6.2013 20.10
 
Neoless
uživatel
Obrázek
SZ
Ok , kdyžtak napíšu PM
EDIT// + kdyžtak pomoct i s nějakými novinkami ve hře , protože nevím jestli jste si toho všimly , ale jsem to po pár letech ( poslední účet Chief_d.d )
# 23.6.2013 20.12
" Pro celý svět jsi pouze jeden člověk , ale pro jednoho člověka můžeš být celý svět "
Zabývám se programováním - PHP , HTML , CSS a učím se C++ :)

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Neoless: honik.cz/chmat.html ;-)
# 23.6.2013 20.26
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Neoless, nějak se mi nechce věřit, že jsi Chief. Napiš mi nicky, které jsi měl na mystika a řemdovi. (Skiny můžeš přidat taky) Díky.

Jinak BAN pro FAKE.

edit: a pro úplnou kontrolu přidej jaké klany v testu v té době co jsi hrál stály proti sobě a v kterém jsi byl ty. Díky

edit2:

Uživatelé zasílající příspěvky z této IP adresy

N!tr0
Příspěvků: 18
Neoless
Příspěvků: 5
SyntaX™
Příspěvků: 3
Swift
Příspěvků: 1

Ale počkáme na vyjádření :)
# 25.6.2013 21.27
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení Chmatákova. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.