Chmatákov online


Fórum – Oživení Chmatákova.

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení Chmatákova. [zamknuto]

Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Zdravím, napadlo mě, že by se mohla zase trošku vrátit aktivita hráčů zavedením (S)obotních killících questů !
(N)eděle by mohla patřit např. menších kopacím questům, třeba jen o blbosti ale i ty potěší ve hře :)

Sobota + Neděle by se mohlo konat jen tehdy kdy by měl případný GM čas nebo náladu. :)

Je to jen nápad, ale bylo by to fajn kdy někdo nad tím aspoň popřemýšlel a néé to hodil za hlavu.. :)
# 13.6.2013 23.00
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 63 %     Hlasovalo: 10

Stránky: 1 2 3 4

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
:D:D:D: koho poučuješ ty pološourku... ty si tady začal psát že chceš questy a questry aby ses zkusil nějak vetřít, a ted mi napíšeš že mám v plánu aby mi dal Gizmo GM práva xDDD vylízanec.. chceš questy a pak napíšeš že GM není děcko co má čas ty questy dělat...

PROSÍM TĚ VZPAMATUJ SE NEŽ DOSTANEŠ DĚLO...
# 21.6.2013 20.56
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ

WočkQ:
-Myslíš si že sa ta bojím alebo něco podobné? Je mi jedno kolik ti je ale dovolovat si nebudeš.
Pochopte,tohle není jabko kde podávate prihlášky a podobný sračky tohle je OffiC.


#LISK
# 21.6.2013 21.02
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Wočko, teď jsi nám to všem objasnil, jsi skvělý! Děkujeme ti :-D
# 21.6.2013 21.48
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vyjadrujte se k tematu nebo vubec ..
# 22.6.2013 6.56
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
A GM snad musí dělat Questy ?
Je to na něm, jak jsem psal Sobota + Neděle ve volném čase atd.

Tak nechápu vaše názory : Fredy_Guvnič + WočkQ
# 22.6.2013 14.07
 
Zorak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zorak
SZ
Súhlasím. Akurát by som v prvom rade do Q nehádzal príliš vysoké ceny kedže sa to bude konať skoro každý týžden. Napríklad o normálne bežné veci.

A ešte by som možno prehodil Sobota - Sútaže
Nedela - Kill Q.

Kedže asi nie každý má práve v Sobotu čas.
,alebo Nedelný Q robit iba každý 2 týžden. Lebo predca bolo by toho vela.

Ale z návrhom súhlasím. :)
# 22.6.2013 14.47
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Chmatákov žije moc, už ho neoživujte.
# 22.6.2013 17.57
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
gm má tak náladu v neděli logovat aby udělal radost děckám.
# 22.6.2013 18.14
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

Pepsimus_:gm má tak náladu v neděli logovat aby udělal radost děckám.


tak at nedělá gm na hře pro děcka když nemá náladu na děcka xD

pan_black:Chmatákov žije moc, už ho neoživujte.


mmorpg je od toho aby se tam žilo, a aby tam někdo hrál... nepochopil jsem tvůj příspěvek xD
# 22.6.2013 18.30
panBlack_obnova2
uživatel
SZ

Fredy_Guvnič:mmorpg je od toho aby se tam žilo, a aby tam někdo hrál... nepochopil jsem tvůj příspěvek xD



Byla to ironie, měl jsem to dát víc najevo.
# 22.6.2013 19.33
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
pan black:
Chmatákov žije moc, už ho neoživujte.

Tohle jsem taky moc nepochopil.. :)
# 22.6.2013 21.51
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ

Trawolt:pan black:
Chmatákov žije moc, už ho neoživujte.

Tohle jsem taky moc nepochopil.. :)



To si děláš p*del...skoro 2 a půl hodiny před tvým příspěvkem jsem napsal že to byla ironie. Takže tvůj příspěvek je vážně jen z dem*nce nebo se musíš přiškvařit všude kam to jde viz. nejnovější novinka (komentáře). lol

btw: Hru bych oživil uplně jiným způsobem než questama. Vy si myslíte že Quest je jako normální věc ve hře ? Quest neni ani až tak za odměnu ale je to prostě jen módní doplněk ke všem věcem co se dají ve hře dělat. To že je ve hře nuda není problém GM ani Gizma ale hráčů. Jak to, že před lety bylo ve hře plno denně a byla tam zábava, každý si našel tu svou nebo se přidal do kolektivu. Tenkrát bylo ve hře plno a byla zábava a to si představte že to ve hře bylo bez těch všech updatů co jsou teď. Problém není v updatech, ani v questech ale hra bude taková jakou si jí hráči udělají. A to je problém u konzumní společnosti jako je ta dnešní. Dnešní hráči prostě nemohou hrát Chmatákov bez questů a updatů a to bude asi ten důvod proč se ve hře nic neděje.
# 23.6.2013 12.55
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
tenkrát jsi mohl mít co chceš a proto to lidi hráli. Bylo hodně lidí protože si každý bugoval a nemusel nic dělat. viz starý jabko, na který chodili lidi buď kvůli tomu , že nemají brejn, nebo že tam bugujou.
# 23.6.2013 13.24
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
imho. já bych spíš řekl, že je to o lidech co to hrají, než o společnosti jako takové. V každé společnosti se najde skupina dementů i těch fajn lidí a nemyslím si, že je rozdíl mezi tím co je teď a co bylo třeba před 5 lety. I když Chmat vznikal, tak na tom graficky ani obsahově nebyl nic moc oproti jiným hrám. Vždy to bylo a je o komunitě, která si tu hru přetvoří k obrazu svému. Říkáte si old hráči a děláte jako by vám bylo bůh ví kolik. Nicméně ruku na srdce, je 5 let opravdu tolik? Podívejte se na gamesy jako je Mario, Sonic atd.. Hrajou se už 25 let a to u těch starších kousků nemůže být o nějakém pěkném grafickém zpracování řeč.
Dle mě jediný problém chmatu je jeho současná komunita a hlavně téměř nulová propagace. Jo před roky přitáhla hráče, protože se jednalo o jeden z prvních českých free mmo počinů. O chmatu se psalo atd.. Ale takových her už je teď plnej net. A pokud se na chmat náhodou někdo novej přece jen dostane, přivítá ho parta 13-letých dementů větou "pls. dáš něco"? Popř. skupinka rádoby elitních hráčů, kteří je pro změnu ignorují (popř. urážejí).
Tím vším chci říct, že Chmatákov není poloprázdný ani tak proto, že pro současné hráče není dost atraktivní, ale proto, že komunita už nestojí za nic. Pokud chcete, aby zase hrávalo větší množství lidí a ve hře byla sranda a pohoda, tak přestaňte pořád dokola prosit o nové updaty a raději se zamyslete nad tím, jestli není třeba změnit přístup nás současných hráčů.
Amen.
# 23.6.2013 13.57
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
to se ví, ale co s tím.:)
# 23.6.2013 16.40
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení Chmatákova. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.