Chmatákov online


Fórum – Oživení Chmatákova.

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení Chmatákova. [zamknuto]

Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Zdravím, napadlo mě, že by se mohla zase trošku vrátit aktivita hráčů zavedením (S)obotních killících questů !
(N)eděle by mohla patřit např. menších kopacím questům, třeba jen o blbosti ale i ty potěší ve hře :)

Sobota + Neděle by se mohlo konat jen tehdy kdy by měl případný GM čas nebo náladu. :)

Je to jen nápad, ale bylo by to fajn kdy někdo nad tím aspoň popřemýšlel a néé to hodil za hlavu.. :)
# 13.6.2013 23.00
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 63 %     Hlasovalo: 10

Stránky: 1 2 3 4

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Chtělo by to něco no, jak jsem začal hrát tak ani jeden Q, celkem to zamrzí :-|
Za Johna byly questy skoro furt a byla dobrá zábava :-P
# 13.6.2013 23.03
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
GM teď trochu nerozvážně házel do hry skillovky a VIPka. Jsem proti tomu. Raději menší akce. Killovačky ve 4. jsou ok ;-)
# 13.6.2013 23.22
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Ty jsi taky proti všemu !!! :)

Do hry to házel tak před rokem ne ? :)
# 13.6.2013 23.24
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Právě že docela nedávno. Já prostě nemám rád umělé urychlování. Když Questy tak obyčejnější věci. Jsem proti mnoha věcem, protože stojím za názorem, že Chmat je ok jak je (když se odladí bugy).
# 13.6.2013 23.26
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Ale psal jsem questy o blbosti :) např. kulas, harpuna, náboje, čepky nebo něco.. :)
Chmat by mě být Ok. s lidma než když je tu mrtvo :)
# 13.6.2013 23.28
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Uz vidim, jak bude nejaky killovaci Q, vy budete killit, za odmenu dostanes kulas a 90% bude brecet, ze dali za leky a naboje x chk a ze dostali jen kulas... U normalnich lidi by to nebyl problem, u nynejsi komunity, ktera je zvykla jen na balik penez nebo vipka, se to neda ;)
# 14.6.2013 9.12
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
presne jak napsal fabos.
# 14.6.2013 10.25
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já bych bral killovaci Q uplně bez odměn. Mně by stačilo aby nějaká Q postava s 3k HP přivolala všechny killery na jedno místo aby jsme se taky sešli, tu společně zabili a pak se pobili mezi sebou... Aby byla sranda.



Naposledy upraveno: 14.6.2013 13.01

# 14.6.2013 11.58
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Tak tak.
# 14.6.2013 12.16
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
A jak dlouho myslíš, že by Q postavu trvalo zabít, když je hned vedle hráč (mnohem snažší terč) aspoň s tím kulasem ?? Píšete tady o tom, jaký je killení ve 4.městě, apod..Proč tam nikdo nikdy není ? Ano, jednou za tři dny večer jsou tam možná dva, tři hráči, pokillíme se a než druhá strana dorazí (pokuď vůbec, trvá to i pár desítek minut)..Celkově prostě i když ti hráči ví, že je někde nějaký bojovník, co ostatní zabíjí, tak nepřijdou a proč by pak měli chodit někam (kde ví, že tam není jen jeden, nebo dva, ale hned 5) si jít zakillit, když mají strach, že přijdou o nějaký item v nějaký hře ?
Johne, Groku ..Vy když víte, že někdo někde killí, zapínáte bojové účty a běžíte hned tam ? Ne..A tohle dělá 90% téhle komunity..Dostat hráče za bojové účty někam kde hrozí souboj s dalšími hráči je možný jen tehdy, kde vycítí nějakou odměnu - bohužel..Neříkám, že má u sebe Q postava mít vipka, ale aby u sebe něměla vůbec nic mi přijde blbost..Kulas, malý pytel s chk, dárek, krvák a to bohatě stačí, ale né aby neměl vůbec nic a kdo má strach o to, že přijde o kulas a odměna která by byla by mu nevynahradila škodu, by si hold ty killcí Q mohl jen představovat a říkat si "aspoň že jsem o nic nepřišel"..
# 14.6.2013 14.30
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Pepsimus_
uživatel
SZ
já tam tůlevá šel a to mám 39 lov :D. Dostal jsem pěkně naprdel. ^^
# 14.6.2013 15.20
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ten dárek je ok nápad.
# 14.6.2013 22.25
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Dárek, malý pytlík, kulašek, nejaký ten drak a veci čo sa dajú kúpiť v obchodoch by mohli bývať v questoch a myslím že by tam chodilo dosť ľudí.
Keby sa začalo niečo riešit ohladom questov a podobne, bol by som za systém ohlasovania questov aspoň 2-3hodiny dopredu na webe, fóre pretože už nie sme nonstop v hre ako kedysi :D.
Každopádne, myslím že sa v tejto oblasti questy, eventy ďalej nepohneme
# 14.6.2013 22.43
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Jo, jsme pro aby se dělali Questy a různé soutěže, ale teď už je to na nic když je ve hře asi 3×GM potvora s kulasem, asi 4 Červený GM potvory, kdyby se dělali questy třeba o 1 malý pytel, bylo by to fajn...
# 14.6.2013 22.46
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
uvědom si že GM vás má uplně u zadku ;) nezajímá ho co chcete nebo jestli se bavíte, čeká až bude možnost vám dát BAN ;)
# 14.6.2013 22.46

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení Chmatákova. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.