Chmatákov online


Fórum – Shazování serveru

Fórum » Archiv » Shazování serveru [zamknuto]

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
Zdravím,
jsem GM na serveru (jabko) a neustále nám někdo shazuje server - naposledy dnes před půl hodinou (cca 16:00). Probíhalo to tak, že někdo killil na dálku, potom jsme mu NP ,ale Ban nešel dát, protože shodili administraci na webu. V 16:00 ale shodili server. Za 5 minut mi přišla zpráva od Pixeeka,a hned mi bylo jasné, že za tím stojí on. Nejdřív se mi přiznal, že killil na dálku, no a server shodil kdo jiný, než on. Až půjde admin, zjistím IP adresu, ale k čemu to je? Je to stejně proxy, a nedá se to nijak řešit. Správce Czechboy má nějakou kontrolu IP, ale jak říkám, je to proxy a takže nám je všechno k ničemu. I když na 80% můžu říci, že shození serveru má na svědomí pixee, protože killil na dálku, a když dostal NP, padl server (900 killů a 0 stáří) - dá se zjistit IP adresa toho kdo killil na dálku, a potom srovnat s IP adresou, která je napsána v logu packetů - jestli opravdu on shodil server.

Pixee je v týmu na hružce a před zhruba dvěma týdny jsem se domlouval s Nexouškem, že si tyto servery nebudou dělat problémy. Že oni prý jedou "oko za oko" . Po domluvě už jsme na jejich server netáhli a nic jsme jim tam nedělali, jenomže v poslední době se potýkáme se shazováním serveru, shazováním administrace a bugováním, lagováním na serveru. Tudíž Nexoušek a ten jeho server zrazuje Jabko, jestliže je Pixee v jeho týmu, musí si ho nějak "zkrotit".

Chtěl bych se tímto obrátit na Gizma, co se s tím dá dělat. Mám 2 schreeny pixových zpráv, ve kterých se přiznává ke killením na dálku. Pokud bude IP adresa toho účtu, z kterého bugoval, shodná s IP adresou která shodila server, tak je to pixee. Jenomže v logu je mnoho IP adres, a nevíme, který packet je vlastně shození serveru.

http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee1.png
http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee2.png

EDIT : Další schreen od člena našeho týmu, který byl na hružka serveru a potkal pixeka: http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee3.png

# 1.1.2013 16.32

Stránky: 1 2 3

Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Asi nevíš,že skype mohu jakkoliv přepsat,takže skype ti asi jentak nepomůže k něčemu.
To,že napsal,že je shazovač,tak co :D
Taky řeknu že jsem hasič a budu barman 3-(
# 1.1.2013 16.42
 
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

Foresek:Asi nevíš,že skype mohu jakkoliv přepsat,takže skype ti asi jentak nepomůže k něčemu.
To,že napsal,že je shazovač,tak co :D
Taky řeknu že jsem hasič a budu barman 3-(




Ano, budu šít boudu na nějakého Pixeeho.

Né, mám nervy, že si pixee dělá, co chce, a nikdo mu v tom nezabrání.
# 1.1.2013 16.44
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ
mohu dotvrdit že to dělá pixee, jěště se tím ve hře chlubil.Sám do mě šel nejprv,at za ním du že něco potřebuje ohledně chts a pak me zniceho nic ubral 45k zivota a odlogl :-D uz by se to melo nak resit
# 1.1.2013 16.50
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Intele pokud máš důkazy a věci které ho 100% usvědčují můžeš se bránit touto cestou
http://www.chmatakov.cz/clanky/640-shazovani-serveru

Nevím jestli ti to nějak pomůže.

PS:Jestli z někoho vyždímáš keše chci 50% svého podílu xD
# 1.1.2013 16.51
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Na to, že to bol pixee nemáš žiadny dôkaz. Keby som ti napísal ja, tak by to bolo namna že??? Navyše v tom opatreni ktoré vydal GIZMO nebolo pisané, že je zakazané zhadzovať webove administrácie :D
+ Bud rád, že ten váš server vôbec ide. Pôvodne mal byť vypnutý a ty sa ešťe sťažuješ. A nemyslím, že to opatrenie sa vzťahuje aj na jabko (930) ;) .
Obrázek
# 1.1.2013 18.02
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
WwESt
uživatel
SZ Mail

PHILIPS:Na to, že to bol pixee nemáš žiadny dôkaz. Keby som ti napísal ja, tak by to bolo namna že??? Navyše v tom opatreni ktoré vydal GIZMO nebolo pisané, že je zakazané zhadzovať webove administrácie :D
+ Bud rád, že ten váš server vôbec ide. Pôvodne mal byť vypnutý a ty sa ešťe sťažuješ. A nemyslím, že to opatrenie sa vzťahuje aj na jabko (930) ;) .
Obrázek



Tak radšej už nemysli lebo ti to nejde xD.... Nevzťahuje sa to ? Tým chceš povedať že to neni server ako hruŽka , future , offík ? Tak to si potom natom zle ... Je to presne taký istý server ako ostatné len tam ešte neni nová verzia :)) To čo robíte jabku je dosť trápne nikoho nechcem obhajovať ale bez jabka by ste server nemali trepete pičoviny ,že je to dementný server ,ale sami ste ho hrávali 3-( troška moc nemyslíš ? A ešte aj ten názov preboha to ste si fakt nemohli už nič iné vymysleť ? Jediný kto robí problémy žo všetkých server čo sú ste VY ,takže neviem čo riešite ....
# 1.1.2013 18.16
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Sklapni wočko. Jabko update mať nebude, lebo ten update máme MY. Jabko malo byť pôvodne vypnuté ale gizi vám to povolil. Ked o tom ho*no vieš, tak sa nevyjadruj.
My robíme najviac problémy zo všetkych serverov? aha :D si asi zabudol, že tie útoky boli len preto, že ste s tym začali vy a Future, čiže vieš dalšie ho*no.
Nejde mi myslenie??? Hah že sa domna navážaš práve ty :D Decko čo nemá ani 15 :D :D
+ za tú nadávku by si mal dostať warn ;)
# 1.1.2013 18.21
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

PHILIPS:Sklapni wočko. Jabko update mať nebude, lebo ten update máme MY. Jabko malo byť pôvodne vypnuté ale gizi vám to povolil. Ked o tom ho*no vieš, tak sa nevyjadruj.
My robíme najviac problémy zo všetkych serverov? aha :D si asi zabudol, že tie útoky boli len preto, že ste s tym začali vy a Future, čiže vieš dalšie ho*no.
Nejde mi myslenie??? Hah že sa domna navážaš práve ty :D Decko čo nemá ani 15 :D :D
+ za tú nadávku by si mal dostať warn ;)




Takže není to wočko, ale to je fuk.

Jinak, jsme rádi, že nám to gizmo povolil, a že "máme být rádi" - za to, že jede server a 6x denně spadne a nic proti tomu nemůžeme dělat? To jsem nějak nepochopil..
# 1.1.2013 18.24
WwESt
uživatel
SZ Mail

PHILIPS:Sklapni wočko. Jabko update mať nebude, lebo ten update máme MY. Jabko malo byť pôvodne vypnuté ale gizi vám to povolil. Ked o tom ho*no vieš, tak sa nevyjadruj.
My robíme najviac problémy zo všetkych serverov? aha :D si asi zabudol, že tie útoky boli len preto, že ste s tym začali vy a Future, čiže vieš dalšie ho*no.
Nejde mi myslenie??? Hah že sa domna navážaš práve ty :D Decko čo nemá ani 15 :D :D
+ za tú nadávku by si mal dostať warn ;)



Ty si paštika xD Niesom woško no .... 15 mám .... Ano,robíte tie problémy vy ... NIejaký dement ,kt. sa páči jabko alebo future a zaspamuje to tam a vy si myslíte že to robí intel alebo hock ,ale váš názor mi je u prdele proste oni zaspamujú vy zhodíte server ne ? Takto sa to rieši že oni spam mi im to zhodím .... A že majú byť radi ? Vy môžete byť radi že máte server keby neni CZECHBOYA nemáte ani hovno ,takže mu môžte lízať topánky od blata..
# 1.1.2013 18.30
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Preklep sorry :D
Intel vieš dobre, že sa uzavrela dohoda. PIXE ju jednoznačne porušil no my mu to zakázať nemôžme :) Kludne si nanho podaj trestné oznamenie ak budeš mať lepšie a presnejšie dôkazy. Do tej doby s tym neurobiš nič ;)
-Gizmo vydal opatrenie čiže nemáme za potrebi robiť problémy.
Lampard dobre vieš, že za lagovanim na hružke stal hock a Intel, tak neviem čo tu kecáš, že za to môžu ony.

Ja sa viac nevyjadrujem, niesom Majitel serveru ;)
# 1.1.2013 18.31
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jasně jsem psal u nás na fóru že nezodpovídáme za nikoho, kdo poškozuje jiný server. A nikoho v tom nehodláme podporovat, to co si kdo dělá na jiných serverech je věc už jen mezi Váma a dotyčným. To že máte problémy je Vaše věc, nám server za dnešek padnul dle logu 2x, včera 8x. A brečím a svádím to na Jabko? Ne..

Takže si první uvědom než začneš do celé věci tahat celý server, ještě s neadekvátním důkazem. A to tvoje vyhrožování mému týmu na skypu, jak nás všechny budeš žalovat (mluvím o tom co jsi psal Amfovi), to si laskavě odpust.
# 1.1.2013 18.44
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
prosim tebe, co tady meleš o hružce? :D screenuj dál, mě 14ti letej kid jako ty vážně nezjímá :D
toť vše, pac a pusu tvůj drahý pixee
# 1.1.2013 18.57
8-)
www.hruzka.cz
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Intel tak choď na súd keď si taký múdry sa ti akurát vysmejú skype z hrou nemá nič spoločné. Bol som to ja! Ha? teraz čo teraz nabonzuješ mňa?. Fakt logické toto.
Mal by si sa dať prešetriť, dement.
# 1.1.2013 19.07
Obrázek
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype

Durímek:mohu dotvrdit že to dělá pixee, jěště se tím ve hře chlubil.Sám do mě šel nejprv,at za ním du že něco potřebuje ohledně chts a pak me zniceho nic ubral 45k zivota a odlogl :-D uz by se to melo nak resit



co to jedeš ? :D jediný co jsem udělal, je to že jsem tě zabil na dálku a? :D chceš se soudit? že tě killim na dálku? :D seš fakt trapnej.. xD
btw, tim pádem ten týpek co ti to sebral dostal BAN IP jen tak :D :D, to je celkem smích.. a už dost, nebudu tady vůbec hrotit na ofik fóru nějaký jabko :D, see ya in da prison
# 1.1.2013 19.13
8-)
www.hruzka.cz
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ

pixee ::]

Durímek:mohu dotvrdit že to dělá pixee, jěště se tím ve hře chlubil.Sám do mě šel nejprv,at za ním du že něco potřebuje ohledně chts a pak me zniceho nic ubral 45k zivota a odlogl :-D uz by se to melo nak resit



co to jedeš ? :D jediný co jsem udělal, je to že jsem tě zabil na dálku a? :D chceš se soudit? že tě killim na dálku? :D seš fakt trapnej.. xD
btw, tim pádem ten týpek co ti to sebral dostal BAN IP jen tak :D :D, to je celkem smích.. a už dost, nebudu tady vůbec hrotit na ofik fóru nějaký jabko :D, see ya in da prison


sám si tedka priznal že zhazujes server a kiliš na dalku lol
# 1.1.2013 19.16
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Shazování serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.