Chmatákov online


Fórum – Shazování serveru

Fórum » Archiv » Shazování serveru [zamknuto]

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
Zdravím,
jsem GM na serveru (jabko) a neustále nám někdo shazuje server - naposledy dnes před půl hodinou (cca 16:00). Probíhalo to tak, že někdo killil na dálku, potom jsme mu NP ,ale Ban nešel dát, protože shodili administraci na webu. V 16:00 ale shodili server. Za 5 minut mi přišla zpráva od Pixeeka,a hned mi bylo jasné, že za tím stojí on. Nejdřív se mi přiznal, že killil na dálku, no a server shodil kdo jiný, než on. Až půjde admin, zjistím IP adresu, ale k čemu to je? Je to stejně proxy, a nedá se to nijak řešit. Správce Czechboy má nějakou kontrolu IP, ale jak říkám, je to proxy a takže nám je všechno k ničemu. I když na 80% můžu říci, že shození serveru má na svědomí pixee, protože killil na dálku, a když dostal NP, padl server (900 killů a 0 stáří) - dá se zjistit IP adresa toho kdo killil na dálku, a potom srovnat s IP adresou, která je napsána v logu packetů - jestli opravdu on shodil server.

Pixee je v týmu na hružce a před zhruba dvěma týdny jsem se domlouval s Nexouškem, že si tyto servery nebudou dělat problémy. Že oni prý jedou "oko za oko" . Po domluvě už jsme na jejich server netáhli a nic jsme jim tam nedělali, jenomže v poslední době se potýkáme se shazováním serveru, shazováním administrace a bugováním, lagováním na serveru. Tudíž Nexoušek a ten jeho server zrazuje Jabko, jestliže je Pixee v jeho týmu, musí si ho nějak "zkrotit".

Chtěl bych se tímto obrátit na Gizma, co se s tím dá dělat. Mám 2 schreeny pixových zpráv, ve kterých se přiznává ke killením na dálku. Pokud bude IP adresa toho účtu, z kterého bugoval, shodná s IP adresou která shodila server, tak je to pixee. Jenomže v logu je mnoho IP adres, a nevíme, který packet je vlastně shození serveru.

http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee1.png
http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee2.png

EDIT : Další schreen od člena našeho týmu, který byl na hružka serveru a potkal pixeka: http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee3.png

# 1.1.2013 16.32

Stránky: 1 2 3

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Intel ty asi nevieš, že Gizmo sa môže vyjadriť aj do uzamknutého tématu?Použivaj Mozog + nehádž všetku špinu na hružku hej? je to už trápne.
# 1.1.2013 20.11
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

PHILIPS:Intel ty asi nevieš, že Gizmo sa môže vyjadriť aj do uzamknutého tématu?Použivaj Mozog + nehádž všetku špinu na hružku hej? je to už trápne.




Tak používej MOZOG ty - podívej se na ty schreeny, to je málo? Ahá, já mám čas hodiny přepisovat text ve photoshopu... lol

montíku ty zalez, tohle je komunikace se správci a né s dementy.
# 1.1.2013 20.17
Pepsimus_
uživatel
SZ

pixee:pozor broučku, Gizmo moc dobře ví, že jsem snim řešil jak to opravit, a že ofik je v klidu, takže nemel hovna když nevíš nic..


tohle vlezdoprdelkování se mi líbí :D
# 1.1.2013 20.18
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
přímo pepsimus pixee je svině a každej to ví
# 1.1.2013 20.46
ANTI JABKO POWA
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Najednou jak se všichni ti kreténi zastávaj Jabka ne.. 3-(
# 1.1.2013 20.47
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ

Nevieš:přímo pepsimus pixee je svině a každej to ví


ano ano každý to ví, ale nikdo s tím nic nedělá
# 1.1.2013 20.50
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prej Největší svině že to píše zrovna Patas. lol
EDIT: Viz. příspěvek pode mnou, tak se potom Intelku nediv ty malej demente :-P

Nepoužívejte vulgární výrazy. Pokud si přejete někomu vynadat, zakryjte tyto slova hvězdičkami. Pokud v jednom příspěvků bude přehnaný počet nadávek, budete odměněni 10% varováním. Za každé sprosté slovo bez cenzury dostanete 5 %. // VladdiS



Naposledy upraveno: 1.1.2013 21.39

# 1.1.2013 21.07
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Intele ty jsi stěžuješ a přitom jsi to byl ty kdo poslal nějakým kokot*m hesla kvůli tobě to všude měním jak čur*k.

Jestli se pletu tak sry a tento koment paří tomu dmntu co to zapříčinil.
# 1.1.2013 21.18
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

yoyOBEY.:Prej Největší svině že to píše zrovna Patas. lol
EDIT: Viz. příspěvek pode mnou, tak se potom Intelku nediv ty malej demente :-P




Malej demente :-D trošku klídek kámo, je mi uplně stejně jako tobě. Pixee nám to dnes shodil asi 5x, máme IP no, ale je nám to k ničemu, protože bydlí v Anglii. ;)

Nepoužívejte vulgární výrazy. Pokud si přejete někomu vynadat, zakryjte tyto slova hvězdičkami. Pokud v jednom příspěvků bude přehnaný počet nadávek, budete odměněni 10% varováním. Za každé sprosté slovo bez cenzury dostanete 5 %. // VladdiS
# 1.1.2013 22.14
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
když máš ip, tak se předveď.. pan ramenáč
# 1.1.2013 22.22
8-)
www.hruzka.cz
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Pixee a proč to vlastně děláš?Tě to baví,nebo vyřizuješ své staré učty?
# 1.1.2013 22.28
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Intel: montíku ty zalez, tohle je komunikace se správci a né s dementy.



Když už někdo dokáže vymyslet něco takového, tak bych řekl, že i ten topic a komunikace bude na příslušné úrovni. Omyl.

Přečetl jsem topic od začátku do konce a věřte, že víckrát a nevidím nějaké východisko, cíl. Jediné řešení bych viděl v Gizmovi, který by event. uvedl nějaké řešení nebo cestu jak k němu dospět.

Obdařil jsem pár lidí "warnem" ale pouze za "infantilní" nadávky nebo rozhovory.

Topic Vám nechám odemčený s tím, že se tady NEUFLAMEujete navzájem. Nedělejte tady z toho chat a pište především k věci, ať i lidí z OFIKu dokážou pochopit podstatu věci.
# 1.1.2013 23.03
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Lidi, já vám něco povím. Jste všichni ubozí (přesněji řečeno vy, výše postavení neofikáři). Každej (troufám si tvrdit, že úplně každej) máte máslo na hlavě. A čím víc ho je, tím víc řvete. Začínáte se chovat jako politické strany před volbami. Hledáte, co byste na konkurenci práskli, kydáte hnůj jedni na druhé. Nedělejte to, krevní msta ještě nikdy nedopadla dobře.

Víte co? Co tahle to teď hned useknout a radši místo pomluv soutěžit v tom, kdo má lepší server? Takhle by to k sakru mělo být!!! Tak se proberte a snažte se u sebe na serveru. "Snaha" na konkurenčních serverech je ubohost. Když se k tomu ještě omluvíte těm, kterým jste zkazili radost, můžete začít zase od začátku. A férově.

Proč jste vlastně chtěli vlastní servery? Já mám za to, že jste chtěli dělat věci líp, než se dělají na ofíku. Tohle má být to "líp"? Tak to tedy pěkně děkuju.

Každej, kdo máte na svědomí ten humus (ať už bugování, shazování serveru, šíření cizích hesel, pomluvy, atd.), tak si ucpěte hubu zbytkem vánočního cukroví, zapněte si svůj oblíbený server a jen tak pro zábavu si tam zahrajte. O tom to přeci je, ne? Jak nám tu všem bude fajn, když to takhle všichni budete dělat. A vám přece taky, ne? :-)
# 2.1.2013 14.43
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud vím, tohle se týká verze 930, kterou jsem povolil nechat běžet. Nějak mi uniká spojení s oficiálním serverem.
Jinak do doby, než tohle opravím (na což čas opravdu nemám) stačí banovat, používat např. Wireshark k filtrování a blokování paketů či Ip adres. Teoreticky např. povolit jen připojení z ČR, SK, protože většina proxy serverů je v úplně jiných zemích....

Každopádně, tohle téma se netýká oficu..takže klidně lock a smazat po pár dnech..

Maly John: +1, ačkoli pochybuju, že si dotyční uvědomí, co jsi právě řekl. Do určitého věku jsou to pro všechny jen "kecy", asi jako když jsem říkal, kolik času a peněz mě stálo CH, které hrají a přesto mi nadávájí. Prostě některým to nevysvětlíš, většinou je to bariéra v inteligenci, morálce a celkově prostě nižší "hodnotě".



Naposledy upraveno: 2.1.2013 15.47

# 2.1.2013 15.44
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zajisté.
# 2.1.2013 15.45
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Shazování serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.