Chmatákov online


Fórum – Shazování serveru

Fórum » Archiv » Shazování serveru [zamknuto]

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web
Zdravím,
jsem GM na serveru (jabko) a neustále nám někdo shazuje server - naposledy dnes před půl hodinou (cca 16:00). Probíhalo to tak, že někdo killil na dálku, potom jsme mu NP ,ale Ban nešel dát, protože shodili administraci na webu. V 16:00 ale shodili server. Za 5 minut mi přišla zpráva od Pixeeka,a hned mi bylo jasné, že za tím stojí on. Nejdřív se mi přiznal, že killil na dálku, no a server shodil kdo jiný, než on. Až půjde admin, zjistím IP adresu, ale k čemu to je? Je to stejně proxy, a nedá se to nijak řešit. Správce Czechboy má nějakou kontrolu IP, ale jak říkám, je to proxy a takže nám je všechno k ničemu. I když na 80% můžu říci, že shození serveru má na svědomí pixee, protože killil na dálku, a když dostal NP, padl server (900 killů a 0 stáří) - dá se zjistit IP adresa toho kdo killil na dálku, a potom srovnat s IP adresou, která je napsána v logu packetů - jestli opravdu on shodil server.

Pixee je v týmu na hružce a před zhruba dvěma týdny jsem se domlouval s Nexouškem, že si tyto servery nebudou dělat problémy. Že oni prý jedou "oko za oko" . Po domluvě už jsme na jejich server netáhli a nic jsme jim tam nedělali, jenomže v poslední době se potýkáme se shazováním serveru, shazováním administrace a bugováním, lagováním na serveru. Tudíž Nexoušek a ten jeho server zrazuje Jabko, jestliže je Pixee v jeho týmu, musí si ho nějak "zkrotit".

Chtěl bych se tímto obrátit na Gizma, co se s tím dá dělat. Mám 2 schreeny pixových zpráv, ve kterých se přiznává ke killením na dálku. Pokud bude IP adresa toho účtu, z kterého bugoval, shodná s IP adresou která shodila server, tak je to pixee. Jenomže v logu je mnoho IP adres, a nevíme, který packet je vlastně shození serveru.

http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee1.png
http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee2.png

EDIT : Další schreen od člena našeho týmu, který byl na hružka serveru a potkal pixeka: http://www.Upload.Jabko.net/soubory/pixee3.png

# 1.1.2013 16.32

Stránky: 1 2 3

Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

Durímek:

pixee ::]

Durímek:mohu dotvrdit že to dělá pixee, jěště se tím ve hře chlubil.Sám do mě šel nejprv,at za ním du že něco potřebuje ohledně chts a pak me zniceho nic ubral 45k zivota a odlogl :-D uz by se to melo nak resit



co to jedeš ? :D jediný co jsem udělal, je to že jsem tě zabil na dálku a? :D chceš se soudit? že tě killim na dálku? :D seš fakt trapnej.. xD
btw, tim pádem ten týpek co ti to sebral dostal BAN IP jen tak :D :D, to je celkem smích.. a už dost, nebudu tady vůbec hrotit na ofik fóru nějaký jabko :D, see ya in da prison


sám si tedka priznal že zhazujes server a kiliš na dalku lol





ne asi :D

říkám, v logu je hodně packetů, nevíme kterej je ten správný, ale to pořešíme :) jestli se bude shodovat s tím pixovym účtem, je to on.
# 1.1.2013 19.21
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
řikám, pojď se soudit.. OBŽALOVANÝ XXX OBVINĚNÝ Z TRESTNÉHO ČINU KILLENÍ NA DÁLKU. děkujeme nashledanou xD
# 1.1.2013 19.23
8-)
www.hruzka.cz
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

pixee ::]řikám, pojď se soudit.. OBŽALOVANÝ XXX OBVINĚNÝ Z TRESTNÉHO ČINU KILLENÍ NA DÁLKU. děkujeme nashledanou xD




To není killení na dálku ty tupče jenom, zkus si přečíst novinku, možná ti to dojde.
# 1.1.2013 19.26
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ
to není o žadnym souzeni prosimtě..akorat je tu asi nejaka zavist skrz tohle to všechno delas, ty vyjebany buger :-D:-D
# 1.1.2013 19.26
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Dobrý řikal jsem, že tady s váma nehodlám nic řešit. :D čau
# 1.1.2013 19.27
8-)
www.hruzka.cz
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Pixe ten sudca by sa im sam vysmial do oči :D :D :D
Nejaký mod by to tu mohol locknuť lebo už sa to tu schyluje k hádkam :)
# 1.1.2013 19.33
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

PHILIPS:Pixe ten sudca by sa im sam vysmial do oči :D :D :D
Nejaký mod by to tu mohol locknuť lebo už sa to tu schyluje k hádkam :)




Nějaký mód by to mohl locknout aby se to mohlo promlčet ? Prosímvás, kde jsem psal, že za to může Hružka? Může za to Pixee, který je na hružce v týmu (gm=4) a proto říkám že si ho nexoušek může nějakým způsobem zklidnit, ale to neudělá. Hock měl v něčem pravdu, že oni měli s váma taky dohodu a tu jste porušili. Přesně to jste udělali nám, respektive Pixee. A že si to neumíš pohlídat, to je tvoje chyba a měl by jsi s tím něco dělat, něco mu říct, a né jen tak blbě koukat, a psát, že za to nemůžeš.
# 1.1.2013 19.37
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Ano schazování trestný čin je, ale nechápu co tu rozjíždíte že to schazuje hružka/pixee .. FruFru pustil do světa ten návod, tudíž to umí 60% CHO komunity. Ty Vaše dětinské ''právě jsi se přiznal''.. to vážně nechápu. Přiznal že killil na dálku, ale to není ničí problém. Tam killí na dálku každej druhej.

Zbytečně kopete kolem sebe a spamujete oficiální fórum, co nemá s Jabkem vlastně nic společného. Akorát ukazujete, co jste za ******
# 1.1.2013 19.40
 
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

neXoušek:Ano schazování trestný čin je, ale nechápu co tu rozjíždíte že to schazuje hružka/pixee .. FruFru pustil do světa ten návod, tudíž to umí 60% CHO komunity. Ty Vaše dětinské ''právě jsi se přiznal''.. to vážně nechápu. Přiznal že killil na dálku, ale to není ničí problém. Tam killí na dálku každej druhej.

Zbytečně kopete kolem sebe a spamujete oficiální fórum, co nemá s Jabkem vlastně nic společného. Akorát ukazujete, co jste za ******




Tak je přeci jasné, že se nebude otevřeně přiznávat xD musíme se prostě podívat na IP adresu, ale i když to bude stejná, ze které Pixee killil na dálku, tak nevím, co s tím udělat, protože podle informací co mám bydlí Pixee v Anglii 3-(
# 1.1.2013 19.44
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Na IP adresu jsi se měl podívat dříve než jsi začal spamovat tady a na našem fóru stím to. Jenže to chce první vše promyslet a ne dělat unáhlené dětinské závěry. A co že bydlí v Anglii. I kdyby tam byla moje IP adresa, tak co si myslíš že ty stím uděláš? Nic, protože nejsi plnoletý, a už vidím CZho jak běží na PčR..

Vidíš budoucnost v něčem co u Vás není reálné. Ty vidíš budoucnost v tom jak bude někdo platit pokuty a odškodnění, přesně tak jak jsi psal Amfetaminovi když jsi mu tak hezky vyhrožoval na skypu. Chudák ani nevěděl, která bije.
# 1.1.2013 19.48
 
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

neXoušek:Na IP adresu jsi se měl podívat dříve než jsi začal spamovat tady a na našem fóru stím to. Jenže to chce první vše promyslet a ne dělat unáhlené dětinské závěry. A co že bydlí v Anglii. I kdyby tam byla moje IP adresa, tak co si myslíš že ty stím uděláš? Nic, protože nejsi plnoletý, a už vidím CZho jak běží na PčR..

Vidíš budoucnost v něčem co u Vás není reálné. Ty vidíš budoucnost v tom jak bude někdo platit pokuty a odškodnění, přesně tak jak jsi psal Amfetaminovi když jsi mu tak hezky vyhrožoval na skypu. Chudák ani nevěděl, která bije.




Toho zkouřence amfetamina dej teď prosím stranou. Já že se mám podívat na IP log? To může přeci Czechboy, ale když někdo shodí server, tak tam je mnoho packetů a CZ neví ,co s tím má dělat, proto píšu sem, a taky píšu sem, abych upozornil ostatní servery a hlavně oficiální server, že to dělá pixeek a ta jeho "zkouřená parta".

Pokud se prostě něco neudělá, tak to shazování bude pokračovat. Smím-li to říct takhle, my si nenecháme od vás sr*t na hlavu.
# 1.1.2013 19.53
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
A víš co je tzv. ''křivé obvinění'' ? :)
To že se může podívat jen CZ je Váš problém. Ale nebudeš si prostě brát do huby mě, hružku ani pixeeka .. Dokud nemáš jasné podklady, nemůžeš dělat takovéto věci jako je zakládání takových témat.

A proč bych ho sem netahal, Amfetamina. Ty mu vyhrožuješ neskutečným způsobem na skypu a ty jsi neviňátko?

To že jim říkáš zkouřené hlavy, to neznamená že jsou nějak psychicky labilní. Ba naopak, mají to v hlavě srovnané mnohem lépe než ty. A nikdo ti řekněme nesvolil je takto nazývat. Mají svůj pseudonym a mají svém křesní jméno a nečekaně i příjmení. Když se podívám na Tvou fotografii a napíšu tu že jsi totální debílek co má uši jak wifi anténky, tak ti to bude příjemné? Nebude, a začneš kopat okolo sebe dalším nesmyslným topicem. 3-(
# 1.1.2013 20.00
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Intele drž hubu, zažaluj mámu že tě porodila prosímtě radši. I kdyby to dělal PIXEE (což nedělá a ty nemáš ani pořádnej důkaz) tak co s tím uděláš? Pošleš na něj policii už vidím jak v krimu:

,,Já jsem Frank Drtička sem tu za trojnásobnou vraždu za co seš tu ty, drogy, překupnictví, kuplířství?''

PIXEE: ,,Ale chmatáákov''

Nebo co rozbiješ mu snad hubu?
Radši zatáhni ty tvý ušoplesky a di dělat kompars do Pirátů z Karibiku, prej sháněj plachty.


Nepoužívejte vulgární výrazy. Pokud si přejete někomu vynadat, zakryjte tyto slova hvězdičkami. Pokud v jednom příspěvků bude přehnaný počet nadávek, budete odměněni 10% varováním. Za každé sprosté slovo bez cenzury dostanete 5 %. // VladdiS
# 1.1.2013 20.00
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype

Intel: a hlavně oficiální server, že to dělá pixeek a ta jeho "zkouřená parta".




pozor broučku, Gizmo moc dobře ví, že jsem snim řešil jak to opravit, a že ofik je v klidu, takže nemel hovna když nevíš nic.. a co tu pořád jedeš s hružkou? nex je snad můj táta? :D on mi jasně psal, ať tam u vás nebuguju.. ;) to že jsem dneska na vás naběhl, pokillil všechny a vy jste se rozbrečeli, je věc druhá, pac pusu
# 1.1.2013 20.02
8-)
www.hruzka.cz
Intel
zablokován
Ve hře: žádnej xD
SZ ICQ Web

pixee ::]

Intel: a hlavně oficiální server, že to dělá pixeek a ta jeho "zkouřená parta".




pozor broučku, Gizmo moc dobře ví, že jsem snim řešil jak to opravit, a že ofik je v klidu, takže nemel hovna když nevíš nic.. a co tu pořád jedeš s hružkou? nex je snad můj táta? :D on mi jasně psal, ať tam u vás nebuguju.. ;) to že jsem dneska na vás naběhl, pokillil všechny a vy jste se rozbrečeli, je věc druhá, pac pusu




"on mi jasně psal, ať tam nebuguju.. ;) " tak nevím, proč tam i přesto buguješ.. Co jsme ti provedli ? Přece jste říkali, že jedete oko za oko ..
# 1.1.2013 20.06

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Shazování serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.