Chmatákov online


Fórum – Úchvatný GM team:)

Fórum » Archiv » Úchvatný GM team:) [zamknuto]

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Gratuluju Gizimu, jaký skvělý a spravedlivý GM team si vybral. Jelikož dnes lognu po nějakých 2měsících a zjistím, že jsem v NP.. říkám si OK, prováděl jsem hodně věcí tak se vytěžím. Těžím, těžím, v tom přijde GM a ejhle, máme tu problém, GM mi začne psát, že mám trest 0 a jsem v NP, což já jsem nechápal. Jelikož když nemám trest tak jakýkoliv kámen by mě měl pustit, nestalo se tak. Kameny jsem dával týpkovi, kterýmu se to má dávat, pořád se nic nedělo a tak mi GM udělil další ban ip. Žádám o vysvětlení, jelikož sám nevím, jak se k takové situaci vůbec přišlo, nick : EGOJEBO
ZDAR
# 12.11.2012 12.36
 

Stránky: 1 2 3

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
BAN IP mám mít za prodávání vipek, ale k tomu by vůbec nedošlo, kdybych nedostal ten první ban ip.. Dostal jsem ho na začátku prázdnin, což jsem byl doma.. Celé prázdniny jsem byl pryč a byl jsem na jiné IP adrese, tak jsem hrál a když jsem se měl vrátit domů tak mi nic jinýho vlastně nezbývalo než skončit, když mám ten ban ip.. A VIP věci jsem nechtěl mít u sebe, když nehraju a několik hráčů bylo ochotno mi poslat za ně sms tak jsem toho využil, to uznávám, ale všechno se odvíjí od toho mého prvního banu ip ;)
# 15.11.2012 10.47
 
Critical+
uživatel
SZ
Empty meleš tady hovadiny... Sám dobře víš jak to je... Vrak i ty ale i ostatní co se tváří nevině (Pers a delší,ani já nezapřu že jsem bejval buger.) jste bugeři jak sv*** ale pořád jste prakticky za nevinátka... Všichni by jste měli mít už dlouho IP ban...
Dobře ti tak...
To co tady píšu nejsou informace z delší ruky... Skus zavzpomínat u koho jsi před pár rokama žadonil at ti prozradí nějaký bugy...
# 15.11.2012 15.58
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Mario: Tak, tak.

Myslím, že tuhle debatu můžeme ukončit. Od začátku byla bezpředmětná.

Empty: Jediná možnost dostat se opět do hry je imo opravdu unban od GM (jakkoliv jinak totiž obcházíš rozhodnutí GM a tím porušuješ pravidla -> máš dostat ban, kdykoliv se přijde na to, že jsi to ty). Vzato do důsledků o něj ale nemůžeš požádat sám, takže jsi prostě v háji. Leda by se za tebe někdo přimluvil. To je logicky jediný možný postup. Volba je ale pochopitelně opět na tom či onom GM.
# 15.11.2012 16.22
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Critical+:Empty meleš tady hovadiny... Sám dobře víš jak to je... Vrak i ty ale i ostatní co se tváří nevině (Pers a delší,ani já nezapřu že jsem bejval buger.) jste bugeři jak sv*** ale pořád jste prakticky za nevinátka... Všichni by jste měli mít už dlouho IP ban...
Dobře ti tak...
To co tady píšu nejsou informace z delší ruky... Skus zavzpomínat u koho jsi před pár rokama žadonil at ti prozradí nějaký bugy...



Smartíku, Smartíku... Já nikdy nebugoval, nebuguji a bugovat nebudu... Nevím, jak tě toková hloupost mohla napadnout.
# 15.11.2012 16.42
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ne ? persi kdopak mě trávil na dalku a řekl že chce jen skilovat ?
# 15.11.2012 20.00
ANTI JABKO POWA
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Paťas, kdyby jenom to... lol Zlatý starý časy u spalky s Q předmětma, nastavování skillů, many, nábojů a givování vipiček přez Johnův acc (změna údajů při logu), chočení hnědky po nocích...

Jinak jsem ten předešlý příspěvek odemě bral jako ironii, příště za to hodím smajla, aby to bylo jasné i tobě :-)
# 15.11.2012 20.08
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Tak určitě mohl si za to hodit smajla ale nevím jestli třeba neměl dát john ban ip tobě a ne emptymu jestli si třeba ty netrávil johna na dalku
# 15.11.2012 20.31
ANTI JABKO POWA
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Critical+:Empty meleš tady hovadiny... Sám dobře víš jak to je... Vrak i ty ale i ostatní co se tváří nevině (Pers a delší,ani já nezapřu že jsem bejval buger.) jste bugeři jak sv*** ale pořád jste prakticky za nevinátka... Všichni by jste měli mít už dlouho IP ban...
Dobře ti tak...
To co tady píšu nejsou informace z delší ruky... Skus zavzpomínat u koho jsi před pár rokama žadonil at ti prozradí nějaký bugy...


jajsem zadonil o bugy ? kde zijes ? všechny bugy krom toho s hnedkou sem zjišťoval spolu s pixim :) ale o tohle tu teď vůbec nejde... maly john jak říkáš, ale občas si chci přijít pokecat atp. navíc takhle nikdy nezačne hrát dost lidi když je tu gm team bez prominutí na hovno... chtělo by to s tím něco udělat , dokud byl gm john bylo to většinou spravedlivý až na pár výjimek ale ban bez ověření snad nikdy nedal jako dnešní gm:)))
# 15.11.2012 20.36
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Paťas, já po wipe nehraju a pobudu ani nemám, měl jsem jednoho před smazáním všeho. A tato diskuze o trávení je myslím už po wipe :)
# 15.11.2012 22.38
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype

Jasper:Paťas, já po wipe nehraju a pobudu ani nemám, měl jsem jednoho před smazáním všeho. A tato diskuze o trávení je myslím už po wipe :)



Jojo, je to po WIPE :)
# 16.11.2012 13.29
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Maly John:

Myslím, že tuhle debatu můžeme ukončit. Od začátku byla bezpředmětná.

# 16.11.2012 14.50
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Úchvatný GM team:) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.