Chmatákov online


Fórum – Úchvatný GM team:)

Fórum » Archiv » Úchvatný GM team:) [zamknuto]

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Gratuluju Gizimu, jaký skvělý a spravedlivý GM team si vybral. Jelikož dnes lognu po nějakých 2měsících a zjistím, že jsem v NP.. říkám si OK, prováděl jsem hodně věcí tak se vytěžím. Těžím, těžím, v tom přijde GM a ejhle, máme tu problém, GM mi začne psát, že mám trest 0 a jsem v NP, což já jsem nechápal. Jelikož když nemám trest tak jakýkoliv kámen by mě měl pustit, nestalo se tak. Kameny jsem dával týpkovi, kterýmu se to má dávat, pořád se nic nedělo a tak mi GM udělil další ban ip. Žádám o vysvětlení, jelikož sám nevím, jak se k takové situaci vůbec přišlo, nick : EGOJEBO
ZDAR
# 12.11.2012 12.36
 

Stránky: 1 2 3

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mohl bych se tebe nejprveve zeptat na to "mi GM udělil další ban ip"?
# 12.11.2012 12.52
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
řeknu ti to asi takhle, někde si to určitě na fóru najdeš, nebyl to můj první ban ip.. Také jsem ho dostal za údajné kradení na dálku, i když jsem v tu dobu nebyl ve hře :-D:-O
# 12.11.2012 12.56
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
co je na tom k nepochopení??? normálně si se bugnul do NP, aby sis vytěžil acc a GM tě vyčápnul :-P, na ofiku sem za to taky dával banány,protože s 0 kameny není možný aby si byl v np
# 12.11.2012 13.12
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ehm, nejak neverím tomu že empty by bol tak sprostý a na to aby sa dostal NP by využil wpe, šak není problem napísať nadávku GM, alebo ísť afk, alebo robiť bordel a do NP sa dostaneš hneď...

A grok : ten prvý emptyho ban je proste totálny nezmysel, v tých časoch keď ho dostal som hrával aj ja, ale GM je neodlomný a mal vlastnú pravdu. Tuším že ten ban bol ohľadom skillenia trávičství cez WPE. Nejaký hráč (tuším Maister) trávil emptyho cez wpe, empty to nemal ako ovplyvniť a dostal ban ip... Najlepšie bolo, že ten hráč čo trávil sa ešte ďalší týždeň ukazoval v hre a až potom dostal ban tiež, ale empty unban nedostal...
# 12.11.2012 16.28
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

john1:co je na tom k nepochopení??? normálně si se bugnul do NP, aby sis vytěžil acc a GM tě vyčápnul :-P, na ofiku sem za to taky dával banány,protože s 0 kameny není možný aby si byl v np


johne, úplně stejný argument používal i gm, který mi ban udělil, pozoruhodne.. :-) navíc nebyl jsi to ty, který mě nahlásil kvůli tomu travicstvi ? a gm mu to uvěřil aniž by si to ověřil okamžitě mi dal ban ip?? přesně jak říká bajo, o tom že je gm ve hře jsem věděl jelikož jsem dostal np za lagovani na jiný účet.. takže pokud bych chtěl do np stačilo lagovani;-) chválím gm tým :-)
# 12.11.2012 19.20
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Empty927:

john1:co je na tom k nepochopení??? normálně si se bugnul do NP, aby sis vytěžil acc a GM tě vyčápnul :-P, na ofiku sem za to taky dával banány,protože s 0 kameny není možný aby si byl v np


johne, úplně stejný argument používal i gm, který mi ban udělil, pozoruhodne.. :-) navíc nebyl jsi to ty, který mě nahlásil kvůli tomu travicstvi ? a gm mu to uvěřil aniž by si to ověřil okamžitě mi dal ban ip?? přesně jak říká bajo, o tom že je gm ve hře jsem věděl jelikož jsem dostal np za lagovani na jiný účet.. takže pokud bych chtěl do np stačilo lagovani;-) chválím gm tým :-)



Já taky..Že se s tebou nesere..
# 12.11.2012 19.39
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Johne tobě to asi nemyslí že když píše že daval šutry týpkovi kterému se šutry dávají v NP tak asi by ho to mělo pustit ne ? když má trest 0 si asi aspolutní dement beztak si ho tam dal ty a nenastavil si mu trest většína lidi stejně ví že si GM furt i po tom co jsi odstoupil Velká Tupá BUZNO
# 12.11.2012 20.56
ANTI JABKO POWA
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Jestli dostane np, má trest automaticky 100, bez rozdílu, jestli mu gm trest nenastavil/zapomněl ..Nemůže se stát, že má 0 ..A aby měl vyšší jak 100, musí to gm nastavit sám..Jestli někdo v np má trest na 0 tak žádným správcem hry..
# 12.11.2012 21.03
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Mario stejně jsem furt na straně emptyho vím jak to u bugovaní chodí


Ale Stale má trest 0 tak když vyteží 1 kamen tak by ho to mělo pustit
znám ten system jak to je udělané tohle jsem dělal často na servrech
# 12.11.2012 21.14
ANTI JABKO POWA
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
paťas:
za 1: přestaň nadávat,husy jsme spolu nepásli
za 2: vysvětli mi jak teda mohl být v NP s 0 šutrama,když tě to na poslednim šutru pustí ven
za 3: vysvětli mi učel,aby GM zavíral někoho na 0 kamenů,je to proti logice
a za 4 : pokud tu budeš nadávat,dostaneš banan na forko,to ještě (na rozdil od hry) ti tady mužu dát
# 12.11.2012 21.14
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Neřekl bych ve hře bys mi ho mohl dát taky jenže nevíš nick Ani IP
odpověd ke 2 otazce ale i kdyby tam byl bugnutý tak ho to pustí na poslední kamen řekl bych že to byl jen nějaky bug v zobrazení ke 3 víš když se chce někdo zbavit někoho dal si to domysli...
# 12.11.2012 21.17
ANTI JABKO POWA
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
pořád stejný argumenty jako gm ve hře a pořád mě nepochopil..
# 12.11.2012 21.29
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Empty:nwm co je na tom k nepochopení,s 0 šutrama tam nemáš být. A ani se nedivím ,že ti GM jako bugerovi nevěřil,že se ti to "nějak seklo" xD xD xD

btw: jen tak pro zajímavost :jak to,že jsi ve hře,když máš mít ban za prodej vipek za Kč???(veřejný tajemství)
# 12.11.2012 21.53
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
já tu řeším úplně něco jiného:-) . sám víš kvůli čemu mám ban ip a taky ti ve hře každej věří... no budiž, se santeou jsem si normálně popovídal, s tebou to asi nejde.. res to k čemu je toto téma vytvořeno..a k tomu prodávání, ano to je pravda ale skoncil jsem s chmatem vlastně kvůli tobě a mému trávení(neboli ban ip za tvůj vymysl) :P a nikdy si to veřejně nepřiznal, tak očekávám, že to priznas , když tu debatujes tedY o úplně něčem jiném..
# 12.11.2012 22.29
 
WwESt
uživatel
SZ Mail
Empty : Ak dostaneš NP ,tak ti to proste tých 100 kameňov nastaví automaticky ... (Jak to písali ostatný)

Tak sú tu 2 možnosti :

1.) Buď si sa tam bugol .
2.) Alebo ti GM nastavil 0 kameňov . ( Čo si myslím že to by nespravil )


Takže jednoznečne je to možno prvá .

Nič , viac ani nič menej sa k tomu dodať nedá .
# 13.11.2012 15.33
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Úchvatný GM team:) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.