Chmatákov online


Fórum – Úchvatný GM team:)

Fórum » Archiv » Úchvatný GM team:) [zamknuto]

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Gratuluju Gizimu, jaký skvělý a spravedlivý GM team si vybral. Jelikož dnes lognu po nějakých 2měsících a zjistím, že jsem v NP.. říkám si OK, prováděl jsem hodně věcí tak se vytěžím. Těžím, těžím, v tom přijde GM a ejhle, máme tu problém, GM mi začne psát, že mám trest 0 a jsem v NP, což já jsem nechápal. Jelikož když nemám trest tak jakýkoliv kámen by mě měl pustit, nestalo se tak. Kameny jsem dával týpkovi, kterýmu se to má dávat, pořád se nic nedělo a tak mi GM udělil další ban ip. Žádám o vysvětlení, jelikož sám nevím, jak se k takové situaci vůbec přišlo, nick : EGOJEBO
ZDAR
# 12.11.2012 12.36
 

Stránky: 1 2 3

Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Jedna z možností že blbo napísal tvôj nick pričom (neexistujucí učet) ukáže trest 0.
# 13.11.2012 15.41
Obrázek
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ale vy to nechápete říkal že težil a když má 0 šutru tak ho to pusti když dáš 1 kamen
# 13.11.2012 21.37
ANTI JABKO POWA
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Nevieš:Ale vy to nechápete říkal že težil a když má 0 šutru tak ho to pusti když dáš 1 kamen



Tím se ještě více nabízí ta varianta co psal lemmy, že pokud napiše GM špatnej nick tak to ukaže 0 kamenu...
# 13.11.2012 21.48
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

WwESt
uživatel
SZ Mail

Nevieš:Ale vy to nechápete říkal že težil a když má 0 šutru tak ho to pusti když dáš 1 kamen



Nechápeš to čo ? Jak ťa to môže pustiť ,keď máš 0 šutrov ? ... Aj keby mu dáš ten kameň nepustí ťa to lebo to nemá od čoho odčítať :-[
# 13.11.2012 21.49
3-(

Máš nepriateľov ? Fajn,to znamená že si už niečo dokázal.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
wweste, keď vies pic*, nevyjadruj sa...
# 13.11.2012 22.26
 
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
No právě že pustí víš o tom systemu jak říka empty ( Pi*u) tak sklapni
# 13.11.2012 22.31
ANTI JABKO POWA
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Klidněte ten slovník..
# 14.11.2012 6.45
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Johne, jsi průhledný to zaprvé. Každému tvrdíš že ty nic že GM nejsi, problém je ten že ti to nikdo nevěří jelikož píšeš stejně a chováš se tak. 3-(

Od té doby co jsi hrál za 2 druhy postav, částečně GM a občas bojovník,mystik (kečup,mystika acc nevím) a my jsme tě zabili, jdeš nezkutečně proti nám, zkus ovládat emoce.. Klincík neměl žádného řemeslníka venku, všechny účty jsi mu tam zavřel tak teď nedělej překvapeného, moc dobře to víš. Po dlouhé době se přihlásil do hry následně po tom co mi napsal na Facebooku.

13:12
Filip Klinec
mam zase začít hrát na Chmatákovu ? Gizmo přidal nové věci.

13:14
Tomáš Ferák
to bych ti radil

Jak vidíte, po následné domluvě se přihlásil do hry napsal mi že je v Nápravném Zařízení a jde se vytěžit, těžil a následovalo to že dostal Ban IP jelikož a protože hráči si nemůžou zjistit počet KAMENŮ. Podle mě to byla past od Johna, je to nespravedlivé a nefér.. měl by jsi se zamyslet johne.
# 14.11.2012 7.44
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Bylo to přesně tak jak píše vrak, za prodávání vipek za kč jsem dostal na všechny účty nejdříve NP a poté zablokování :).. Chtěl jsem znovu začít s Vrakem zase hrát, ale asi mi to nevyšlo :-)..
# 14.11.2012 9.50
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Dobře Vrakoušek :D :D
# 14.11.2012 15.07
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Přestaňte tady kidat hnůj, k ničemu to nevede a ty vaše konspirační teorie jsou stejně mimo. John byl jako GM vždycky spravedlivý a hra za něj fungovala dobře. Zůstali-li mu práva, jen dobře.

Zajímavé je, že se tu ozývají jen ti, co už měli problémy s bugováním (jaká náhoda xD)

Nevieš: Ty 'nevieš', tak nemel. Na ty tvoje řeči je tu tak někdo zvědavej. Flamuj si jinde.
# 14.11.2012 22.43
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
maly johne, já neříkám že jsem nebugoval nebo něco podobně.. ale proč bYch měl pořád dostávat bany ip za něco co jsem udělal x měsíců zpět.....navíc toto je můj druhý neopravneny ban.. john ví:) takže doufÁm že to i potvrdí...
# 14.11.2012 23.02
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Co to je za blbost, aby trest ban ip končil v tu chvíli, kdy si hráč změní ip adresu ? Ten ban a nemyslím teď jen tebe, ale všeobecně dostane hráč kvůli závažnýmu porušení nějakého pravidla ve hře ..Správce nebo autor hry se pak rozhodne, že takového hráče prostě nechce mít ve hře a proto mu udělí ban ip (odepřen přístup do hry) a končí v tu chvíli, kdy mu gm nebo autor hry udělí unban ip ne ? Tak nechápu, proč by se trest (ban ip) měl zrušit ve chvíli, kdy si hráč změní ip adresu a je jedno, jestli ban ip dostal včera, před měsícem nebo před rokem ..
# 14.11.2012 23.10
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
počkej a když ten ban ip dostaneš neopravnene tak co s tím můžeš udělat, když s gm není řeč? myslím tu věc s tím travicstvim
# 14.11.2012 23.21
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Nebyl jsem u toho, proto nemůžu psát, jestli ho máš mít právem za trávení na dálku, či nikoliv..Ale taky tu padlo od Johna, že máš mít ban ip za prodávání vipek ..A tomu ses tu přiznal ..Kdyby gm byl svině, mohl by tě banoval jak chtěl, aniž by k tomu potřeboval další důvod, protože unban ti nikdo neudělil a jak jsem už psal - trest banu ip nekončí tím, že si změníš ipku ...
To, že máš mít ban ip za prodávání vipek soudím jen z Johnovo příspěvku a tvé reakce na ní ..Jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám.
# 14.11.2012 23.35
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Úchvatný GM team:) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.