Chmatákov online


Fórum – Procenta poškození

Fórum » Archiv » Procenta poškození [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Zdravým všechny chmatáky "Ahoj,ahoj" xD Mám takový malý dotaz.Zajímalo by mě proč se střelné zbraně pro bojovníka zničí tak rychle.Zrovna na bojovníka jsou střelné zbraně tak drahé.Procento poškození rychle stoupá s každým výstřelem.Příklad: Dneska jsem si koupil černý kulomet.Pro mě nelevná záležitost (15 000,-) a po dvaceti minutách lehkého střílení se podívám a "BUM" = 36% poškození.Myslím,že to je trochu nereálné a celkem dost i hloupé.Kulomet který stojí (15 000,-) se takhle rychle zničí? Odhadem se mi za jednu až dvě hodiny zničí a mám kulový.Procenta poškození jdou moc rychle a to není moc dobré.Zajímalo by mě jestli se třeba ničí útočná mystická hůl,mystická hůl na zmizení nebo na zmražení,kladivo,sekera na sekání dřeva,zbiječka na kameny nebo prut na chytání ryb? Asi ne a proč? Snad každá věc se musí opotřebovávat jako střelné zbraně.Každé povolání má svůj smysl obživy a dalo by se říct,že zabíjení ostatních hráčů je obživa toho bojovníka.No a není trochu nespravedlivé když se jeho zbraň (nástroj na obživu) každou chvílí víc a víc ničí a ostatním ne? Myslím,že s tímhle by se mělo něco dělat.Zbiječkou taky 20x nezatěžíte a nemáte na ní 36% poškození.Toť je můj názor a určitě i myšlenka ostatních bojovníků,kteří se mnou budou asi souhlasit ;-) Děkuji pan Zopei :-P
# 8.11.2011 18.44
 
  • Souhlasíte s vyřešením tohoto problému?
  • Ano4 hlasy, 21 %21 %
  • Ne15 hlasů, 79 %79 %
  • Celkem 19 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
A čímpak tu mystiku skillíte? oO' Bleskem? -.-"
# 14.11.2011 21.07
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mizítkem
# 14.11.2011 21.17
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ale do tý ceny už jasper psal zbraně. A do mystiky taky vše , tak proč sem píšeš komentář ^^ Kterej teda nedává smysl. -.-"
Taková technická : Máš bojdu , nebo mystika?
# 14.11.2011 21.37
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
No, já myslím, že by se mohli zlevnit alespoň dílky. Když vezmu že jeden dílek stojí 250 a opraví 3%?
# 15.11.2011 5.39
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

TheneoR:Ale do tý ceny už jasper psal zbraně. A do mystiky taky vše , tak proč sem píšeš komentář ^^ Kterej teda nedává smysl. -.-"
Taková technická : Máš bojdu , nebo mystika?


To byl sarkasmus... Ano, mám mystika...
BTW: Z jakého si záhadného důvodu mám na něm změněné heslo. :-(
# 15.11.2011 14.27
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Shinty: Ono je to ta cena za manu, kterou skillíš mizením, bleskovkou... no tak to by bylo okolo 250-ti k, to si nemyslím že by někdo skillil mystiku bleskovkou... :)

nations: Asi tak, navíc se ti to někdy nepovede... Podle mě by cena měla být 100chk, protože nic, co je levnější jak kulas se ti ani nevyplatí opravovat, to je už rovnou lepší koupit si novou (např.) loveckou pušku...
# 15.11.2011 14.29
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
nelíbí se ti bojovník tak si udělej mystika, když ten bojvník je tak špatnej..3-(
# 18.11.2011 20.55
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Coca~Cola®: Docela kravina co jsi napsal nemyslíš ? Proč bych si měl založit mystika když se mi bojovník líbí.Nikdo nenapsal,že se mi bojovník nelíbí.Jen jsem napsal,že se mi zdají procenta poškození moc rychlá.

Jinak pro všechny.Neříkám,že mám pravdu a taky jste mi to tady téměř všichni řekly.Byl to jen návrh.Každopádně můj názor znáte a tohle je stejně čistě jen diskuze.Na tom jak to bude asi nic moc nezměníme.
# 18.11.2011 23.44
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Mě se zdá blbý, že když vystřelíš vezme ti to jeden náboj.. Mělo by to bejt jinak si myslim.
# 19.11.2011 0.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jew, si delas prdel ne:D
# 19.11.2011 13.12
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Možná ti to vysvětlím tímto ''memečkem'' ...

Obrázek

xD xD xD
# 19.11.2011 16.49
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Procenta poškození [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.