Chmatákov online


Fórum – Procenta poškození

Fórum » Archiv » Procenta poškození [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Zdravým všechny chmatáky "Ahoj,ahoj" xD Mám takový malý dotaz.Zajímalo by mě proč se střelné zbraně pro bojovníka zničí tak rychle.Zrovna na bojovníka jsou střelné zbraně tak drahé.Procento poškození rychle stoupá s každým výstřelem.Příklad: Dneska jsem si koupil černý kulomet.Pro mě nelevná záležitost (15 000,-) a po dvaceti minutách lehkého střílení se podívám a "BUM" = 36% poškození.Myslím,že to je trochu nereálné a celkem dost i hloupé.Kulomet který stojí (15 000,-) se takhle rychle zničí? Odhadem se mi za jednu až dvě hodiny zničí a mám kulový.Procenta poškození jdou moc rychle a to není moc dobré.Zajímalo by mě jestli se třeba ničí útočná mystická hůl,mystická hůl na zmizení nebo na zmražení,kladivo,sekera na sekání dřeva,zbiječka na kameny nebo prut na chytání ryb? Asi ne a proč? Snad každá věc se musí opotřebovávat jako střelné zbraně.Každé povolání má svůj smysl obživy a dalo by se říct,že zabíjení ostatních hráčů je obživa toho bojovníka.No a není trochu nespravedlivé když se jeho zbraň (nástroj na obživu) každou chvílí víc a víc ničí a ostatním ne? Myslím,že s tímhle by se mělo něco dělat.Zbiječkou taky 20x nezatěžíte a nemáte na ní 36% poškození.Toť je můj názor a určitě i myšlenka ostatních bojovníků,kteří se mnou budou asi souhlasit ;-) Děkuji pan Zopei :-P
# 8.11.2011 18.44
 
  • Souhlasíte s vyřešením tohoto problému?
  • Ano4 hlasy, 21 %21 %
  • Ne15 hlasů, 79 %79 %
  • Celkem 19 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Ghoom:Jasper: Mana nestojí 250 ale 90 3-( Od toho ta alchymie ve hře je... Kdyby si manu kupoval tak je to drahé, proto je to zařízené tak, že když si jí vyrobíš tak tě to vyjde jako bojda, ne li levněji...



Jo, jenže to co ušetříš na maně strčíš zase do skillení alchemie 3-(.
# 9.11.2011 19.57
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

grok:

Ghoom:Jasper: Mana nestojí 250 ale 90 3-( Od toho ta alchymie ve hře je... Kdyby si manu kupoval tak je to drahé, proto je to zařízené tak, že když si jí vyrobíš tak tě to vyjde jako bojda, ne li levněji...



Jo, jenže to co ušetříš na maně strčíš zase do skillení alchemie 3-(.


To prodáš 3-(
# 9.11.2011 21.00
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Gizmo
autor hry
SZ
Je to schválně, nech si do někoho spravit..od toho jsou tyto skilly ve hře.
# 10.11.2011 17.27
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Já bych to nijak neopravil, líbí se mi to tak jak to je... Dražší zbraně, jako je např. ten černej kulomet si opravím za řemdu, na pohodu... Navíc jak psal Jasper, se srovnáním např. s mystikem je bojovník vyskillenej za chvíli a jen za pár tisíc ... Takže NE...
# 14.11.2011 6.25
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Neměnila bych to, killíš, tak se ti zbraň prostě poškodí. Pokud řekneš nějakýmu řemdovi, kterej má skill na opravu, opraví ti to, pokud bude slušnej, tak i zadara xD
# 14.11.2011 10.09
 
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Přesne tak, jak říkal Jasper...
Kdyby si se opravdu pouštěl do přestřelky s bojovníkama nebo mystikama, tak se ti ten kuláš hned nerozbije...
Nedivím se, pokud jdeš do každého koho si všimneš, že se ti to tak eychle ničí, já jsem taky PROTI...
# 14.11.2011 18.58
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Nevím, jestli je to ^, ale kulomet stojí 15k, ničí se ti a opravuj....Myslik bere bleskem cca 50 HP a blesk je levný a nepoškozuje se... + muty...Takže mi to přijde jako převaha mystiků...Když už upravit poškození, tak co blesk, to 3% dolů :-)
# 14.11.2011 19.32
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
A kolik příde skillení mystika chk a času? + si započítej manu za inv 1k. Když celej den killíš , tak se plásneš celkem dost přez kapsu..
# 14.11.2011 20.10
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
3k za inv když to kupuješ.. Vyskillil jsem mystiku za 6 hodin, o výkendu jsem skillil novýho mystika, ale to jsem přez noc odlogl a furt jen skillil..;)
# 14.11.2011 20.28
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Počkej, a vyskillit bojdu nestojí nic mi chceš říct?
# 14.11.2011 20.41
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Rei, bojda stojí max 35k a to přeháním... :-) Za mystika jsem dal 170k..
# 14.11.2011 20.44
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Pak to máš asi Smoláka Pacholíka ....
# 14.11.2011 20.48
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Vyskillit bojovníka... cca 30k za ty náboje + malý brokovnice ... Pokud si ground, tak skillíš devítkou, pokud si boháč, tak do toho ty 3-4 kalachy obětuješ takže víc jak dejme tomu 75k to nebude... Kdežto mystika máš 100k minimálně jen za manu...
# 14.11.2011 20.54
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
prej 75 za bojdu... xDxDxD 35k max a to přeháním- samozřejmě že bročky
# 14.11.2011 20.58
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Jaspere, psal jsem tam, pokud si boháč, tak to skillíš kulasama, čti prosím :) ... Navíc s brokama jsem psal za 30k ... ;)
# 14.11.2011 21.00
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Procenta poškození [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.