Chmatákov online


Fórum – Procenta poškození

Fórum » Archiv » Procenta poškození [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Zdravým všechny chmatáky "Ahoj,ahoj" xD Mám takový malý dotaz.Zajímalo by mě proč se střelné zbraně pro bojovníka zničí tak rychle.Zrovna na bojovníka jsou střelné zbraně tak drahé.Procento poškození rychle stoupá s každým výstřelem.Příklad: Dneska jsem si koupil černý kulomet.Pro mě nelevná záležitost (15 000,-) a po dvaceti minutách lehkého střílení se podívám a "BUM" = 36% poškození.Myslím,že to je trochu nereálné a celkem dost i hloupé.Kulomet který stojí (15 000,-) se takhle rychle zničí? Odhadem se mi za jednu až dvě hodiny zničí a mám kulový.Procenta poškození jdou moc rychle a to není moc dobré.Zajímalo by mě jestli se třeba ničí útočná mystická hůl,mystická hůl na zmizení nebo na zmražení,kladivo,sekera na sekání dřeva,zbiječka na kameny nebo prut na chytání ryb? Asi ne a proč? Snad každá věc se musí opotřebovávat jako střelné zbraně.Každé povolání má svůj smysl obživy a dalo by se říct,že zabíjení ostatních hráčů je obživa toho bojovníka.No a není trochu nespravedlivé když se jeho zbraň (nástroj na obživu) každou chvílí víc a víc ničí a ostatním ne? Myslím,že s tímhle by se mělo něco dělat.Zbiječkou taky 20x nezatěžíte a nemáte na ní 36% poškození.Toť je můj názor a určitě i myšlenka ostatních bojovníků,kteří se mnou budou asi souhlasit ;-) Děkuji pan Zopei :-P
# 8.11.2011 18.44
 
  • Souhlasíte s vyřešením tohoto problému?
  • Ano4 hlasy, 21 %21 %
  • Ne15 hlasů, 79 %79 %
  • Celkem 19 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Důvodem je, že má bojovník oproti ostatním povoláním velkou výhodu ve zbraních, kulomet se ti rychle ničí, protože rychle střílí.. Je pravda, že poškození má celkově nedostatky, chladné zbraně se poškozují jen při útočení na NPC a mystické hole se neničí vůbec - což po přidání lektvaru na 800 hp dělá mystiky s dostatkem many až příliš silné (oproti velkým lékům se lektvary dají sehnat až příliš snadno..)
# 8.11.2011 18.50
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Ano černý kulomet rychle střílí,ale procenta poškození jdou nahoru přehnaně moc.Je to nereálné.Já hraji fakt aktivně a to si mám každé dvě hodiny chodit pro kulomet za 15 000,- ?? Prostě každá věc má mít své opotřebení a řekl bych,že v realitě se zbíječka nebo prut zničí rychleji než-li kulomet.A mystické hole se neničí vůbec a to je taky špatně.Je to ne fér vůči bojovníkům ;) :evil:
# 8.11.2011 18.54
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Udělej si řemeslníka a opravuj si ho, taky to tak dělám ;)
# 8.11.2011 19.09
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Dobře když tohle jde tak to jo,ale furt tu je problém,že to jde strašně rychle a štve mě,že ostatní věci a zbraně se neopotřebují :evil:
# 8.11.2011 19.10
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Taky sem kvůli tomu kdysi zakládal téma, ale nic se nezměnilo... Je to nahovno, když je větší Q spotřebuješ i dva kulasy... Nebo prostě musíš furt kontrolovat kulas jestli už nemá moc aby se ti nezničil v ruce...
# 8.11.2011 19.22
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Myslím,že je chyba,že se s takovými věcmi nic nedělá.Pak jsou hráči nespokojení a odcházejí hrát jiné hry.Chmatákov by potřeboval hodně úprav a už konečně by se mohla hra dodělat.Vím,že Gizmo má málo času,ale bylo by to super ;)
# 8.11.2011 20.25
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Zopeiss:Ano černý kulomet rychle střílí,ale procenta poškození jdou nahoru přehnaně moc. Je to nereálné.


A proč by to podle tebe mnělo být reálné? Je to jen hra. Copak mistická hůl, která zabíjí lidi bleskem je reálná? Nebo mrazící hůl, léčitelská, kostěný chobotník, mizící lektvar a bůh ví co ještě všechno...
Už jenom to že by normálně hlavička bez potřebných orgánů nemohla žít a ještě k tomu něco držet...
A bojovník už má oproti mistikovy obrovské výhody i tak...
# 8.11.2011 21.02
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

grok:

Zopeiss:Ano černý kulomet rychle střílí,ale procenta poškození jdou nahoru přehnaně moc. Je to nereálné.


A proč by to podle tebe mnělo být reálné? Je to jen hra. Copak mistická hůl, která zabíjí lidi bleskem je reálná? Nebo mrazící hůl, léčitelská, kostěný chobotník, mizící lektvar a bůh ví co ještě všechno...
Už jenom to že by normálně hlavička bez potřebných orgánů nemohla žít a ještě k tomu něco držet...
A bojovník už má oproti mistikovy obrovské výhody i tak...



Jžš tak to je asi jasný..Nejsem debil,ale tohle je blbost.Takhle rychle to jde dolu.Řekni mi jaké má bojovník výhody? Řekl bych,že právě mystik je ten,který má výhody.
# 8.11.2011 21.33
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
No tak na kulomet jde dát bonus.. to s mystickou holí neuděláš..
# 8.11.2011 22.16
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Zopeiss:
Porovnej si, co stojí vyskillení a provoz mystika / bojovníka, ona mana, taky neni nejlevnější ;)
# 8.11.2011 22.35
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
SOJka:
Řekl bych že o skillení toto téma není.Mě jde o to,že se střelné zbraně strašně rychle ničí a jsou hodně drahé.Mystická hůl drahá není a ta se snad ani neničí nebo ano? Teď nevím,ale prostě je to tak a bojovník je v tomhle v nevýhodě.
# 9.11.2011 13.08
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zopey, mystik stojí na vyskilení cca 150k (jen za manu) + počítej co mizíš, v mém případě to byly piva, jedno za 15chk, nechtělo se mi lagovat rybama a zbitečně ovládat 2 účty, to je první věc, mystik je na vyskilení 5x dražší!


jeden výstřel u bojovníka tě výjde na 5chk (500 [cena nábojů]/ 100 [počet nábojů v balíku]= 5chk) jedna lahev many stojí 250chk a je v ní 50 many, na jednu ránu bleskem spotřebuješ 20 many- jedna rána bleskem tě výjde na 100chk, což je taky podstatnější rozdíl.

Bojovník má Amulet na přesnost, čili nikdy nemine (šance na minutí s amuletem je snad 3:100) Mystik se 100 taktikou může za sebou třeba 3x minout...

Bonus, ten na střelných zbraních jde, na holích nejde, když si pak bojovník udělá kulomet s bonusem 9-10, tak mystika v klídku dá, protože bere 29hp a nikdy nemine, počítaje že má amulet, zatímco mystik musí doplňovat manu, ale to se tak nějak rovná velkým elixírům na hp u bojovníka (mystik má mutovací lektvar)

Nedávno se udělal klobouček proti bleskům, který je zadarmo (padá z netopejra) to je další nevýhoda mystika, tak proč by se mělo přidávat zas něco pro bojovníky?


Co takhle zvíšit dmg blesku na 80 jak to bylo v old, nebo povolit na bleskovou hůl taky bonus? Mystik je 5x dražší na vyskilení a elixíry pro něj jsou taky o dost dražší, na mutovací lektvar musíš mít navíc 100 alchemie, pak zručnost a rybárko (počítej s tím že ti nikdo nechytí a nevykostí rybu)


Toť vše... xD
# 9.11.2011 13.45
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Jasper:

Tak ještě jednou tu samou zprávu pro tebe: "Řekl bych že o skillení toto téma není.Mě jde o to,že se střelné zbraně strašně rychle ničí a jsou hodně drahé.Mystická hůl drahá není a ta se snad ani neničí nebo ano? Teď nevím,ale prostě je to tak a bojovník je v tomhle v nevýhodě."

MLUVÍME TU O PROCENTECH POŠKOZENÍ ZBRANÍ.Je mi jedno kolik ty dáš do skillení mystika když si líný a kupuješ si pivo místo toho,aby si těžil kameny nebo chytal ryby.Navíc mystik má taky výhody,které bojovník nemá.Každé povolání má své výhody a nevýhody,ale o tom tohle téma není.Výhody mystika: posílání blesků přes překážky,lektvar na mutaci,zmražení atd,.. Bavíme se tu a procentech poškození a v tomto případě jsou zbraně pro bojovníky v nevýhodě.Je jiný problém to,že mystik nemá amulet a na zbrani mít bonus nemůže.To sem netahejme ;) Když bych to bral takhle,tak mystikovi se bleskovka nikdy snad nezničí a bude s ní střílet do doby,než jí neztratí a bojovník? Bojovník si bude muset každou hodinu,dvě kupovat kulomet,aby na tom byl nějak tak stejně jako mystik.Navíc když je nějaká velká přestřelka a pár lidí se zabíjí,tak kde mám v tu dobu hledat čas na to,abych se podíval kolik má můj kulomet procent poškození,aby se mi nezničil.Prostě se střelné zbraně rychle ničí,tak už pochopte,že to je důvod proč jsem založil toto téma.ÁÁÁ tečka
# 9.11.2011 14.00
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zopei, já ti jen odůvodnil to že jsem výrazně proti a nemysli si že bojovníka taky nemám... Btw: To poškození u kulometu, kulomet který má 100% poškození opravíš max za 9k, mystik má sice jednoho bleska na furt, ale spočítej si cenu many, jedna rána 100 chk, kdyby měla u bojovníka stát jedna rána 100 chk tak za balík nábojů dáš 10k, už to chápeš, že by ten bojovník byl moc ve výhodě? 3-( Mělo by to bejt tak že co je dražší tak je lepší, máš to tak u všeho, nebo si myslíěš že když si koupíš v jiné hře brnění které je 5x levnější než jiné, bude lepší a mít nějaké velké výhody? Je to prostě blbost, a navíc když nebudeš střílet každého nováčka co projde v chráněné tak ten kulas budeš mít na tejden a nebudeš ho muset opravovat, nevím o tom, že by na chmatu byly non-stop killovačky aby se ti tak kulas rozbíjel...
# 9.11.2011 14.13
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Jasper: Mana nestojí 250 ale 90 3-( Od toho ta alchymie ve hře je... Kdyby si manu kupoval tak je to drahé, proto je to zařízené tak, že když si jí vyrobíš tak tě to vyjde jako bojda, ne li levněji...
# 9.11.2011 19.44
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Procenta poškození [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.