Chmatákov online


Fórum – Stížnost na CH.T.S.

Fórum » Archiv » Stížnost na CH.T.S. [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Chci zde podat stížnost na CH.T.S. a to na Policistu a YouCantKillMe. 3x se objevili na těžbě a killili se mezi sebou. Měli z toho hroznou srandu. Budiž... sice využívají svoje CHTS účty ke killení mezi sebou,ale to bych pominul. Jenže po chvíli si Policista stoupnul na mě a YouCantKillMe na hráče Ančaa (jméno Anči si nepamatuju přesně) a stříleli po sobě. Mě zasáhli,tak jsem udělal screen. Mám v ruce mizítko,ale nejsem skrytý - na screenu je vidět nápis Byl jsi odhalen. Jestli zasáhli i jí to nevím,protože chudák odlogla...
Takže CH.T.S. je tu od toho, aby využívali svého velkého množství životů a příkazů k zábavě a ještě killí hráče okolo sebe??? A pak se někdo diví, že je plno lídí ve hře nechce! Byl bych velice rád, kdyby toto nezůstalo jen tak !

Zde přikládám dva screeny:
YouCantKillMe mě zasáhl - screenshot.cz/SMW4/CHTS.jpg
hinny se členů CH.T.S. ptá proč se killí - screenshot.cz/WE69/hinny-se-pta.jpg

Za špatnou kvalitu screenů se omlouvám. Mám samozřejmě i originály s nesníženou kvalitou...
# 18.1.2009 21.42
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3 4 5

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Taky že autorita je spíš o té autoritě. ne o lidech okolo. Ale dost OT.
# 19.1.2009 16.04
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Co vy vlastně chcete? Brečíte, když Vám někdo krade, brečíte, když se někdo stará o pořádek a hraje podle pravidel ( tresty), pořád se Vám něco nelíbí. Mi se CHTS líbí, udržuje pořádek, je s nimi sranda. Pro mě to je příjemné spetření do hry...
# 19.1.2009 16.06
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
hatake kakashi
uživatel
SZ
Jinak same: Když jsi byl na rubu řekl jsem že jdu udělat soutěž.. ty si potom chts zavolal do NP ale jen na pokec ne aby jste něco řešili.. Lognu za druhý účet u NP a řeknu ať jdou 2 chts na soutěž že potřebuju aby tam někdo byl protože se tam začlo killovat.. Samozřejmě co se stalo? Zabili se tam 2 redky které u sebe měli ceny.. Když jsem poprosil o uvěznění HHHHHHHHHHH aby jste ho zabili a vrátili věci co jste udělali? ano uvěznili jste ho ale hned jste ho pustili.. Tomuhle říkám demence.. Když poprosím mám nic tak co potom dělat jiného ?
# 19.1.2009 16.07
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Sa kľudni. Neviem kto ho pustil keď som jasne povedal, že má permanent NP! Zabiť som ho taktiež zabil.
K tej súťaži: to som ti povedal aj v hre že som si to neuvedomil... Ale tvoja reakcia bola trošku prehnaná.
# 19.1.2009 16.10
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Same byla by velmi přehnaná kdybych za tebou před touto systémovkou nezašel a neprosil bych aby přišli členové chts k soutěži ..

A jinak. Oni ho pustili před tím než si vůbec věděl co udělal..
# 19.1.2009 16.12
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Terinečka: Takhle nějak jsme to chtěli... pro lidi jako ty rád hraju
# 19.1.2009 16.13
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Nestíham čítať všetko, najlepšie je sa spítať, či som zaznamenal.

Počkať, teraz mi došlo, že ja som tomu HHHHHHHHH dal ban!:-O
# 19.1.2009 16.15
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Ano dostal ban za neustálý spam s CAPS LOCKEM a i po odpovědi se pořád ptal dál ..
A taky bych rád dostal zpátky gm 2
# 19.1.2009 16.15
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

MAK:Terinečka: Takhle nějak jsme to chtěli... pro lidi jako ty rád hraju



Mohu to brát, tak, že s é mnou poprvé souhlasíš? :)

Jinak CHTS je dobře, že ve hře jsou..... DOufám, že i nadále zůstanete ( sám jsem podal přihlášku, ale nevyšlo to :( ) s CHTS je sranda, což ve hře už delší dobu chybělo..
# 19.1.2009 16.16
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Hatake: Tak v čom je problém?xD Ešte môžem lognúť za neho a vecy ktoré zobral vrátiť.
# 19.1.2009 16.17
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Sam #12:Hatake: Tak v čom je problém?xD Ešte môžem lognúť za neho a vecy ktoré zobral vrátiť.


Už to nehul kámo..lol:P To samý jsem ti včera říkal xD



Naposledy upraveno: 19.1.2009 16.19

# 19.1.2009 16.18
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Gizmo
autor hry
SZ
Sam12: jsi mimo, pomýlenej jsi tu akorát ty. Protože sami CHTS tu přiznali, že blbnuli. To ti asi uniklo. Jasně jsme se domlouvali, že budou POUZE hlídkovat a dělat vše, co jim příkazy umožňují.
Nemají co blbnout a nesnaž se to překroutit. Nemají absolutně žádnou pravomoc do někoho střelit jen tak. Jak se asi cítí obyčejný hráč, když nějaký CHTS si do něj jen vystřelí.

Měl jsem pravdu, když jsem říkal, že žádná MMORPG nemá napůl hráče a napůl správce.jenže vy než něco pochopíte..



Naposledy upraveno: 19.1.2009 16.20

# 19.1.2009 16.18
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

palandaa:

killtec:jn minule v kobce bil AFk palanda sem se ho na neco ptal a neodpovídal



Lol můžeš mi kurva říct co to plácáš? ano řekl, že sem afk a víš proč? dělal sem grafiku ty blbnoune a neustále sem měl na obrazovce vidět chat, takže zase nepyskuj.A kdo že to do mě šel, když sem udájně AFK ? corse? .. 1 mě sekl a šel k zemi.Takže si příště rozmysli co napíšeš.
K Fabovi a Makovi, já proti srandě nic nemám, pokud omylem někoho střelili, ano stene se, i mě! několikrát sem někoho střelil, ale hned jsem jim dal lekárničku, kterou dicky nosim po ruce.Abych se přiznal, už nějakej ten den sedim u kompu, u chmatu a pomáham lidem, což jsem dřív nedělal, imho dělam svojí praci dobře, ale i to každeho nebude bavit, berte maka a faba jako malej vodvaz ;)

K sewerovi , neber to jako, že jdu proti tobě, si můj kámoš, dobrý kámoš, ale na druhou stranu, chápu tě, že tě to sere ;)

//Edit: a to že jsem zavedl ingame tvrdá pravidla asi nestačí.Taky mě neustále nebaví poslouchat kecy newbíků "Dej mi něco" .. 3-(

//Edit2: Hatake, tím chceš říct, že jsem ho uplatil ? :'(
Na anthorce nehraju ;-)




gizi jak sem psal zde, skus to poprvé překousnout
# 19.1.2009 16.20
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Palanda, ano, však já CHTS neruším, jenže se stalo přesně to, co jsem tu říkal. Hráče štve, že je někdo víc a přesto hráč..
Pokud chcete blbnout, tak s civilními účty.
CHTS mají mít autoritu, ne být za blbečky co po sobě střílí..
# 19.1.2009 16.23
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
V starej verzii to fungovalo rovnako ako som to chcel zaviesť tu a fungovalo to super! Nie nadarmo ju chcelo toľko ľudí speť. Rozdiel bol ale v tom, že sťažnosti na starú vtedy nikto okrem mňa a CHBI neriešil.
Autoritu sme mali na oveľa vyššej úrovni ako teraz. Ako sme si vybudovali asi tú autoritu?...
Všetko sa dá len treba chcieť a vedieť.

Pomýlený možno som ale nie v tomto ohlade... *twink*
Chybu si priznať viem. CHTS blbli, to som ani nikde neznegovalxD
# 19.1.2009 16.34
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Stížnost na CH.T.S. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.