Chmatákov online


Fórum – Stížnost na CH.T.S.

Fórum » Archiv » Stížnost na CH.T.S. [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Chci zde podat stížnost na CH.T.S. a to na Policistu a YouCantKillMe. 3x se objevili na těžbě a killili se mezi sebou. Měli z toho hroznou srandu. Budiž... sice využívají svoje CHTS účty ke killení mezi sebou,ale to bych pominul. Jenže po chvíli si Policista stoupnul na mě a YouCantKillMe na hráče Ančaa (jméno Anči si nepamatuju přesně) a stříleli po sobě. Mě zasáhli,tak jsem udělal screen. Mám v ruce mizítko,ale nejsem skrytý - na screenu je vidět nápis Byl jsi odhalen. Jestli zasáhli i jí to nevím,protože chudák odlogla...
Takže CH.T.S. je tu od toho, aby využívali svého velkého množství životů a příkazů k zábavě a ještě killí hráče okolo sebe??? A pak se někdo diví, že je plno lídí ve hře nechce! Byl bych velice rád, kdyby toto nezůstalo jen tak !

Zde přikládám dva screeny:
YouCantKillMe mě zasáhl - screenshot.cz/SMW4/CHTS.jpg
hinny se členů CH.T.S. ptá proč se killí - screenshot.cz/WE69/hinny-se-pta.jpg

Za špatnou kvalitu screenů se omlouvám. Mám samozřejmě i originály s nesníženou kvalitou...
# 18.1.2009 21.42
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3 4 5

Petrusche
uživatel
Ve hře: Moon
SZ
Já osobně proti CH.T.S. nic nemám, jsem snimi spokojena, ale pokud mají nějaká pravidla, tak jak řiká Gizmo, měli by je dodržovat jinak tam nemají co dělat. Nejsem svědkem žádné takové situace až na jednu co jsem měla s MAKem, ale tu jsme si "vyřešili". Taky bych hned nerušila celou CH.T.S. jelikož ostatní členové nemůžou za ty jedince, kteří něco provedli. A jak říká Fabos 121, jak lidi vidí, že se někde killí, hned se tam vrhají, aby posbírali věci, které popř. vypadnou. Já osobně bych jim jen domluvila a dala ještě šanci.
# 19.1.2009 14.10
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale kouzelne bylo, kdyz tam nekdo psal, ze si bude stezovat a lidi, kteri byli na vedlejsi obrazovce psali, ze si budou taky stezovat.. Ani nevedeli o co jde, ale nevadi 3-( ja rad nekomu pomuzu a kdyby tam ti oni pockali, omluvil bych se jim a koupil leky popr. Nejake odskodneni .. Opravdu to strileni do Vas neby5o umyslne ..
# 19.1.2009 14.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
hatake kakashi
uživatel
SZ
Jak říká moon. Nenávidím ty newbíky protože pořád lezou aby brali věci tak se potom nedivte že pár ran schytaj.. A sewere chápu ty nejsi newbík a určitě si tam nelezl aby jsi bral ale myslím že když nabídl lék tak bys to neměl příště řešit.. Já xmenta taky neřešil i když mě zasáhl i když jsem nechtěl.. Neřešil bych to takto :-|
# 19.1.2009 14.26
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale at si stezuje :) prinejhorsim Gizmo zrusi Chts :)
# 19.1.2009 14.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Anigma
uživatel
Obrázek
Ve hře: AnneS
SZ Mail ICQ Web
Njn já hraju i za Ančuu a jako to co psal čiro je pravda asi 3x do mě střelil YouCantKillMe a jako jestli to má bejt jako hlídka tak to sorry ae to bylo od nich fakt hnusný..
# 19.1.2009 14.53
 
juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
no nebo pilicista videl jak nas corse na rubu kili a nic nedelal a odesel :evil:
# 19.1.2009 14.53
Obrázek
Petrusche
uživatel
Ve hře: Moon
SZ
Já si myslím, že si CH.T.S. vybudovala docela slušnej respekt, rozhodně bych je nerušila, když přijdou např. na těžbu, tak mi aspoň chvilku co tam jsou nikdo nekrade. A stím rubem si snad děláš srandu ne??? A ty lidi v 99% opravdu stoupají na ně.



Naposledy upraveno: 19.1.2009 14.56

# 19.1.2009 14.54
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jak jinak, začíná to tak že CHTS stoupá na lidi a pak z toho vyleze že lidi stoupaj na ně...3-(
# 19.1.2009 14.54
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Byla by škoda kdyby zrušil Ch.T.S. jsou v pohodě aspoň co já je znám.:-)
# 19.1.2009 14.55
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Nemají na mě furt lést. My jsme se kilili a 1000 newbíků zamnou ( Fabos byl AFK :D tak jsem se ho snažil zneškodnit - prdel) a furt by na mě stoupali. Vadí to někomu, že jsme se killili? Byla to pro ostatní zajmavé spestření. Kdybych byl noob a dva tipovoé s good zbraněma se tam objevili a kilili se tak bych měl radost. Prostě pokud se ti nelíbí, že se bavíme tak si.... To, že tě zasáhl... dobře.. dali by jsme ti lék a bylo by to. Jednou jedenkrát tě nechtěně zasáhl a už máš problém? Si blbec :).



Naposledy upraveno: 19.1.2009 15.00

# 19.1.2009 14.55
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
xD Dobře ty xD Mak je borec.
# 19.1.2009 14.58
 
juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
ty vo kdy uz pude chmat ?:'(
# 19.1.2009 14.59
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Prostě jen lidi chtějí důvod aby si mohli stěžovat, jak se tomu říká.... ehm... závist? :-)
# 19.1.2009 14.59
 
juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
ty vo kdy uz pude chmat ?
# 19.1.2009 15.00
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ještě jednou se zeptáš, zneužiju svých pravomocí a dám ti NP na tejden.
# 19.1.2009 15.01
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Stížnost na CH.T.S. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.