Chmatákov online


Fórum – Stížnost na CH.T.S.

Fórum » Archiv » Stížnost na CH.T.S. [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Chci zde podat stížnost na CH.T.S. a to na Policistu a YouCantKillMe. 3x se objevili na těžbě a killili se mezi sebou. Měli z toho hroznou srandu. Budiž... sice využívají svoje CHTS účty ke killení mezi sebou,ale to bych pominul. Jenže po chvíli si Policista stoupnul na mě a YouCantKillMe na hráče Ančaa (jméno Anči si nepamatuju přesně) a stříleli po sobě. Mě zasáhli,tak jsem udělal screen. Mám v ruce mizítko,ale nejsem skrytý - na screenu je vidět nápis Byl jsi odhalen. Jestli zasáhli i jí to nevím,protože chudák odlogla...
Takže CH.T.S. je tu od toho, aby využívali svého velkého množství životů a příkazů k zábavě a ještě killí hráče okolo sebe??? A pak se někdo diví, že je plno lídí ve hře nechce! Byl bych velice rád, kdyby toto nezůstalo jen tak !

Zde přikládám dva screeny:
YouCantKillMe mě zasáhl - screenshot.cz/SMW4/CHTS.jpg
hinny se členů CH.T.S. ptá proč se killí - screenshot.cz/WE69/hinny-se-pta.jpg

Za špatnou kvalitu screenů se omlouvám. Mám samozřejmě i originály s nesníženou kvalitou...
# 18.1.2009 21.42
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3 4 5

juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
za co ? a ne..........xD
# 19.1.2009 15.04
Obrázek
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Prostě spadl server a ty a řada ostatních se hned divíte.3-( Až pude tak pude!
# 19.1.2009 15.07
 
Gizmo
autor hry
SZ
Aneb dopadlo to přesně tak, jak jsem říkal - povede to k větší závisti těch, co práva nemají, ti pak zakládají takovéto topicy.
Na druhou stranu CHTS silně porušuje to, na čem jsme se dohodoli - mají být jen a pouze hlídka, policie, cokoli, ale ne hráči. Je jasné, že to ostatím vadí, když po sobě střílí, tak se prostě chovat nemůžou.
Takže pokud chcete blbnout, pouze za herní civilní účty.¨
Příště ke stížnosti přiložte sceen, pokud takhle blbnou,nemají na postu CHTS co dělat.
# 19.1.2009 15.09
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
jn minule v kobce bil AFk palanda sem se ho na neco ptal a neodpovídal
# 19.1.2009 15.17
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo: Ok, jak chceš. Nebudu dělat žádnou podporu. Jen prostě budu hlídkovat.
# 19.1.2009 15.19
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
A to si mysliš že když ti neodpoví tak že je hned AFK jako ty ? Vy pořád hledáte chyby na Ch.T.S ale hledejte je nejdřiv u sebe protože Ch.T.S sou v pohodě a aspoň nekradou jako vy newbici a pomahaj !:evil:
# 19.1.2009 15.20
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
myslíš že já sem newbik hmm... nwm mno kdo je vetší newbik
# 19.1.2009 15.23
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

MAK:Gizmo: Ok, jak chceš. Nebudu dělat žádnou podporu. Jen prostě budu hlídkovat.


Podporu myslíš tim, že střílíš do Fabose...to mi přijde podpora pro tebe... Obrázek
# 19.1.2009 15.24
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Aspire se taky přidá, viď Tajný Agente?
# 19.1.2009 15.27
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Kernoll: Tu ide o čosi iné, lepšie sa kukni a uvidíš to...;-)

Je trápne sťažovať sa na niečo takéto obzvlášť, keď sa tu nedávno niekto sťažoval že CHTS má neľudský prístup k ostatným. Človek vám chce vyhovieť, s CHTS sa snažíme aby bola v hre vetšia sranda ale toto už je moc.
Je to len hra tak aby ste sa z toho všetci neposraly.
Gizmo: Ty to máš asi pekne pomýlené - na zaujatých debilov dáš ale na tích správnych vcelku sereš... Pre toto som sa na GM-kovanie vysral prvýkráť a druhýkráť to už nebude len toto...
Už ma to tu prestáva svami baviť, je to tu celé hore nohami. Kde je správna strana?
Je tu len pár normálnych správnych, nefalošných ľudí... Zvyšok? No comment.

GM ešte nejakú dobu ostanem, ak dovolíte. Čas dokedy mám už ale stanovený...


Dôkaz toho, čo v Chmatákove dokáže jeden zaujatý človek a banda falošných ľudí(zvierat(to som asi urazil zvieratá), dementov)...

Silno porušujeme dohodu - Silno, moc silno povedané... Zase len pohľad na zaujatú reakciu a odvodenie názoru z nej.

Zrušte si CHTS aj hneď! Mne je to jedno a myslím, že je to jedno aj členom. Sa uvedomte o čo nám ide... ZNIČIŤ CELÝ CHMAT!!!3-(xD
# 19.1.2009 15.27
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

Big Daddy:Aspire se taky přidá, viď Tajný Agente?


Že váháš.James Aspond xD
# 19.1.2009 15.30
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Same máš pravdu ale CH.T.S je dobrá a že si nejaký joudové na ní stěžuje jeho problém ale chci aby Ch.T.S i nadále pomáhala ve hře jako do teď . Sewer ty nejsi jouda ale kvuli jedne střele a jedné killovačce kdy nekilovali ostatní pouze trefili si to takhle řešit nemusel. Mohl sis říct oni by ti lek daly tomu věř.
# 19.1.2009 15.35
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Sewer: Odstráň si pls to, čo maš v podpise. Ak sa priznávaš k punku a robíš toto...3-(
# 19.1.2009 15.40
 
Gambrinus.CZ
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
jedinej nejschopnejsi je tam XmenT ten má pravydelný obchuzky a nevidel se ho nikoho bezdůvodně killit
# 19.1.2009 15.40
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Sam #12:Kernoll: Tu ide o čosi iné, lepšie sa kukni a uvidíš to...;-)


ne. Jde mi o to že ať budou hlídky sebevzornější tak se najde někdo kdo udělá krok z lajny a už se na něj sype hromada noobů. Jen to dokazuje že praktičnost lidskýho faktoru ve správě hry (pokud nemá bezmeznou autoritu jako GM) je dlouhodobě nemožná. Je to obludná věta ale je to tak.
# 19.1.2009 15.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Stížnost na CH.T.S. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.