Chmatákov online


Fórum – ZMENA POVOLANI

Fórum » Archiv » ZMENA POVOLANI [zamknuto]

HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
CAW!
takže k věci
Napadlo mě, že by se dalo změnit v aktualni verzi povolání.Tzn. na začátku by jste si vybrali povolání, př. bojivník. Hrajete,skillujete, už vás to za nej nebaví, kliknete na sebe 2x, kliknete na tlačítko změnit povolání, potvrdíte kliknutím na tlačítko ANO, vyberete si nové povolání, a hrajete znova, ja si zaplatil VIP a měl jsem lovce a mě to za něj nebavilo, a chtěl jsem si ho moooc mooc změnit
# 4.12.2008 7.21

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

  • je to dobrý nápad?
  • ANO26 hlasů, 49 %49 %
  • NE2 hlasy, 4 %4 %
  • nechapu,newim1 hlas, 2 %2 %
  • je to blbost24 hlasů, 45 %45 %
  • Celkem 53 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

Lady
uživatel
Obrázek
SZ
Určitě by to měla být nějaká drahá proměna, protože takhle by si polovina hráčů za řemeslníka vydělala spoustu peněz, prohodila se na nějakýho bojovníka, nakoupila hromadu munice a zbraní a zabíjela do aleluja.
Nebo možná líp, proměna by byla zadarmo, ale hráči by se vynulovaly skilly.
# 26.12.2008 10.09
Obrázek
When a person stop crying, his tears become abnormal. He becomes a demon. And he changes.
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
... Takto si polovina hráčů vytvoří na jeden účet řemeslníka a na druhý bojovníka.
Takže toto nic neřeší ...
# 26.12.2008 10.25
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
!...KoZZeL LoVeC...!
zablokován
Obrázek
Ve hře: Pk_KakTuS
SZ Mail ICQ Skype
proč ne? ale treba za 50 000 chk
# 26.12.2008 10.37
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
přesně jak říká Jirek... vynulovat povolání a skillovat znova je naprostá blbost.. leda jako teď funguje, že když něco zabijete /zvíře/ spadne vám skill na malou úroveň.. tak to pak ano, ale úplné vynulování postavy a možnost založit si novou je podle mě kravina


btw. kolik lze na jeden účet založit postav ve hře?
# 29.12.2008 12.14
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
chiquitko: myslim ze 24 účtu s jedné IP adresy. ;-)

A pak bavil jsem se ze Samem, že to MOŽNA zavede,ale bude poplatek 15K chk+reset skilu a máte třeba jiný povolání.Jelikož já se ho na to ptal, protože jsem si po WIPE dal remdu a ja býval vždy lovec, ale po WIPE jsem si řekl, že není co pořadně ochočovat (jen hnedej, kde bylo furt fuul a nebo chmatosourus) a tak jsem si dal řemdu a ted už jsou dalši 3 chobotníky navíc.;-)
# 29.12.2008 12.29
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
cola: díky :-)

no tak v tom případě doufám, že to bude jen do tohohle testu ale v nové verzi to nebude, jaký by to pak mělo smysl, když by si každý mohl vyměnit povolání "jen tak"?
# 29.12.2008 12.32
 
Erektus
uživatel
Obrázek
Ve hře: [E]r[E]ktus
SZ Mail ICQ Skype Web
je to kravina
# 1.1.2009 19.38
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
konečně někdo, kdo by se mnou i eventuelně souhlasil :-)
# 2.1.2009 14.28
 
Vir_M3N
uživatel
SZ Mail
jj neni to špatny ae třeba pro nějaké hráče třeba nake nooby by to bylo složitý
# 3.1.2009 17.12
 
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
CAW!
Nelíbí se mi to
CAW!
# 9.1.2009 15.52
Dirtx se vrací ..
Obrázek
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
vůbec, jedine za předpokladu, že by se ti tvé skilly snížily o 50% za přestup na jiné povolání a skily by mohly být max. tak velké jako dovednost dovoluje, takže pokud hraješ za někoho kdo můžer mít 100% mystiku a máš ji 100%, tak když přejdeš na povolání které povoluje jen 10% mystiky tak nebudeš mít 50% ale 10% ... takhle by to bylo spravedlivé ... ale jinak blbost., max nějaké vedlejší povolání ... když jsi kuchař taky se nepřeučíš na archytekta, ale uděláš si jak kdyby nástavbu (nevím ted jak se to jmenuje) a budeš mít rozšířené možnosti u kuchaře ...
# 9.1.2009 19.50
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
krejzyc 2
uživatel
SZ Mail ICQ Web
dalo by se ale za hodně peněz
;-)
# 28.1.2009 20.46
 
Honza98
uživatel
SZ
dobrej nápad:-D
# 30.1.2009 11.55
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
je pěkný že se o tom tak bavíte ale s tímhle se pokud si dobře pamatuju co psal chmástr v nové verzi (s určitýma omezeníma) počítá.
Lock
# 30.1.2009 11.59
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
Kernoll: a neslouží pro to taky test?
# 4.2.2009 23.54
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » ZMENA POVOLANI [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.