Chmatákov online


Fórum – ZMENA POVOLANI

Fórum » Archiv » ZMENA POVOLANI [zamknuto]

HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
CAW!
takže k věci
Napadlo mě, že by se dalo změnit v aktualni verzi povolání.Tzn. na začátku by jste si vybrali povolání, př. bojivník. Hrajete,skillujete, už vás to za nej nebaví, kliknete na sebe 2x, kliknete na tlačítko změnit povolání, potvrdíte kliknutím na tlačítko ANO, vyberete si nové povolání, a hrajete znova, ja si zaplatil VIP a měl jsem lovce a mě to za něj nebavilo, a chtěl jsem si ho moooc mooc změnit
# 4.12.2008 7.21

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

  • je to dobrý nápad?
  • ANO26 hlasů, 49 %49 %
  • NE2 hlasy, 4 %4 %
  • nechapu,newim1 hlas, 2 %2 %
  • je to blbost24 hlasů, 45 %45 %
  • Celkem 53 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Možná jo.. ale dal bych jen jednu změnu a třeba za 10.000 KCh.
# 4.12.2008 7.26
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ

Remorseless:Možná jo.. ale dal bych jen jednu změnu a třeba za 10.000 KCh.


Ne, ja jsem to myslel takhle: změna povolání= přijdes o všechny chk+skilli
divej:někdo si zaplati VIP a dá si nejaké povolání, nebaví ho to za to povolání, tak ať může zkusit další
# 4.12.2008 7.29

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
No dyť jo, ale zadarmo není nikdy nic..
# 4.12.2008 7.31
Obrázek

Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Klidně, ale za penize.. Tak by sis mohl udelat řemdu, vydělat si, a pak si změnit povolání a alou killit
# 4.12.2008 9.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Myslim ze nova verze bude spoplatnena celkem dost a to jedobre, a myslim ze ti Giz urcite vyhovi kdyz budes pravidelne prispovat na servr nejkou tou korunou...;-)
# 4.12.2008 10.55
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
Podla mna by to bolo dobre.a komu se to nelibi at mi prdel polibi
# 4.12.2008 12.16
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ

Coca~Cola®:Myslim ze nova verze bude spoplatnena celkem dost a to jedobre, a myslim ze ti Giz urcite vyhovi kdyz budes pravidelne prispovat na servr nejkou tou korunou...;-)


cola tak to asi urcite ne.. normalni hraci by byli timhle dost znevyhodneni.. staci ze rvete, kdyz nekdo ma VIP a dostane se kdykoliv do hry a ten, kdo nema musi cekat.. jeste tohohle trochu :-)

Majo:Podla mna by to bolo dobre.a komu se to nelibi at mi prdel polibi


no parada, dalsi abonent na warning :-)
# 4.12.2008 14.20
 
EaRo123
uživatel
SZ
j podle me je to dobry napad
# 4.12.2008 14.21
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Ani jsem to nečetl ale lepší by bylo kdybys sis mohl dokoupit etrémní povolání např. jsi lovec: maš vše na 100% tak jdeš k nějakýmu NPC a zaplatíš třeba 10 000 chk a maš další povolání
# 5.12.2008 13.47
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Ten tvůj návrh se v nynější verzi asi neuskuteční, protože pokud jsi pamatuji tak Gizmo už do ní nebude moc vkládat svůj čas.
# 5.12.2008 15.32
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
!...KoZZeL LoVeC...!
zablokován
Obrázek
Ve hře: Pk_KakTuS
SZ Mail ICQ Skype
BLBOST.. měl jsi šanci 2x!
# 5.12.2008 17.10
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
no kdybych se k tomu mela vyjadrit ja, tak bych zmenu povolani /nehlede na to, ze ted zadny povolani nejsou a ani nebudou, ale kdyz chcete jet v zabehnutym systemu, prosim/ nepovolila... postavu, kterou si chcete vytvorit, si musite promyslet a vedet, cemu se asi tak budete chtit venovat... na dotazy a rady ohledne tvorby postavy - skillu - mate uz tema, ktere otevrel chmatmaster...

nemuzu ho ted najit, tak si to vyhledejte sami xD
# 6.12.2008 12.23
 
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
Je to dobre a komu se to nelibi at mi klobouk polibo ze majo
# 6.12.2008 14.22
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
chiquita mě osobně se líbý obojí sistém ale dal bych na výběr z dvou varyant: buď si vybereš povolání a nebo si ho sám namixuješ:-)
# 6.12.2008 23.18
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
jojo, vyber si skilly, ktery se hodi pro nejake "povolani" nebo si dej ruzny vicemene od vseho trosku... ale rozhodne ne, pokud te postava prestane bavit, aby sis to vyresetoval a vybral novy :-)
# 7.12.2008 11.06
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » ZMENA POVOLANI [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.