Chmatákov online


Fórum – ZMENA POVOLANI

Fórum » Archiv » ZMENA POVOLANI [zamknuto]

HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
CAW!
takže k věci
Napadlo mě, že by se dalo změnit v aktualni verzi povolání.Tzn. na začátku by jste si vybrali povolání, př. bojivník. Hrajete,skillujete, už vás to za nej nebaví, kliknete na sebe 2x, kliknete na tlačítko změnit povolání, potvrdíte kliknutím na tlačítko ANO, vyberete si nové povolání, a hrajete znova, ja si zaplatil VIP a měl jsem lovce a mě to za něj nebavilo, a chtěl jsem si ho moooc mooc změnit
# 4.12.2008 7.21

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

  • je to dobrý nápad?
  • ANO26 hlasů, 49 %49 %
  • NE2 hlasy, 4 %4 %
  • nechapu,newim1 hlas, 2 %2 %
  • je to blbost24 hlasů, 45 %45 %
  • Celkem 53 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4

HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
oprava: zmena by stala 100k, kdyby by§la zdarma tak mohu udelat tohle: zalozim remdu nebo lovce, vydelam si, zalozim nejaky ucet, hodim na nej ty chk, zmenim povolani, a jen si na nej hodim ty chk co jsem vydelal
# 9.12.2008 7.22

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
ale vy porad nechapete, ze kdyz si vybirate skilly musite mit predem promysleno, jakou postavu si chcete vytvorit a ne to pak dodatecne menit a stezovat si, ze vas to s tou danou nebavi.. ano to muze, ale pak si musite zalozit novou do stanoveneho limitu a pokud to takhle udelate cca 3x, nebudete si uz pak moct zalozit dalsi :-)

chce to premejslet trosku ;-)
# 9.12.2008 12.24
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
já jsem si vyskoušel všechny povolání a podle mě je nejvíhodnější lovec a řemda já osobně dávám přednost lovcovi
# 13.12.2008 17.14
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Není to špatný...;-)
# 13.12.2008 17.41
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
atlan: jasna, tohle je snad "jedina" moznost, jak prejit na novou verzi pro pristi rok... v tehle si to vyzkouset /i kdyz to pak bude fungovat drabet jinak ale i tak/ a pak uz vedet, co a jak ;-)
# 13.12.2008 19.33
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
já to vým ale nikomu to neříkám protožše by mi stejně nevěřil protože každý si to musí zkusit sám a to je s každou věcí:-D
# 13.12.2008 20.20
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
skoda, ze to nechape vic hracu :-)

pak je totiz jakakoliv zmena povolani zbytecna.. jde o to, si to vyzkouset a zjistit, kdo co chce hrat a basta :-)
# 13.12.2008 20.32
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
já mám celkem 3 kámoše kteří hrají chmat a 2 z nich po mě chtějí abych jim poradil jak nejlépe hrát ale já jim sví zkušenosti s chmatem nedovedu dát protože mam zkušenosti jen s starou verzí a s touhle jim pomoct nechci protože komu takhle poradíš tak ten se tě bude ptát furt
# 13.12.2008 20.34
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

atlan:já mám celkem 3 kámoše kteří hrají chmat a 2 z nich po mě chtějí abych jim poradil jak nejlépe hrát ale já jim sví zkušenosti s chmatem nedovedu dát protože mam zkušenosti jen s starou verzí a s touhle jim pomoct nechci protože komu takhle poradíš tak ten se tě bude ptát furt


nedělej :P
# 13.12.2008 20.35
Obrázek
Obrázek
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
nechápu jak to myslíš ale je to pravda

dirtxi ještě kilíš?? nebo už jsi jen chmazka??
# 13.12.2008 20.37
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Chmazka sem už dlouhou dobu .. proč bych měl killit? :D
# 13.12.2008 20.38
Obrázek
Obrázek
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
ve hře jsi infinity a pokud vím tak účet infinity kiloval (několikrát jsem kilil s ním)
# 13.12.2008 20.40
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
jo možná tak před dvěma Wipama .. s tebou bych nekillil :P
# 13.12.2008 20.41
Obrázek
Obrázek
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
to je otazka.. radit muzes jak chces, ale pokud sami do hry nenakouknou a neozkousej si, jak to doopravdy funguje, veskery rady jsou jim k nicemu :-)
# 13.12.2008 20.43
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
ale kilil ani o tom nevíš byl jsem neviditelný a za stromem ale měl jsem jen kůl a tak jsem radši nevilejzal a kilil potají a bral věci.

jj máš pravdu a dík za sníženi warningu
# 13.12.2008 20.47
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » ZMENA POVOLANI [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.