Chmatákov online


Fórum – Vlastní obchod?Proč ne!

Fórum » Archiv » Vlastní obchod?Proč ne! [zamknuto]

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Nevím jak to bude v nové verzi, ale když se tu diskutuje o tom, že každý bude mít svůj barák, tak by podle mě nebylo špatné, kdyby měl každý svůj kousek své vlatní země, tím pádem by byla mapa mnohokrát větší. Když vemu k příkladu mapu ve stavajicim chmatu, tak 8/10 hráčů ji přesně zná, a už je proně hodně malá.

Takže dám příklady :
příklad 1. - projdete nějakým portem, ktery vás přenese přímo do baráku a vy nebudete moci navštěvovat ostatní hráče.

příklad 1 1/2. - projdete nějakým portem, ktery vás přenese přímo do baráku a vy budete moci navštěvovat ostatní hráče .

příklad 2. - projdete nějakým portem, který vás přenese na tu vaši půdu, kterou vlastníte a tam budete mít baráček. Hráči vás nebudou moci navštěvovat

příklad 2 1/2. - projdete nějakým portem, který vás přenese na tu vaši půdu, kterou vlastníte a tam budete mít baráček. Hráči vás budou moci navštěvovat

příklad 3. - nebudete procházet žádným portem, každý kousek landu má své místo a můžou ho navštěvovat všichni.

Na jiné možnosti, přesunu k sobě "domů" jsme nepřišel tak vám to zkusím vysvětlit takhle. Představte si že by každý měl svůj obchodní prostor (nějakej barák), ve kterým by bylo možno prodávat. Stačilo by pronajmout nějakého npc obchodníka za určitý peníz na určitou dobu, pak by stačilo dát d oobchodu nějaké věci, a obchod vám může začít vydělávat. No jo, ale jak vyřešit problémy u již umiňovaných příkladech ?pokud kemě hráči nebudou moci chodit, tak toho asi moc neprodám ne ? Trochu jsem přemýšlel a napadlo mě tohle

u příkladu:
1. - máte dům do kterého se portnete a tam vám nikdo nebude moct jít, stačilo by vytvořit si vyzitku a dát ji hráčům, hráči se vezme vaši vizitku do "peněženky" a jak mile projde do portu, který směřuje do svého baráku(s vizitkou do ostatních domů) a přes nabídku si vybere kam chce vlastně jít.

1. 1/2 - pokud by byla mapa hooodně velká, a hodně propracovaná, měl by každý svůj dům vlatní port, takže by se hráči mohli normálně navštěvovat

2. - opět by to vyřešily vizitky, s vizitkou si vyberete místo, kam se chcete portnout, a tam by vás čekal krásný baráček, nějaký ten obchůdek + další zahradní dekorace :-D
2 1/2 - viz příklad 1. 1/2, tentokrát by šlo o port do urč. území, každé území svůj port, a zase by tam navás čekal baráček, ochod + další zahradní dekorace

3. - nejlepší věc, :D žádný port, každý kousek ladnu tam obchod, barák + další zahradní dekorace

Nevím jeslti se vám to bude líbit,, a už vůbec nevím jeslti to bude zrealizovatelné, ale jestli jo, tak se bude asi muset počkat na novou verzi až bude komplet grafika.

Vysvětlení nějakých věci :
Peněženka - místo pro kreditní karty, vizitky, peníze, atd...(zabíralo by jedno místo v invu a mělo by urč, počet míst na karty a peníze)
Kreditní karta - karta na kterou si v bankomatu dobyjete prachy, ať u sebe nenosítevelké množství peněz ;)
Vlastní obchod - v baráku pult, v zahrádce baráček, ve kterém lze prodávat vlastní věci, buď to které vyrobíte, nebo ktere jste nějakým způsobem našli. Prodával by NPC kterého si najmete, za urč plat na urč. počet hodin, a vyberete max 15 věci které bude prodávat.
Váš NPC prodavač - vyberete si v urč. nabídce kterého chcete, čím větší plat tím více věcí prodá, takže pokud si pronajmete NPCáka který má plat (např.) 500ch na 5 hodin bude moct prodávat méně věcí než NPCák, který má plati (např.) 750ch na 5 hodin

A to je asi všechno no :D



Naposledy upraveno: 19.10.2008 15.48

# 19.10.2008 12.57
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
  • Souhlasíte semnou?
  • Ano :D62 hlasů, 90 %90 %
  • Jistě :D7 hlasů, 10 %10 %
  • Celkem 69 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6



SZ
jo dobre a co kdyby se dal klič k tomu a dal se koupit tak 1K nějaky teleport ktery tě teleportu je domu:-D
# 11.11.2008 13.56
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
podle mě by bylo lepší kdyby se nic nekupovalo, prsotě by měl každý odzačátku svůj domeček(chaloupku), a ten by si vybavoval jak by chtěl :-D


chiquitka: to si nejdriv domecek budes muset koupit a ne ho dostat :-)



Naposledy upraveno: 30.11.2008 1.16

# 20.11.2008 22.59
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Dragoprd
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dragoprd a lovernol186
SZ ICQ Skype
Dobrý nápad:-D
# 26.11.2008 10.56
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
chiquitka: jsem chudý student :-D a nemůžu si dovolit kde jakou blbost :-D takže jsem pro to aby to bylo zadara
Dragoprd: Žádná novinka :-D, né, díky ;)
# 30.11.2008 1.17
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
kudka mno ja sem taky "chuda" studentka ale vim, ze nic neni zadarmo tzn. ze pro to, co chces musis taky neco udelat :-)

takze zadny zadara nebude xD nebo aspon ja bych to tak nedala.. rozhodnuti stejnak neni na me, vid Gizi ;)
# 1.12.2008 13.20
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
napad je to dobry ale uz jsem to sem psal:-D
# 1.12.2008 17.46
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
chiquitka : složíme se na další ... :-P
atlan : čoveče, celkem rychle ti roste ten warning :-D :-D



Naposledy upraveno: 3.12.2008 17.47

# 1.12.2008 23.26
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
kudka: ja budu rada, kdyz se slozim na svuj vlastni :-)
# 2.12.2008 12.36
 
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
Ještě bych tam přidal možnost si po uložení peněz přes kreditku do bankomatu nechat postupně peníze trochu úročit, ne moc ale třeba 100 za 2 hodiny, nebo kdyby klient banky byl osvědčený a dlouho hrál tak i vyšší úročení... xD
# 19.12.2008 20.44
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
jack rozparovac: uroky uz tu byly :-)
# 20.12.2008 11.58
 
Dragoprd
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dragoprd a lovernol186
SZ ICQ Skype
Jo to de:)
# 23.12.2008 22.27
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Můj hlas je 100% :)
# 24.12.2008 0.02
Obrázek
Obrázek
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ
jj já sem PRO a pak bych tam dal banku třeba že kdyby někdo někoho kiĺnul tak by stratil ůplně všechno věci + peníze a proto by se mohlo to toho baráku koupit trezor xD nebo aby v bance ylo jedno místo jen pro peníze co vi na to? xD xD
# 25.1.2009 9.52
Majo
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Skype Web
Dobry nápad.
# 25.1.2009 20.23
 
pitrisek
uživatel
Ve hře: Pitris97
SZ Mail ICQ Web
nápad je skvělej...:-)
# 26.1.2009 19.29
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Vlastní obchod?Proč ne! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.