Chmatákov online


Fórum – Vlastní obchod?Proč ne!

Fórum » Archiv » Vlastní obchod?Proč ne! [zamknuto]

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Nevím jak to bude v nové verzi, ale když se tu diskutuje o tom, že každý bude mít svůj barák, tak by podle mě nebylo špatné, kdyby měl každý svůj kousek své vlatní země, tím pádem by byla mapa mnohokrát větší. Když vemu k příkladu mapu ve stavajicim chmatu, tak 8/10 hráčů ji přesně zná, a už je proně hodně malá.

Takže dám příklady :
příklad 1. - projdete nějakým portem, ktery vás přenese přímo do baráku a vy nebudete moci navštěvovat ostatní hráče.

příklad 1 1/2. - projdete nějakým portem, ktery vás přenese přímo do baráku a vy budete moci navštěvovat ostatní hráče .

příklad 2. - projdete nějakým portem, který vás přenese na tu vaši půdu, kterou vlastníte a tam budete mít baráček. Hráči vás nebudou moci navštěvovat

příklad 2 1/2. - projdete nějakým portem, který vás přenese na tu vaši půdu, kterou vlastníte a tam budete mít baráček. Hráči vás budou moci navštěvovat

příklad 3. - nebudete procházet žádným portem, každý kousek landu má své místo a můžou ho navštěvovat všichni.

Na jiné možnosti, přesunu k sobě "domů" jsme nepřišel tak vám to zkusím vysvětlit takhle. Představte si že by každý měl svůj obchodní prostor (nějakej barák), ve kterým by bylo možno prodávat. Stačilo by pronajmout nějakého npc obchodníka za určitý peníz na určitou dobu, pak by stačilo dát d oobchodu nějaké věci, a obchod vám může začít vydělávat. No jo, ale jak vyřešit problémy u již umiňovaných příkladech ?pokud kemě hráči nebudou moci chodit, tak toho asi moc neprodám ne ? Trochu jsem přemýšlel a napadlo mě tohle

u příkladu:
1. - máte dům do kterého se portnete a tam vám nikdo nebude moct jít, stačilo by vytvořit si vyzitku a dát ji hráčům, hráči se vezme vaši vizitku do "peněženky" a jak mile projde do portu, který směřuje do svého baráku(s vizitkou do ostatních domů) a přes nabídku si vybere kam chce vlastně jít.

1. 1/2 - pokud by byla mapa hooodně velká, a hodně propracovaná, měl by každý svůj dům vlatní port, takže by se hráči mohli normálně navštěvovat

2. - opět by to vyřešily vizitky, s vizitkou si vyberete místo, kam se chcete portnout, a tam by vás čekal krásný baráček, nějaký ten obchůdek + další zahradní dekorace :-D
2 1/2 - viz příklad 1. 1/2, tentokrát by šlo o port do urč. území, každé území svůj port, a zase by tam navás čekal baráček, ochod + další zahradní dekorace

3. - nejlepší věc, :D žádný port, každý kousek ladnu tam obchod, barák + další zahradní dekorace

Nevím jeslti se vám to bude líbit,, a už vůbec nevím jeslti to bude zrealizovatelné, ale jestli jo, tak se bude asi muset počkat na novou verzi až bude komplet grafika.

Vysvětlení nějakých věci :
Peněženka - místo pro kreditní karty, vizitky, peníze, atd...(zabíralo by jedno místo v invu a mělo by urč, počet míst na karty a peníze)
Kreditní karta - karta na kterou si v bankomatu dobyjete prachy, ať u sebe nenosítevelké množství peněz ;)
Vlastní obchod - v baráku pult, v zahrádce baráček, ve kterém lze prodávat vlastní věci, buď to které vyrobíte, nebo ktere jste nějakým způsobem našli. Prodával by NPC kterého si najmete, za urč plat na urč. počet hodin, a vyberete max 15 věci které bude prodávat.
Váš NPC prodavač - vyberete si v urč. nabídce kterého chcete, čím větší plat tím více věcí prodá, takže pokud si pronajmete NPCáka který má plat (např.) 500ch na 5 hodin bude moct prodávat méně věcí než NPCák, který má plati (např.) 750ch na 5 hodin

A to je asi všechno no :D



Naposledy upraveno: 19.10.2008 15.48

# 19.10.2008 12.57
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
  • Souhlasíte semnou?
  • Ano :D62 hlasů, 90 %90 %
  • Jistě :D7 hlasů, 10 %10 %
  • Celkem 69 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Moc,dlouhé ale přečetl sem to...
Jinak,sem pro....;-)
# 19.10.2008 12.58
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nečetl jsem si to, ale podle nadpisu souhlasím ;-)
# 19.10.2008 12.59
Áj níd mór drags! :idea:
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
A hlavně,to je skvěle promyšlené...;-)
# 19.10.2008 13.00
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
pan Losos: :D nadpis je nadpis ;)

aaaa: promyšlené ? no díky, mě ot všechno napadlo při psaní toho příspěvku, nazačátku jsme chtěl napsat jen o tom obchodě :D
# 19.10.2008 13.02
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nj,ale nevim jestli se to udělá to asi ne...
# 19.10.2008 13.03
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Už jsem to zčekoval...
Není to to co jsem si myslel.
Takže asi nesouhlasím?
# 19.10.2008 13.05
Áj níd mór drags! :idea:
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
mě se to nechce číst skrať to trochu prosimtě
# 19.10.2008 13.12
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
On,není tvůj sluha ježiši dit toho moc není...
# 19.10.2008 13.13
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Lordík Drinian: jejda, vždyť to máš ani ne za 3 minuty přečtené
# 19.10.2008 13.13
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No jestli je dizlektik, tak za 30 minut...xD
# 19.10.2008 13.15
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
aaaa: no, škoda že tu nejde obrázkový text :D
# 19.10.2008 13.17
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
To,by zas někdo třeba na to neviděllol.
# 19.10.2008 13.17
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

spageta
uživatel
SZ
jo je to dobry napad. a zas tak dlouhe to neni:-)
# 19.10.2008 19.40
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Stjne jako losos... Nadpis se mi libi... PRO...
# 19.10.2008 19.41
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nj,SaLy nadpis,se tí líbí ale když si to pak losos, přečetl tak stím nesouhlasil...
# 19.10.2008 19.46
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Vlastní obchod?Proč ne! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.