Chmatákov online


Fórum – Vlastní obchod?Proč ne!

Fórum » Archiv » Vlastní obchod?Proč ne! [zamknuto]

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Nevím jak to bude v nové verzi, ale když se tu diskutuje o tom, že každý bude mít svůj barák, tak by podle mě nebylo špatné, kdyby měl každý svůj kousek své vlatní země, tím pádem by byla mapa mnohokrát větší. Když vemu k příkladu mapu ve stavajicim chmatu, tak 8/10 hráčů ji přesně zná, a už je proně hodně malá.

Takže dám příklady :
příklad 1. - projdete nějakým portem, ktery vás přenese přímo do baráku a vy nebudete moci navštěvovat ostatní hráče.

příklad 1 1/2. - projdete nějakým portem, ktery vás přenese přímo do baráku a vy budete moci navštěvovat ostatní hráče .

příklad 2. - projdete nějakým portem, který vás přenese na tu vaši půdu, kterou vlastníte a tam budete mít baráček. Hráči vás nebudou moci navštěvovat

příklad 2 1/2. - projdete nějakým portem, který vás přenese na tu vaši půdu, kterou vlastníte a tam budete mít baráček. Hráči vás budou moci navštěvovat

příklad 3. - nebudete procházet žádným portem, každý kousek landu má své místo a můžou ho navštěvovat všichni.

Na jiné možnosti, přesunu k sobě "domů" jsme nepřišel tak vám to zkusím vysvětlit takhle. Představte si že by každý měl svůj obchodní prostor (nějakej barák), ve kterým by bylo možno prodávat. Stačilo by pronajmout nějakého npc obchodníka za určitý peníz na určitou dobu, pak by stačilo dát d oobchodu nějaké věci, a obchod vám může začít vydělávat. No jo, ale jak vyřešit problémy u již umiňovaných příkladech ?pokud kemě hráči nebudou moci chodit, tak toho asi moc neprodám ne ? Trochu jsem přemýšlel a napadlo mě tohle

u příkladu:
1. - máte dům do kterého se portnete a tam vám nikdo nebude moct jít, stačilo by vytvořit si vyzitku a dát ji hráčům, hráči se vezme vaši vizitku do "peněženky" a jak mile projde do portu, který směřuje do svého baráku(s vizitkou do ostatních domů) a přes nabídku si vybere kam chce vlastně jít.

1. 1/2 - pokud by byla mapa hooodně velká, a hodně propracovaná, měl by každý svůj dům vlatní port, takže by se hráči mohli normálně navštěvovat

2. - opět by to vyřešily vizitky, s vizitkou si vyberete místo, kam se chcete portnout, a tam by vás čekal krásný baráček, nějaký ten obchůdek + další zahradní dekorace :-D
2 1/2 - viz příklad 1. 1/2, tentokrát by šlo o port do urč. území, každé území svůj port, a zase by tam navás čekal baráček, ochod + další zahradní dekorace

3. - nejlepší věc, :D žádný port, každý kousek ladnu tam obchod, barák + další zahradní dekorace

Nevím jeslti se vám to bude líbit,, a už vůbec nevím jeslti to bude zrealizovatelné, ale jestli jo, tak se bude asi muset počkat na novou verzi až bude komplet grafika.

Vysvětlení nějakých věci :
Peněženka - místo pro kreditní karty, vizitky, peníze, atd...(zabíralo by jedno místo v invu a mělo by urč, počet míst na karty a peníze)
Kreditní karta - karta na kterou si v bankomatu dobyjete prachy, ať u sebe nenosítevelké množství peněz ;)
Vlastní obchod - v baráku pult, v zahrádce baráček, ve kterém lze prodávat vlastní věci, buď to které vyrobíte, nebo ktere jste nějakým způsobem našli. Prodával by NPC kterého si najmete, za urč plat na urč. počet hodin, a vyberete max 15 věci které bude prodávat.
Váš NPC prodavač - vyberete si v urč. nabídce kterého chcete, čím větší plat tím více věcí prodá, takže pokud si pronajmete NPCáka který má plat (např.) 500ch na 5 hodin bude moct prodávat méně věcí než NPCák, který má plati (např.) 750ch na 5 hodin

A to je asi všechno no :D



Naposledy upraveno: 19.10.2008 15.48

# 19.10.2008 12.57
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
  • Souhlasíte semnou?
  • Ano :D62 hlasů, 90 %90 %
  • Jistě :D7 hlasů, 10 %10 %
  • Celkem 69 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
3-(Njn du si to precist
# 19.10.2008 19.47
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jj,je to náročný...xDlol
# 19.10.2008 19.47
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Týýýkrávo ;) To je tak dlouhý že se mi to nechce číst,ale určitě souhlasím ;)
# 19.10.2008 19.48
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Zopei: pěkně si to přečti :D ničemu neuškodíš :D
# 19.10.2008 20.05
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
No teda trvalo mi to dlouho ale dal sem to.

KUDKA: Good nápad to se mi fakt líbí ! ! !
Mě se líbí to s tou vizitkou !
# 19.10.2008 20.06
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
jsem pro..a aby se do domu kupoval nabytek
# 19.10.2008 20.10
since 2007
KaSa_77
uživatel
SZ
jj ja sem taky proo a taky stejně ako saly alosos podle nadpisu SEM PROOO! xDxD
# 19.10.2008 20.12
 
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
Moc dlhe a ta anketa kvoli ankete som proti ale inak to moze byt dobre newem
# 19.10.2008 20.16
Obrázek
KaSa_77
uživatel
SZ
ja nápodobně ako lossos a saly dobrí nadpis xD xD
# 19.10.2008 20.17
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Kasa: Jednou by to stacilo...
# 19.10.2008 20.18
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Bliding Killer: kvůli anketě jsi proti ? když se ti nelíbí tak nehlasuj :D
# 19.10.2008 21.19
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
bobes158
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
jsem PROTI ty penezence .. protoze co kdyz me nekdo zabije?? ... tak ze me vypdanou penize??
# 19.10.2008 22.23
Obrázek

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
bobes158: ano ,vypadne peněženka s určitým obnosem peněz , (ale jen malé množství, se kterými by se platily levné věci) dražší věci by se platily kreditní kratou, a kdyz vam vypadse spolu s penezenkou tak tomu hráči na nic nebude, protože z ní peníze nevybere, jelikož nebude znát pin, a může natom vydělat jen tak, že vám ji prodá zpět :D
# 19.10.2008 22.52
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
už jsem to přečetl ale na mě je to muc složitý
# 20.10.2008 17.45
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
Reiser
uživatel
SZ
:-O hm ani me to nebavilo jak sem to cetl tak sem to nepochopil,ale kdyz sem si to precetl znova tak to bylo ok,,sem PRO
# 20.10.2008 17.47
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Vlastní obchod?Proč ne! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.