Chmatákov online


Fórum – Nový CH a jeho podpora

Fórum » Archiv » Nový CH a jeho podpora [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Takže, jak jistě víte, kompletně se začalo dělat vše znova - nový, rychlý multithread server, který umožňuje dosud nemožné věcí a stejně tak nový klient, s větší plochou okna, novou mapou a vůbec..prostě vše :)

Proč zakládám tenhle topic: Pokud chce někdo pomoct ve vývoji a dostat se tak mimojiné do titulků ve hře (a do poděkování v článku, který o novém CH vyjde v Doupěti), tak může - protože sám nemám šanci vše stíhat, budou příspěvky použity na pomocného programátora, který již na CH pracuje (Ing. M.Augustýn).
Samozřejmě, že jinak to zaplatím sám. Pouze vás informuji, že pokud někdo chce pomoci, tak teď je to nejlepší.
# 2.8.2008 16.10
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
tak to buď má augi nouzi o práci nebo gizmovi poskytnul "kamarádskou slevu" :-D
# 3.8.2008 13.53
Obrázek
Augi
uživatel
Obrázek
SZ
Jo díky, kontakty na sebe jsem radši smazal ;-) Jinak na všech komunikačních protokolech, které používám, funguje ignore list (naštěstí :))

Ad práce na Chmatákovu: Já jsem normálně zaměstnanej v jedný SW firmě, takže tohle dělám víceméně jako zábavu pro práci, protože mám ke hrám blízko. Pokud bude zájem, tak rád budu nějak dál pokračovat na Chmatákovu. Mimojiné se vyznám v programování grafických enginů (např. moje diplomka byla o generování stínů).

Ad plat: Nejsem placenej od hodiny, ale podle toho, co udělám, takže o nějaké pevné sazbě na měsíc nemůže být řeč. Každopádně to vychází na míň než 10k na měsíc. Trošku to souvisí i s předchozím bodem - dělám to pro zábavu - kdybych chtěl, tak můžu po večerech dělat za řádově větší prachy...

bigdragon: Nee, nouzi o práci fakt nemám :) Spíš naopak :)
# 3.8.2008 13.53
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Akurát som sa chcel spýtať ,či sa ten nový programátor bude ukazovať na fóre(Nečítal som príspevky)
# 3.8.2008 13.56
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
maniak: hmm psal si primo za nim xD
# 3.8.2008 13.57
since 2007
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
hamster:Však viem zle si si to preložil
# 3.8.2008 13.57
Augi
uživatel
Obrázek
SZ
Maniak10: Sorry, na chození na fórum čas mít nebudu :( Ani nevím, jestli to je nutné, protože nezasahuju do game-play, ale spíš řeším technickou stránku věci, která Vás jako uživatele asi moc nezajímá ;-)
# 3.8.2008 14.02
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Augi,takže jestly se můžu zeptat..Ty nebudeš řešit věci jako je odblokování ůčetů atd..?? Jen programování hry jako takové že ??
# 3.8.2008 14.04
 
Wl@d0
uživatel
Obrázek
Ve hře: Karloff
SZ Mail ICQ Jabber
Zopei: Samozrejme že nie. On je spoluautor nie správca. Okrem toho písal že nezasahuje do game-play. Trochu logiky by nezaškodilo...



Naposledy upraveno: 3.8.2008 14.07

# 3.8.2008 14.06
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Augi
uživatel
Obrázek
SZ
Zopei: Přesně tak, to chodu hry jako takové zasahovat nebudu. Jen programuju a to ani nedělám věci, které souvisí s game-play - a když už je dělám, tak takovým způsobem, jak rozkázal Gizmo :)
# 3.8.2008 14.07
 
Gizmo
autor hry
SZ
Přesně tak. Augi dělá hlavní kostru serveru a základní, nejdůležitější metody na zpracování příchozích/odchozích dat.
# 3.8.2008 14.11
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
OK..Vžyť v pohodě..!! To byl jen dotaz...Wlado..Mě to došlo jen jsem to chtěl upřesnit !! ;-)
# 3.8.2008 14.11
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak Vás tady vítám lol a hodně štěstí ;-)
# 3.8.2008 14.27
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Hodně štěstí lol Když Fabo,proč né já xD ?
# 3.8.2008 14.33
 
Augi
uživatel
Obrázek
SZ
Obávám se, že tohle jakožto programátor serveru neovlivním ;-)
# 3.8.2008 14.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemluf: tvůj příspěvek jsem smazal, protože jsi očividně nečetl nic, co jsme tu psali. Augi vůbec nepřijde do styku s herními funkcemi, natožpak s "blesky", nebo co jsi to mlel.. On dělá "technické zázemí přenosu dat", takhle bych to vysvětlil.
# 3.8.2008 14.37
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Nový CH a jeho podpora [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.