Chmatákov online


Fórum – Nový CH a jeho podpora

Fórum » Archiv » Nový CH a jeho podpora [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Takže, jak jistě víte, kompletně se začalo dělat vše znova - nový, rychlý multithread server, který umožňuje dosud nemožné věcí a stejně tak nový klient, s větší plochou okna, novou mapou a vůbec..prostě vše :)

Proč zakládám tenhle topic: Pokud chce někdo pomoct ve vývoji a dostat se tak mimojiné do titulků ve hře (a do poděkování v článku, který o novém CH vyjde v Doupěti), tak může - protože sám nemám šanci vše stíhat, budou příspěvky použity na pomocného programátora, který již na CH pracuje (Ing. M.Augustýn).
Samozřejmě, že jinak to zaplatím sám. Pouze vás informuji, že pokud někdo chce pomoci, tak teď je to nejlepší.
# 2.8.2008 16.10
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já bych taky rád testoval lol KDyby byla ta monžost a nějáký ten peníz teda pošlu lol ale nečekej bůh ví co.. Makal jsem na to celý měsíc a půjdu i příští, když už nový chmat tak už pořádný lol
# 2.8.2008 16.53
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Proč mi berete věc mou ?? Zeptá se jeden a dalších 10 se opičí !! :evil: !! Já jsem to myslel,tak že bych chtěl nějak pomoci a néé dostat nějakou výhodu nebo peníze !!
# 2.8.2008 16.55
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Vždyť může mít,já jen říkám že bych to chtěl taky skusit..Co o to že skusit,chtěl bych pomoc jak peněžně tak i manuálně a tím myslím to testování !
# 2.8.2008 16.59
 
Gizmo
autor hry
SZ
Kdo řekl, že nebudu programátor? Jistě, že budu, ale se serverem pomáhá "najatý" programátor. Klienta dělám sám.

Testeři potřeba nejsou, protože zatím není co testovat...ale s jeho pomocí bude nový, konečně snad mnohem profesionálnější Chmatákov mnohem dříve. Proto vás prosím, aby pokud můžete a chcete, jste pomohli - protože on to zadarmo nedělá a ani se mu nedivím.

EDIT: Není pravda, že bych měl nějakého testera. Nikdo novou verzi neviděl a nemohl tedy zkusit

Pokud chcete tedy příspět, napište emailem a do předmětu napište "Příspěvek na vývoj". Obdržíte číslo účtu a srozumnění, že za příspěvek nedostanete nic než jméno do titulků.



Naposledy upraveno: 2.8.2008 17.34

# 2.8.2008 17.00
 
DieXx
zablokován
Obrázek
Ve hře: DieXx
SZ
A kam máme posílat Kč Petře?(Smím li ti tak říkat?)
# 2.8.2008 17.01
 
Gizmo
autor hry
SZ
viz předchozí post.
# 2.8.2008 17.02
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
O.K..Gizmo,kdyby si chtěl z testováním pomoc..Jsem plně k dispozici a penízky také pošlu až něco seženu ;-) ok?
# 2.8.2008 17.04
 
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
To jméno do titulků bohaťě stačí;-)
# 2.8.2008 17.15
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Ok.. až budu mít brugádku tak ti to pošlu.. :-)
# 2.8.2008 17.25
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No, takže vidím Brigádu na další měsíc lol
# 2.8.2008 20.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
myslím že hru budu testovať len skúsený hráči ktorým sa dá veriť že to nevykecajú čiže ja :P
EDIT : prispievať určite nejdem , nemám na to prachy mam našetrené na dovolenku :D



Naposledy upraveno: 2.8.2008 21.06

# 2.8.2008 21.05
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Neřešte tu testing.Rád bych přispěl ale zítra jedu pryč a už to nestihnu.Možná po 8.8..
# 2.8.2008 21.05
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
todle neni casting na roli testera tak se podle toho chovejte.. testovat budu ja Giz a kdyz bude hodnej pejsek tak i BD lol

a otevreny test bude OTEVRENY tedy pro vsechny..
# 2.8.2008 22.33
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Gizmo
autor hry
SZ
No, takže doteď se přihlásilo na příspěvek celých 0 lidí. Ale to se dalo čekat.
# 2.8.2008 22.46
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jn :) dalo, všechny hráče nad 14 let odradili malí dementi kteří na to nemaj přispět :D
# 2.8.2008 22.47
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Nový CH a jeho podpora [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.