Chmatákov online


Fórum – Nový CH a jeho podpora

Fórum » Archiv » Nový CH a jeho podpora [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Takže, jak jistě víte, kompletně se začalo dělat vše znova - nový, rychlý multithread server, který umožňuje dosud nemožné věcí a stejně tak nový klient, s větší plochou okna, novou mapou a vůbec..prostě vše :)

Proč zakládám tenhle topic: Pokud chce někdo pomoct ve vývoji a dostat se tak mimojiné do titulků ve hře (a do poděkování v článku, který o novém CH vyjde v Doupěti), tak může - protože sám nemám šanci vše stíhat, budou příspěvky použity na pomocného programátora, který již na CH pracuje (Ing. M.Augustýn).
Samozřejmě, že jinak to zaplatím sám. Pouze vás informuji, že pokud někdo chce pomoci, tak teď je to nejlepší.
# 2.8.2008 16.10
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

chmatmaster:todle neni casting na roli testera tak se podle toho chovejte.. testovat budu ja Giz a kdyz bude hodnej pejsek tak i BD lol

a otevreny test bude OTEVRENY tedy pro vsechny..


kam ty na ty stupidní hefty chodíš...
# 2.8.2008 22.54
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Já jsem řikal že do 14ti dnů pošlu tak 500,- na server !
# 2.8.2008 23.06
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Gizmo, máme strach ti psal na e-mail aby sme něco nenapsali špatně a ty abys nenadával lol
# 2.8.2008 23.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
To ke mě se gizík vždy choval slušně :D i na ICQ vždy odpověděl a pak už se mu na ICQ nesmělo psát a vše šlo...
# 2.8.2008 23.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud někdo napíše slušně a není to elementární neznalost pravidel, tj. neporuší něco, co je naprosto jasně zakázáno, tak se každému dostane slušné odpovědi..

Když mi ale někdo napíše (cituji skutečný mail): jak to ze nemam vip sem prispel tak mi ho dej delej!!!!!!

Tak se pak nedivte, že to odnese.
# 2.8.2008 23.42
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale tk to chápu, ale když mi nadáš nebo tak, já jsem na to zvyklý z domu xD tady mi furt něco vyčítaj.. ale bck k tématu.. xD peníze určitě pošlu xD
# 2.8.2008 23.44
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jasné já se snažil vždy vše říct v jedné zprávě slušně atp
# 3.8.2008 0.06
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A nebylo by lepší si zaplatit profess. grafika?.;-)
# 3.8.2008 0.08
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Profi grafik by stal mnohem víc, odhadem tak 20 000 měsíčně, kdyby měl vše překreslit.
# 3.8.2008 0.17
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A kolik stojí programátor?
# 3.8.2008 0.18
 
Gizmo
autor hry
SZ
Cca půlku..dělá to po večerech po práci..
# 3.8.2008 0.21
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ten dostava zaplaceno jen za udelanou praci... nedela vse ale jen veci na ktere Giz nema cas nebo jenz sou dost slozity... neco udela a dostane penize... neni to tak ze by cely den psal chmatakov... kdyzto grafik by musel udelat veskerou grafiku.. a tam by to penize opravdu stalo a to dost...
# 3.8.2008 0.22
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sakra gizmo! :D nemáš těch peněz nějak moc? :D server 10k, Programátor 10k :D 10k sem 10k tam :D
# 3.8.2008 0.45
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

Gizmo:Je jedno kolik pošlete, ale nečekejte za to VIP či něco podobného. Veškeré příspěvky zaslané od dnešního data půjdou na "plat" druhého programátora..který je ale opravdu dobrý.


no ale ja mam zamluvene jedno vip a chci v pondeli coz je zitra poslat na nej penize a to mi chces rict ze za to nedostanu vip kdyz poslu na VIP 31o kc a vyplnim formular?:-|
# 3.8.2008 8.37
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
Ghooome:Přoč 310kč??
nic proti ale nikdy sem neviděl nikoho posílat nerovnout čásku pošli spíš 300 nebo 350 ale 310 se mi zdá divný ale nic je to tvoje věc
# 3.8.2008 9.40
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Nový CH a jeho podpora [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.