Chmatákov online


Fórum – Už dál takhle nemůžu...

Fórum » Archiv » Už dál takhle nemůžu... [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Tak a můj pohár trpělivosti už přetekl !! Nevadí mi,když mi někdo nadává (To dokáži překousnout) ,ani mi tolik nevadí,když mě někdo kilne,ale to že mě budou rekilovat celí den ti samí lidi,to už je i na mě trochu moc !! Udělal jsem za tu dobu co jsem ve Chmazce asi šest soutěží přibližně už asi za 70k a né vždy to byly levné ceny !! Pro normálního hráče je celkem obtížné vydělat 70k jen na soutěže za pouhý týden a nic z toho nemít !! Mě to nebaví vydělávat pro lidi,kteří si toho neváží !! Já se snažím,celí den vydělávám jen kvůly tomu,abych pak večer mohl udělat radost některým lidem (A aj mě to dělá velikou radost,když můžu obdarovat lidi,kteří si to zaslouží,baví mě to a chci to nadále dělat) ,ale v tu chvíly přiběhne na soutěž jakýsy hellrider a začne spammovat "Zopei je vůl" !! Já bych byl jen rád,kdyby někdo mojí snahu také ocenil,kdyby někdo za to co mu dám třeba jen poděkoval,ale oni mi na to řeknou "Jen todle joo?" nebo "A nedáš mi k tomu ještě peníze?" To,to už ani můj člověk nedokáže překousnout..! Takže bych byl rád,kdyby na moje soutěže nechodily páni mistři,borci všech borců jak oni si myslí : Pan Hellrider,maximus,klavesa,lovec,ghunt3r,volik,a bohužel i pan Vrak !! Doufám že jste na tolik inteligentní,že mi tam schválně nebudete lést a kazit mi celou soutěž a také doufám,že to budete "BORCI" respektovat !! Děkuji za vyjádření a teď můžete zase začít kritizovat :evil::evil:
# 31.7.2008 21.21
 

Stránky: 1 2 3

ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
tak dobre zopei ked mislis ze si robim srandu tak prepac
# 1.8.2008 11.45
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Už dál takhle nemůžu... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.