Chmatákov online


Fórum – Už dál takhle nemůžu...

Fórum » Archiv » Už dál takhle nemůžu... [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Tak a můj pohár trpělivosti už přetekl !! Nevadí mi,když mi někdo nadává (To dokáži překousnout) ,ani mi tolik nevadí,když mě někdo kilne,ale to že mě budou rekilovat celí den ti samí lidi,to už je i na mě trochu moc !! Udělal jsem za tu dobu co jsem ve Chmazce asi šest soutěží přibližně už asi za 70k a né vždy to byly levné ceny !! Pro normálního hráče je celkem obtížné vydělat 70k jen na soutěže za pouhý týden a nic z toho nemít !! Mě to nebaví vydělávat pro lidi,kteří si toho neváží !! Já se snažím,celí den vydělávám jen kvůly tomu,abych pak večer mohl udělat radost některým lidem (A aj mě to dělá velikou radost,když můžu obdarovat lidi,kteří si to zaslouží,baví mě to a chci to nadále dělat) ,ale v tu chvíly přiběhne na soutěž jakýsy hellrider a začne spammovat "Zopei je vůl" !! Já bych byl jen rád,kdyby někdo mojí snahu také ocenil,kdyby někdo za to co mu dám třeba jen poděkoval,ale oni mi na to řeknou "Jen todle joo?" nebo "A nedáš mi k tomu ještě peníze?" To,to už ani můj člověk nedokáže překousnout..! Takže bych byl rád,kdyby na moje soutěže nechodily páni mistři,borci všech borců jak oni si myslí : Pan Hellrider,maximus,klavesa,lovec,ghunt3r,volik,a bohužel i pan Vrak !! Doufám že jste na tolik inteligentní,že mi tam schválně nebudete lést a kazit mi celou soutěž a také doufám,že to budete "BORCI" respektovat !! Děkuji za vyjádření a teď můžete zase začít kritizovat :evil::evil:
# 31.7.2008 21.21
 

Stránky: 1 2 3

Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Taky sem mu to chtěl napsat,ale co už..ať ten warning dostane;-)
# 31.7.2008 21.50
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Turkis#: Jo,jo,kdyžtak se ti ozvu ;-)

ludacris8: Dělej si srandu z někoho jiného..Nechápavý člověk nemá právo kecat do toho,čemu sám nerozumí !! :-!
# 31.7.2008 21.50
 
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web

Zopei:Turkis#: Jo,jo,kdyžtak se ti ozvu ;-)

ludacris8: Dělej si srandu z někoho jiného..Nechápavý člověk nemá právo kecat do toho,čemu sám nerozumí !! :-!


Ja si nerobim srandu me ta prislo luto
# 31.7.2008 21.53
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ

ludacris8:

Zopei:Turkis#: Jo,jo,kdyžtak se ti ozvu ;-)

ludacris8: Dělej si srandu z někoho jiného..Nechápavý člověk nemá právo kecat do toho,čemu sám nerozumí !! :-!


Ja si nerobim srandu me ta prislo luto


Děláš si jen srandu a každý to vý..Obrázek
A to je škoda si říkal ,že se změníš;-)
# 31.7.2008 21.56
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
ale ja si ji fakt nedelam proc mi neverite :-(
# 31.7.2008 21.57
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ

m!key:Buť to přepiš, nebo smaž post. ;)


Rád bych podotknul, že nelze smazat příspěvek, když nějaký jiný uživatel napíše za něj...
# 31.7.2008 22.00
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ludacris8: Nekopíruj Chmatmasterův citát !! Nemám rád lidi,co se opičí..Navíc je to neslušné a trapné !! :-!:-|
# 31.7.2008 23.22
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
OMG Zoepi asi si pekna lama co zaprvi na tvy soutezi sem vzivote nebyl ani tam nehodlam jit ... tak me nezminuj at tam nechodim ... celou dobu sem te echaval a pak si sam rek ze u tebe kkoncim tak to uz je tva chyba ..!! OMG tady rikas jak je to hrotny ale ze ste sli stvym bratrem jak si rikal killit a ty si tam nehorazne nadaval to uz se nechlubis co lamiku nejdriv mluv o sobe a pka neco rikej o ostatnich..!!
# 1.8.2008 0.00
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Rafi už warning dostal.

Lidí co dělaj na soutěži bordel si nevšímej,já se tomu akorát směju,oni pak viděj,že to nemá cenu,a sami odejdou,protože mě hra nenasere.:-)

EDIT : S tímhle si měl počítat,když si lezl do Chmazky.



Naposledy upraveno: 1.8.2008 0.32

# 1.8.2008 0.04
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jirekcz: Ajn, tady to vlastně nejde.
# 1.8.2008 0.12
Simulátory všech kategorií.

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
WOLFY: Když si tak chytrej,tak se první představ a až potom mluv jasný ?? Ty asi nejsi inteligentní viď ? Řikáš mi lamko ?? Ty patří mezi ty lidi co jsem myslel...Ty jsi ten,kdo si o sobě myslí bůh ví co a přitom víš HOUBY lol !!

Naray: Nepočítal jsem z tokovou demencí některých hráču,...Co dodat ;-)
# 1.8.2008 0.52
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale Zopčo lol VždyŤ to jsou jenom nějácí mamrdi, co na nic víc nemají, myslí si, ž ekdyž ti tam hodí spam, a že mu pár lidí napíše, že je borec, je leda tak čurák, ser na ně... Já být Chmazkou, totálně se teď na soutěže vyseru, stejně nemají cenu 3-(
BTW Gizmo, ty mi připadáš taky nevděčný.. Pro tebe je málo, když ti chce někdo poslat 1000Kč? a že by za to dostal pár věcí, které mu stejně seberou, protože mu buď vykradou účet, zabijou, nebo koupí..3-( Jestli je pro tebe 1000Kč málo, pro mě je to docela balík ;)



Naposledy upraveno: 1.8.2008 9.39

# 1.8.2008 9.35
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Momentálně je dovolená.
# 1.8.2008 9.38
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ale Fabos, někomu taková soutěž udělá radost,ale zase někdo se snaží spíše tu soutěž kazit něž si jí pořádně užít ;-(
# 1.8.2008 9.39
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
U VRaka je to normální a k tomu to máš blízko :-P A u jiných, nevšímej si toho lol Ber to s humorem, ještě se jim vysměj atd.. Vždyť je to banda dementůů...
# 1.8.2008 9.41
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Už dál takhle nemůžu... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.