Chmatákov online


Fórum – Už dál takhle nemůžu...

Fórum » Archiv » Už dál takhle nemůžu... [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Tak a můj pohár trpělivosti už přetekl !! Nevadí mi,když mi někdo nadává (To dokáži překousnout) ,ani mi tolik nevadí,když mě někdo kilne,ale to že mě budou rekilovat celí den ti samí lidi,to už je i na mě trochu moc !! Udělal jsem za tu dobu co jsem ve Chmazce asi šest soutěží přibližně už asi za 70k a né vždy to byly levné ceny !! Pro normálního hráče je celkem obtížné vydělat 70k jen na soutěže za pouhý týden a nic z toho nemít !! Mě to nebaví vydělávat pro lidi,kteří si toho neváží !! Já se snažím,celí den vydělávám jen kvůly tomu,abych pak večer mohl udělat radost některým lidem (A aj mě to dělá velikou radost,když můžu obdarovat lidi,kteří si to zaslouží,baví mě to a chci to nadále dělat) ,ale v tu chvíly přiběhne na soutěž jakýsy hellrider a začne spammovat "Zopei je vůl" !! Já bych byl jen rád,kdyby někdo mojí snahu také ocenil,kdyby někdo za to co mu dám třeba jen poděkoval,ale oni mi na to řeknou "Jen todle joo?" nebo "A nedáš mi k tomu ještě peníze?" To,to už ani můj člověk nedokáže překousnout..! Takže bych byl rád,kdyby na moje soutěže nechodily páni mistři,borci všech borců jak oni si myslí : Pan Hellrider,maximus,klavesa,lovec,ghunt3r,volik,a bohužel i pan Vrak !! Doufám že jste na tolik inteligentní,že mi tam schválně nebudete lést a kazit mi celou soutěž a také doufám,že to budete "BORCI" respektovat !! Děkuji za vyjádření a teď můžete zase začít kritizovat :evil::evil:
# 31.7.2008 21.21
 

Stránky: 1 2 3

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Zopei hlavně Jen Klídek, POkud chceš něco dělat pro lidi na chmatu tak si hold budeš muset zvyknout že je to sakra nevděčná práce.
# 31.7.2008 21.26
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Souhlasím s Zopeiem Zopei jestli mě vemou budem naně 2 :D to už pude líp zmnění se to veř mi ;-)Ale nejhořší je že oni re tím chlubí třeba nedávno Pitcha lagov při sou%těži a to se nedalo
# 31.7.2008 21.28
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kernoll: Ano rád bych dělal něco pro lidi,ale ty jelikož nejsi aktivní ve hře,tak neviš !! Ale především bych to rád dělal pro ty "lidi" a néé pro ty z prominutím "prasata" co si ničeho neváží !! Jen se pasou na neštěstí druhých !! Byl jsem podobný hráč,ale to co si dovolují oni,to už je až moc !!

Myslím si rafi že ani my dva na to nebudeme stačit,protože lidi jako jsou oni se nedají zkrotit,nečím jako jsou slova !! Oni nechápou co já tím myslím...Snaha byla..Já se snažil,ale oni zahodily šance,které jsem pro ně měl :'( Od dneška tyto lidi IGNORUJI a nebudu jím nadále dělat ortoka !! :evil:
# 31.7.2008 21.36
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

Zopei:Kernoll: Ano rád bych dělal něco pro lidi,ale ty jelikož nejsi aktivní ve hře,tak neviš !! Ale především bych to rád dělal pro ty "lidi" a néé pro ty z prominutím "prasata" co si ničeho neváží !! Jen se pasou na neštěstí druhých !! Byl jsem podobný hráč,ale to co si dovolují oni,to už je až moc !!

Myslím si rafi že ani my dva na to nebudeme stačit,protože lidi jako jsou oni se nedají zkrotit,nečím jako jsou slova !! Oni nechápau co já tím myslím...Snaha byla..Já se snažil,ale oni zahodily šance,které jsem pro ně měl :'( Od dneška tyto lidi IGNORUJI a nebudu jím nadále dělat ortoka !! :evil:


neurazej prasata xD
# 31.7.2008 21.37
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
A co jako? Stejnej pocit, ale násobenej 1000x mám já poslední 3 roky..lidi, hlavně tady, jsou nevděčný parchanti, nic víc.
# 31.7.2008 21.37
 
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
pravdaprostě zavedem topic a kdo bude ¨srát¨ při soutěži napíšem ho tam a bude mít zakázane soutěže
# 31.7.2008 21.38
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Gizmo: Vím že toho máš tísíckrát tolik než-li já a také nechápu jak to můžeš vydžet..Protože todle se nedá..Jsem psychisky dosti silný,ale na todle nwm kde brát sílu !! Každopádně tě obdivuji že to nadále snášíš !!



Naposledy upraveno: 31.7.2008 21.40

# 31.7.2008 21.39
 
bobes158
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
JJ zopei souhlasim jsou to LAMKY
# 31.7.2008 21.39
Obrázek

blejz
uživatel
Obrázek
Ve hře: jak dem
SZ Mail ICQ
Zopei těm se zavděčíš kdyš jim dáš 1 000 000 000 a pak ti budou vděčný
# 31.7.2008 21.41
 
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
bobes ty máš co říkat jj i já tě obdivuji Gizi já už bych s tím seknul ale tys vydržel;-)

BTW:blejz tohle není sranda to je vážné!



Naposledy upraveno: 31.7.2008 21.42

# 31.7.2008 21.42
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Já soutěže ve hře už nedělám skoro vůbec ani už nějak se tam moc neukazuji, když už udělám soutěž tak na fóru a to několikati denní a vše proběhne vpohodě i předání ceny.:) Popřípadě systemkou vždy rozhlásím, že je soutěž o např 10 000 na fóru atd..
# 31.7.2008 21.42
Simulátory všech kategorií.

Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Zopei: Z takového vola si nic nedělej..chmat ma plno slušných hračů a těch horších si nevšímej sou to malý dementi co nic jiného než spamovat,nadávat a killovat neumí. Když zas budeš pořádat soutež tak my napiš rád se přídu podívat;-).



Naposledy upraveno: 31.7.2008 21.44

# 31.7.2008 21.43
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
Zopei nemislim to v zlom ale ja som sa rozplakal ked som to cital ja som nemohol vidiet tie slova:'(
# 31.7.2008 21.43
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
lol:'( :D

+30%
# 31.7.2008 21.44
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
rafi: Tohle bych nedělal post s pouhým "lol" se považuje jako spam a je za to warning.. ;) Buť to přepiš, nebo smaž post. ;)
# 31.7.2008 21.47
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Už dál takhle nemůžu... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.