Chmatákov online


Fórum – hodně otázek!!

Fórum » Archiv » hodně otázek!!

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
1.jak se da skillovat věda,alchimie,sběračství a taktika(možna že to bylo někde dávno v novinkách ale to sem asi chmat zrovna nehrál)

2.k čemu je sběračství a taktika

3.kolik muže mít pobuda travičství,alchimie,sběračství a taktiky

4.kámoš mi řekl že je v chmatě nějaka lovecká puška ze který dyš vystřelíte se 100 lovem mate šanci zasáhnout jako třeba u kulase se 100 přesností je to pravda? jestli jo kde se da koupit?

5.jako povolání chci mít pobudy ale chci se zeptat jestli se dá skillovat kradení bez zhoršování karmy
# 4.7.2008 12.39
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
cože kulas se dá prodat nějakym jinym spusobem než h že ho hodim dospalírny jo a ckdyž ho tam hodim a bude mít jen 1%:-D;-)
# 8.7.2008 17.03
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
prodat ho hráčům :)
# 8.7.2008 17.04
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
když se chmatopír nedá prodat tak to jako nejde prodat ani hráčum nebo nějak to nechápu

ps:jo a o kolik % zvýší rychlost chmatosaurs a bloud
# 8.7.2008 17.19
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
demence.... (vim ze ja mam co rikat :D)
pro dmnti:hracum se da prodat apsoultne vse
chmatosaur o hodne ale newim o kolik mysli ze o 50% a bloud o 20% (cca ja fakt nwm)
# 8.7.2008 21.53
lovec je nejlepsi
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
1.
- Věda - Nijak!
- Alchymie - Mícháním a vařením lektvarů - forum.chmatakov.cz/tema/4570-info-o-alchymii
- Sběračství - Sbíráním plodů ze stromů na sadovém ostrově (vedle rubu)
- Taktika - Nijak!

2. Sběračství je k sbírání plodů ze stromů a prodeji NPC.
Taktika je k zlepšování přesnosti, zásáhu

3. Travičství - 100%, Alchymie - Nevím, Sběračství - Nevím, Taktika - Nefunguje!

4. Lovecká puška se prodává o jednu obrazovku nahoru od hlavní banky, stojí 5000 a je k ní potřeba přesnost!

5. Ne, u kradení se vždy zhoršuje karma a karmu zlepšíš zabíjením hráčů s červenou karmou
# 8.7.2008 22.05
 
dodo
uživatel
Obrázek
Ve hře: dotka
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nj tak vlastně chmatopir je nej užitnější na skilování ;-)
# 9.7.2008 8.36
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
ee kdyz mas 10 tak je nejlepsi hnedej, pak jak budes mit skill na hnedyho tak ochocis, spalis,ochcis spalis........ anebo na skill tak jit za bloudem skillit pak jak na nej udes mit tak uz je to jedno uz muzes na cokoli jenom chmatosaura neochocis
# 9.7.2008 9.04
lovec je nejlepsi
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Nemluf:Chmatopýr tě zrychlí o cca 5% ;)
Chmatopýr se nedá prodat věci co se nedají prodat stojí ve spalovně myslím 1-3 chk..Sry zapoměl sem to tam dopsat.



ale chmatopíři dou prodat stejně jako kulas.broka,bloud atd. všechno se da prodat tak proč tam píšeš že se nedá prodat a u věcí který se nedaj prodat to je 1-3chk
# 9.7.2008 10.44
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

Nemluf:Chmatopýr tě zrychlí o cca 5% ;)


Chmatopýr tě nezrychlí vůbec...
# 9.7.2008 10.47
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail

lampasák:když se chmatopír nedá prodat tak to jako nejde prodat ani hráčum nebo nějak to nechápu

ps:jo a o kolik % zvýší rychlost chmatosaurs a bloud



mohl by mi někdo laskavě odpovědět:-!??
# 9.7.2008 21.13
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
zajimalo by mne kolik % pridava treba zeleny bloud ohnivy a tak dal?...
# 9.7.2008 23.25
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ach jo proč nemluf napsal že se chmatopír nedá prodat a věci co nejdou prodat stojej 1-3 chk ve spalírně vždyť se daj prodat

no odpoví mi někdo laskavě

hmmm řeknu to jinak buď odpovězte nebo to zamkněte k čemu to je odemčený když nikdo neodpoví3-( :-(
# 10.7.2008 10.31
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » hodně otázek!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.