Chmatákov online


Fórum – hodně otázek!!

Fórum » Archiv » hodně otázek!!

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
1.jak se da skillovat věda,alchimie,sběračství a taktika(možna že to bylo někde dávno v novinkách ale to sem asi chmat zrovna nehrál)

2.k čemu je sběračství a taktika

3.kolik muže mít pobuda travičství,alchimie,sběračství a taktiky

4.kámoš mi řekl že je v chmatě nějaka lovecká puška ze který dyš vystřelíte se 100 lovem mate šanci zasáhnout jako třeba u kulase se 100 přesností je to pravda? jestli jo kde se da koupit?

5.jako povolání chci mít pobudy ale chci se zeptat jestli se dá skillovat kradení bez zhoršování karmy
# 4.7.2008 12.39
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jo a ted' sem si vzpoměl ještě na jednu otázku k čemu je kosa(teda jestli ve hře ještě pořád je)
# 4.7.2008 12.59
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
1, a, Veda zatiaľ nijak ale bude v CH kladivko s ktorým budeš kopať na púšti a zbierať kosti.
b, alchémia.... Kúpiš si skumavku a lahvičky a budeš chytať ryby... Tie ryby budeš prenášať na lahvičky a získaš lektvár + skill
c, sber sa v hre myslím nedá skillovať ale malo sa dať na stromoch...
d, taktika v hre nieje.

2, Taktika v hre nieje...
Sber sa zatiaľ skillovať nedá

3, neviem ale sber a taktika nieje čiže nemôže mať.

4, Harpúna ? kúpiš ju v 4.meste

5, nedá
# 4.7.2008 13.05
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
a ta harpuna je něco jako luk a kuš nebo to funguje jako třeba kulas broka
# 4.7.2008 13.08
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Gizmo
autor hry
SZ
Alchymie je na léčivé (ryba + lahev) a mana lektvary (bobule+láhev). Taktika tu není, pokud se nepletu. Sběračství - sbíráním ovoce na sadovém ostrově.

Kradení vždy zhoršuje karmu.

Limity nevím a co se lovecké pušky týče, je to zbraň jako každá jiná - závislá na přesnosti. Na Lovu jsou závisle jen zbraně, které střílí šípy.
# 4.7.2008 13.25
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
pardón jestli se ptám blbě ale ja na mapě nemůžu najít ten sadovej ostrov


ps:kde je spalírna nebo jak se tomu říká
# 4.7.2008 13.33
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
na pusty je spalirna
# 4.7.2008 13.36
Obrázek
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
Gizmo:prosimte koilk bude mit (ma) mistik alchimie?
# 8.7.2008 16.28
lovec je nejlepsi
..!..Chmaták..!..
uživatel
Obrázek
Ve hře: DieXx
SZ
hodne otazek=dutej mozek
# 8.7.2008 16.30
Obrázek
Tekis is The Best komix on this world!!
dodo
uživatel
Obrázek
Ve hře: dotka
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
vím akorát alchimi a to je mícháním lektvarů xD
# 8.7.2008 16.32
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
alchimie a věda je jedno a to samí nebo co jestli ne tak k čemu je věda
# 8.7.2008 16.34
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
dodo
uživatel
Obrázek
Ve hře: dotka
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
věda je arceologije tady už bylo takový tema
# 8.7.2008 16.38
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jo a je už v prodeji to kladivko se kterym dostanu ven ty vzácný archeologický šutry nebo co to je jestli jo kde se daj ty šutry prodat
# 8.7.2008 16.41
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

lampasák:pardón jestli se ptám blbě ale ja na mapě nemůžu najít ten sadovej ostrov


ps:kde je spalírna nebo jak se tomu říká



Sadový ostrov je nad rubem u npc s sekerami napravo

Spalírna je když jdeš od meditek dolů (né k bance) tam je poušť první odbočka doprava jsou soukromé ostrovy druhá je spalírna musíš jít až úplně doprava kde věci hodíš do pece..Za věci které se ve hře prodávají je 1/15 ceny takže za černý kulas dostaneš 1 tisíc ale u chobotů co jdou ochočit (hnědý,chmatosaurus) je cena pevně daná a to 400 chk
# 8.7.2008 16.41
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
takže když mam dost ochočování mužu si vydělat 400 vždycky když se objevý hnědej to je dobrý ale ještě něco kolik dostanu za chmatopíra

zrychlí vás chmatopír nebo je jen na skillování?:-|:-|
# 8.7.2008 16.52
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Chmatopýr tě zrychlí o cca 5% ;)
Chmatopýr se nedá prodat věci co se nedají prodat stojí ve spalovně myslím 1-3 chk..Sry zapoměl sem to tam dopsat.
# 8.7.2008 16.58
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » hodně otázek!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.