Chmatákov online


Fórum – Grafitka BUGUJE a navadi!!!!

Fórum » Archiv » Grafitka BUGUJE a navadi!!!! [zamknuto]

Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
jendoho dne sem se s kamaradil s grafitkou a ona mi rekla kdo ako prvni zalozi taky a taky ucet taky ze dve mezery a tecku jaji to udelal a reklami zeji mam dat heslo a reklami ze mam jit s ni delat jednu vec zejeto super a naucila me bugovat ale ona moc dobre vedela proc to dela protoze vedela ze zachvili ze ten BUG bude rusit a ze ten komu ten ucet patril tak dostane ban takona si nabugovala co nejvic veci a ja dostalo POTOM BAN IP tak tet ji bonzuju zato co ona udelala me !!! takze prosim jakbude WIPE tak ji dejte alespon anpravak ona rikala ze ma take prava ze GIZMO a ostatni spravcove ji nic neudelaj tak prosim az vidi jake toje DEKUJI!!!!
# 26.6.2008 13.06
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jn bylo to uplně jinak volal jsem s váma na skype a říkala jsi novalle ať založi ůčet s mezerami a tečkou že pujdete bugovat ! Říkala jsi že potrebuješ peníze tak si nevymyšlej!
# 26.6.2008 19.38
 
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
J a myslim ze mam i screen jak buguje pytlicky decka a pali je at ma chk..
# 26.6.2008 19.39
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
ALe teď už vám toje prd platné, když byl WIPE.. 3-(
# 26.6.2008 19.41
 
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Pala ja vim ale jen davam najevo ze to je pravda :)
# 26.6.2008 19.42
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
omg nehodlam se tu hadat s nejakyma malima deckama ... mimo to chmat uz asi skoro nehraju kuli takovim malim deckum jako je pietro mylsim roban zahy atd ...
co kdyz je date v duelu jako poakzde si pak vybijeji zlost ze ?
# 26.6.2008 19.42
 
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Grafitko?Ty A NAS DAT NEKDY V DUELU? :D:D:D Mysli logicky a nespi..Pokazde kdyz jsem do tebe sel jsi odlogla neni co resit..
# 26.6.2008 19.44
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Nj my sme decka ale tobe je 12 :P
# 26.6.2008 19.46
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
hej tyvole ja bychmusel byt hodne sprosty ona si tak vymysli az toboli!!!! ona byla snami naskype a rikala kdo mi zalozi taky a taky ucet damu tolik a tolikpenez a potom ja semho dal jakoprvni a ona me naucila bugovat jenze ten bug mel byl z rusen do vecera tak si asi chtela nabugovat veci nebo nevim ale ja semto nezneuzival ano navedla !!!!
# 26.6.2008 19.48
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
a) je mi 15 a nejde o to kolik ti je ale na koliks e chovas ...
b) ano urazi me vase demence , ale taky sem takova byvala
c) s tim duelem to bylo mysleno na zahyho pred koncem etstu sem s nim duelovlala asi 15 krat a dostaval jak male decko ...
d) fuiku co se tebe tyce nepis svim kamaradum at to u me zehlis nase kamardstvi si posral hazel si tu na em lzi atd to uz se spravit neda nestojim o maleho ulhaneho debila !!!
# 27.6.2008 21.04
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Kristýnko klid ŘEKNI SI 1,2,3 a bude to v pořádku a budeš psát bez chyb ok
# 27.6.2008 21.06
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
no lol dala jsi mé 15x máš pravdu 15x jsi rekillnula :D moc se tim ale nechlub! na 25 hp si troufneš ale 210 to né...
# 27.6.2008 21.08
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
vraku ja nejsem cigan narozdil od nekoho neumim psat na cp a nestidim se za to nidko neni dokonali i kdyz to rpo teba asi bude sok :)
zahy a) si mel full leky a zautocil si na em vzyd prvni
b) 210 hp ano ams pravdu tolik sem ti vazne nenechala msitik muze mit jen 180 a pro lektvary sisi vazne nechodil blbecku slowlign ti asi nci nerika ze a zase stupidni male decka pro to odchazeji good old hraci :(
# 27.6.2008 21.11
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Já nejsem Cigán tY ŠIKMOOČIČKO



Naposledy upraveno: 27.6.2008 21.22

# 27.6.2008 21.11
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
ehmmm nadavkamis e nic neresi ty mali usmrkance a jednou mi jeden moudry clovek z chmatakova rekl ze ja psatne pisu a roben spatne mysli ale ty spatne pises mluvis a myslis
ale moudrejsi ustoupi tak si nadavej kdyz ti to udela radost ublizujes jen sam sobe :)
# 27.6.2008 21.13
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
DRŽ HUBU DEFKO DEBILNÍ
# 27.6.2008 21.14
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Grafitka BUGUJE a navadi!!!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.