Chmatákov online


Fórum – Grafitka BUGUJE a navadi!!!!

Fórum » Archiv » Grafitka BUGUJE a navadi!!!! [zamknuto]

Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
jendoho dne sem se s kamaradil s grafitkou a ona mi rekla kdo ako prvni zalozi taky a taky ucet taky ze dve mezery a tecku jaji to udelal a reklami zeji mam dat heslo a reklami ze mam jit s ni delat jednu vec zejeto super a naucila me bugovat ale ona moc dobre vedela proc to dela protoze vedela ze zachvili ze ten BUG bude rusit a ze ten komu ten ucet patril tak dostane ban takona si nabugovala co nejvic veci a ja dostalo POTOM BAN IP tak tet ji bonzuju zato co ona udelala me !!! takze prosim jakbude WIPE tak ji dejte alespon anpravak ona rikala ze ma take prava ze GIZMO a ostatni spravcove ji nic neudelaj tak prosim az vidi jake toje DEKUJI!!!!
# 26.6.2008 13.06
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Odpovíš? 3-(
# 26.6.2008 13.53
 
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Vraku on je este maly to mu to nevysvetluj

Jo a kdyz jsi takovy kecalek ze nemame dukaz:tak treba ty jsi jeji kamos a jen ji kryjes takze se moc neprojevuj
# 26.6.2008 13.53
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jo NEMLUF :P
# 26.6.2008 13.54
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Dark Angelus
uživatel
SZ
for palanda:kdo hleda najde ale kolikrat jsem rad ze to ostatni nevi aspon mam klid od "deti"...

For matty: pokud vim,stezujes si na ni ty takze dukaz je samozrejmosti...Jinak k tomu ze je mozne ze jsem jeji kamos...ano mozne to je ale take to muze byt zcela nepravdepodobne beztak ted je ti to uplne k nicemu protoze ste to rekli pozde;-)
# 26.6.2008 13.56
 
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
prosimte a ty taky neuvazujes myslitz ze vsechny tyhle lidi cotu picou a dou do grafitky sem skontaktoval a rekl jsem ze maji rikat ze grafitka buguje tysi debil? jj si!!! prosimte kdyz z VRAKEM SEM BYL uhlavni nepritel kdyz sem byl v chmat parte ale potom sem z jistil ze tam sou sami KKT( az navyjimky) a raci si uz nechcu delat moc nepratele takze jako ja nevim ale klido simysli co chces ale abych skontaktoval vsechny cosou proti grafitce :D NJN lams!!!
# 26.6.2008 13.58
Obrázek
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Me to vubec nezajima co se deje ja ji nesnasim takze rikam muj prispevek takze pssst .. :)
# 26.6.2008 13.59
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
prosimte ty dark angelusi ja raci nechci vedet tvuj nick na chmatu protoze bychte tam musel rekillit fakticky nejraci bych te chitil zakule (jestli neake mas:D) a ponoril do zachodu kezbyte rakovina chytla za kule kezby dotebe blesk uderil jati poradim bez na pole v burce a vem sidoruky zeleznou tycku a deji nahoru jako byses hlasil ve skolce jo:D
# 26.6.2008 14.02
Obrázek
Dark Angelus
uživatel
SZ
for fuik:neprv zlepsi svou gramatiku aby se to dalo cist.nejsem zvyklej na sifry...Jinak pokud sem dobre pochopil tak si tam psal neco o tom,ze si nekoho skontaktoval a nakecal ze graffitka buguje...ano ja bych tomu celkem i veril.mozna to jsou kamaradi ze skoly(tridy) takze si to nemel ani tak tezky...ale tohle resit uz beztak nema cenu...pokud by to byla pravda jakoz ze mozhla ale taky nemusela,tak si to mel napsat hned,co k tomu doslo a ne to psat ted,kdyz je po wipe.Tim koncim muj prispevek...Poperte se "deti"..



Naposledy upraveno: 26.6.2008 14.11

# 26.6.2008 14.03
 
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Fuik Klid uz kvuli tomu ze to nebylo vtipne :D
# 26.6.2008 14.04
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
PROME bylo jo a ten lamak ma divne jmeno tak ZA A) neumis cesky PLS pis PRO Fuika a ne Fot fuiK a za B) nejsem fujik takze nevim kdotu neumi cist pane chytry!!!!
# 26.6.2008 14.08
Obrázek
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Ja ti tak taky rikam :)
# 26.6.2008 14.20
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
zbijemji a ho a bude klid:D
# 26.6.2008 14.25
Obrázek
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
No fuik na tebe se teda tesim by me zajimalo jak vypadas ale dozvim se to jedu o velkych do Ostravi takze :)
# 26.6.2008 14.30
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Já chcu aby mněla banána :P



Naposledy upraveno: 26.6.2008 14.35

# 26.6.2008 14.31
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Nejsi sam Vraku :D
# 26.6.2008 14.34
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Grafitka BUGUJE a navadi!!!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.