Chmatákov online


Fórum – Grafitka BUGUJE a navadi!!!!

Fórum » Archiv » Grafitka BUGUJE a navadi!!!! [zamknuto]

Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
jendoho dne sem se s kamaradil s grafitkou a ona mi rekla kdo ako prvni zalozi taky a taky ucet taky ze dve mezery a tecku jaji to udelal a reklami zeji mam dat heslo a reklami ze mam jit s ni delat jednu vec zejeto super a naucila me bugovat ale ona moc dobre vedela proc to dela protoze vedela ze zachvili ze ten BUG bude rusit a ze ten komu ten ucet patril tak dostane ban takona si nabugovala co nejvic veci a ja dostalo POTOM BAN IP tak tet ji bonzuju zato co ona udelala me !!! takze prosim jakbude WIPE tak ji dejte alespon anpravak ona rikala ze ma take prava ze GIZMO a ostatni spravcove ji nic neudelaj tak prosim az vidi jake toje DEKUJI!!!!
# 26.6.2008 13.06
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Proste bych dal ban ona buguje a kazdy to vi
# 26.6.2008 13.36
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dark Angelus
uživatel
SZ
mel si dat jasnej dukaz hned jak na to doslo a ne se k tomu vracet po takovy dobe..tohle je tvoje chyba ze si to nenahlasil...
# 26.6.2008 13.37
 
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
tyvole vy nepochopite to ze ona navadela a vedela ze jito projde protoze se domlouvala s medvedem 009 nebo jak je ten nick klidne seho zeptejte ze zrovna v ten den skouseli spolu vsechny bugy a meda rikal ze jak prijde domu tak ten bug zrusi a a grafitka si chtela jeste rychle nabugovat veci tak nas stahla a jelikos ja sem byl nejrychlejsi tak me rekla ze mamto a to a a ona vedela ze dostanu ban ja a ne ona klido se zeptejte MEDVEDA!!!
# 26.6.2008 13.38
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jn ale Fuik mnel odvahu to říct ona grafitka každýmu prej neco dala at to neřikaj :P
A já se ty pomstím Mindza !!!!
Ty jsi mne práskla já se POMSTÍM :twisted:
# 26.6.2008 13.38
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Dark Angelus
uživatel
SZ
mel si to rict hned jak na to doslo..ted uz je pozde...ted sis to mohl vymyslet protoze ti neco udelala,killnula te nebo neco a ty se ji chces nejak pomstit neco na ni hodit...nikdo ted nerozezna jestli je to pravda nebo lez takze si to nech pro sebe...ted uz je to ulezeny a to se uz neda nijak vyresit
# 26.6.2008 13.40
 
Fuik
zablokován
Obrázek
Ve hře: FuiK
SZ Mail ICQ Web
KILLJI KILLJI ROZDRTJI ROZDRTJI DOBRE JI TAK POTVORE JEN SITO ZJISTETE U MEDVEDA AT PRAVDA STOJI NA NASI STRANE!!!!
# 26.6.2008 13.40
Obrázek
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Jn grafftika buguje..aj z Novalle..;-)
# 26.6.2008 13.42
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Dark angelus ty drz hubu kolik jsi od ni dostal veci? No?...
To dava kazdymu je to skurv*** Vlezdoprdelk*
# 26.6.2008 13.43
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dark Angelus
uživatel
SZ
Ex-Matty : ty si klidni svuj slovnik na to ses jeste moc malej kluk...jinak jak sis mohl vsimnout uz davno je po wipe ted se neda nijak zjistit jestli je to vsechno pravda nebo ne...taky ste si to mohli vymyslet protoze ste na ni nastvany nebo vas porazila v boji bo tak neco...ted to uz neovlivnite..meli ste to rict hned a ne to takle ututlavat...
# 26.6.2008 13.46
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Dobre NEMLUF!
# 26.6.2008 13.47
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Dark:Ty raci drz hubu v new verzi si me ani neznal a ja od ni nemam nic mam opravdove kamose s kteryma si vystacim

BTW:neodpovedel jsi na otazku tak co kolik veci jsi od ni dostal...
# 26.6.2008 13.47
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dark Angelus
uživatel
SZ
tak za 1. v new verzi sem te znal az dost dobre takze tohle ti nejak nevyslo..za 2. od graffitky jsem nic nedostal,ja sem si toho vybojoval dost sam nez cizi pomoci
# 26.6.2008 13.49
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
a nick in game ?
# 26.6.2008 13.50
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
No lOl dobré NEMLUF my sme Vždicky VYHRÁLI nikdo nás/MNE neporazil ani pietra
# 26.6.2008 13.51
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Dark Angelus
uživatel
SZ
za 1. nikdo tu nemluvil o skupine/klanu a za 2.nikdo nerekl ze jsem si daval vsechny...trosku logiky by neuskodilo
# 26.6.2008 13.53
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Grafitka BUGUJE a navadi!!!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.