Chmatákov online


Fórum – drasticky proti buggerům

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Za obecné porušování pravidel a bugování "Ve velkém" už mají ban jistý účty..

Zahy...
..bigman..
LORD_DEZMOND
novallee

Palanda mi poskytl poměrně obsáhlý seznam veřejných účtů. Pokud zjistím, že jsou opravdu veřejné (tedy hesla fungují), udělím palandovi za tyto informace milost a on ban nedostne...


PRO OSTATNÍ


Každý kdo má ve hře aktuálně více než 1 200 000 chk se zde může přiznat a říct, kde peníze vzal. Samozřejmě existují způsoby, jak ověřit pravost jeho tvrzení. Pokud jste bugovali (v menším rozsahu) nebo máte peníze od buggerů (případně peníze z vykradených účtů), máte možnost se zde přiznat. V lepším případě vám budou sníženy skilly na polovinu, stav chk snížen na zhruba 5 000 chk a zabaven majetek. V horším (v případě, že neřeknete celou pravdu), vám budou skilly VYNULOVÁNY (tzn ne na 10 ale na 0). Pokud se zde někdo nepřizná (ban na web není omluva, za to si můžete sami), bude potrestán. V přpadě že narazím na nick, který má podezřele mnoho chk a jehož majitel se zde nepřiznal, budu podle množství chk nulovat skilly nebo banovat.

Výše uvedení už mají ban jistý, několikrát jsem je varoval (u zahyho se ještě rozmyslím, byl to jeho první prohřešek) a budou zabanováni pro výstrahu ostatním
# 11.5.2008 8.46
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

borek7
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek7
SZ Mail ICQ
jj ale bude to lepší
# 11.5.2008 13.45
 
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
BD cet a ted nebude mit bojovnik uz vubec sanci proti mystikovi ted bude nejsilnejsi zbran pumpa a co s ni mam asi delat proti mystikovi ?!
# 11.5.2008 13.46
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
bude s ni delat asi tak to,co treba remda proti bojovnikovi
# 11.5.2008 13.47
Já jsem zákon
borek7
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek7
SZ Mail ICQ
co si dělal před tim než bili bilej a rotačak
# 11.5.2008 13.47
 
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
OMG to kdyz pudu do duelu proti mystikovi rovnou mu ji muzu dat jestli se jeste schvali to odlogavani ..
# 11.5.2008 13.49
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
borek7
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek7
SZ Mail ICQ
:D no jo no je to těžky bojovníci budou řikat neco o sobě a mystykové taky (nejsem ani jedno)
# 11.5.2008 13.51
 
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Ja mam 2x bojovnika a 2x mystika ale ted mi bojovnici budou na nic bez bilich a bez rotaku :(:(
# 11.5.2008 13.52
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Spenr: Ale on Bojovník proti mystikovi v souboji 1:1 šanci mít ani nemá. Vyplývá to z toho, že vyskillovat mystika je mnohem těžší a nákladnější. Pokud na mystika půjdete dva, pak už mít šanci budete
# 11.5.2008 13.52
Obrázek
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
To pak ano . A ted nebud zase nastranej BD ale na kdy je priblizne nachystany to WIPE skoro se vsema kteryma jsem mluvil jak na skype tak na icq by ho chteli uz co nejdrive ptz ted je v tom nehorazny zmatek ..
# 11.5.2008 13.55
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web
Hošit tak to je ne pí** za to že si vydělávám mně odeberou skili a věci tak to je fakt moc dobre.Kde chodíte na takový vymazaný nápady vamte chk těm co bugoval a že je někomu dali tak za to přece nemůžuou ty lidi co si je vzali řekněte kdo by neodolat když nekdo do obchodu dá 750 000chk a da ok.Tohle si už děláte srandu né s těma cenama to ještě šlo ale tohle je moc.:twisted::evil::-(:'(:evil:
# 11.5.2008 13.56
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Ted s tebou plne souhlasim 3 nedeli rubu jak idiot a pak my to smazou tak kde to jsme ?!! ale radci moc nepyskuj nebo ti jeste ten *** ** da BAN IP a bude totalne po prdeli
# 11.5.2008 14.00
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
spenr, koblizek: takže to mám brát jako výzvu k banu?
# 11.5.2008 14.03
Obrázek
koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web
Za co za to že sem řekl můj názor?
# 11.5.2008 14.05
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

bigdragon:V tomto případě nás váš názor ani trošku nezajímá...

# 11.5.2008 14.06
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Ne presne tak sjem nechtel abys to pochopil jen jsme rekli svoje nazory jsme ve svobodny zemi a mame pravo se nahlas projevit ale ty ty BANY asi davas rad ..
# 11.5.2008 14.06
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.