Chmatákov online


Fórum – Vcelku drastické opatření proti PK

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Vcelku drastické opatření proti PK

Gizmo
autor hry
SZ
Už mě unavuje, jak se ze hry stala rekillovací akce, kdy vám nejde o věci zabitého, ale čistě o to, že ho zabíjíte.

Proto zavedu systém, kdy vám NPC budou prodávat věci o tolik dráž, kolik máte killů. Je to logické, kdo by chtěl prodávat vrahům, že?

Přesný výpočet zatím nevím, ale odhaduju, že při 1000 kilech vzroste cenu všeho 10x. Takže zbraň za 5000 už bude za 50 000.
Těm, co jsou skutečná PK to vadit nebude, protože úměrně s počtem killů porostou jejich "úspory". Zároveň se tak řeší problém "modrých sviňí", protože teď nejde o karmu - takže takoví hráčí, kteří zabíjejí nováčky a pak si na kámošovi zlepší karmu, to budou mít dost těžký.

V budoucnu bude možnost počet killů si snížit, ale to zatím není důležité. Tímto způsobem si dobře rozmyslíte, jestli někoho musíte rekillnout.
# 6.5.2008 17.46
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
OMG tak nemas killit jak vosoust nereknu kdyz se obcas domluvite s kamosema nebo s nekym a pudete si duelovat tak jen tak 1000 killu nebudes mit ;)
# 6.5.2008 19.39
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Light:kazdy normální hráč bude mít max 50 killu to jen dementí maj vice
# 6.5.2008 19.44
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Light ee viděl jsem třeba někoho který má asi 400 stáří a má 0 killů i když to byl asi řemda tak to je jedno já třeba mám poměr stáří a killů 1:1 to podle mě akorát maximalně 1:2
# 6.5.2008 19.48
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
jak jiz rekl MAK...podle me by stacila vetsi aktivita GM,kteri by casteji hlidali killerske mesto a koukali na prubeh boju,rekillu apod. kde po jiste chybe pokud by nebyla tak velka dostal varovani a pak by byl udelen napravak..a pokud by nejaky killer killil kazdyho na potkani newbiky atd tak automaticky napravak bez jakehokoli upozorneni
# 6.5.2008 20.03
Já jsem zákon
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pohy: i ty ftipálku. Toto není jednak práce GM (já to dělat budu, ale potom jsem zvědavej, kdo se bude starat o účty) a jednak není v silách smrtelníka to v současném stavu uhlídat - CHUJ jsou 3 a nestíhají být všude...
# 6.5.2008 21.48
Obrázek
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
MR.Robben : Spíš bych řekl, že každý normální hráč bude mít tak 0-pár set kilů.. , ale to bys ty asi nepochopil, viď?lol

Třeba john1 má už dost velké stáří kolem 400 možná i víc a nebyl obětí bugů a má malí počet zabití..
# 6.5.2008 21.58
Informace o novém PSP Go.
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
BD byl to jen navrh a samozrejme mi je jasny ze by to neslo delat zas uplne porad ale proste kouknout se tam..chvili tam pobyt aby si videl co se deje a myslim ze kdyz takle par killeru soupnete do napravaku tak ze si to rozmysli a sklidni se...jinak ze to vase prace neni mi je jasny ale muzete byt neviditelny a davat do napravaku coz je proti killerum dobra vyhoda:)
# 6.5.2008 22.01
Já jsem zákon
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
Gizi tak klobouk dolu ;-)

jsi třída dobrej napad bylo by good to tam mět

btw: co organizace? budou to nanej taky fungovaT?
# 6.5.2008 23.05
 
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Hraju jednu online hru a tam je to tak ze se nikde neda killit navzajem ale jen v urcity zone ;) nebylo by spatny ve chmatu mysto jedne zony kde se neda killi udelat jen jednu zonu kde se naopak bude dat killit a mimo zonu by se nedalo ;)
# 7.5.2008 17.38
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
D@rk kr@ken
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpitFire
SZ Mail
Prostě super;-)
# 7.5.2008 17.53
Obrázek
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=503&i=horsefeathersiv2nm3.png][IMG]http://img503.imageshack.us/
*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
Bože to si zase jednou vymyslel koninu:-|
Léky za 16ooo? Si vyletěl z blázinca ne? To ti nikdo hrát nebude,nebo bude každej tahat za sebou nějakýho nekillera co mu bude kupovat veci:-|
# 7.5.2008 18.11
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
*Amigo*: Aspoň bude spolupráce mezi bojovníky (killery) a řemdy (nekillery většinou)
# 7.5.2008 18.13
Áj níd mór drags! :idea:
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
nwm jestli to tu nekdo psal...ale co kdyz si killeri budou kupovat zbrane za jinou postavu a ptom si je prendaji?¨nebo pres kamarada..ale jinak dost dobry..
# 7.5.2008 18.14
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Lol!Tak aspon bude server;-) Nemáš mýt 5oookillů mě stojí léky 42o;-)
# 7.5.2008 18.14
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
x man
zablokován
Obrázek
Ve hře: x-man
SZ Mail ICQ
no to tak fakt je to se vynasobi 10 i kdyz mam zabite 2 mam zabite 2 a cepka stala 200 a stoji 2k a jina stala 1200 a stoji 12k!!
# 7.5.2008 18.17
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Vcelku drastické opatření proti PK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.