Chmatákov online


Fórum – Vcelku drastické opatření proti PK

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Vcelku drastické opatření proti PK

Gizmo
autor hry
SZ
Už mě unavuje, jak se ze hry stala rekillovací akce, kdy vám nejde o věci zabitého, ale čistě o to, že ho zabíjíte.

Proto zavedu systém, kdy vám NPC budou prodávat věci o tolik dráž, kolik máte killů. Je to logické, kdo by chtěl prodávat vrahům, že?

Přesný výpočet zatím nevím, ale odhaduju, že při 1000 kilech vzroste cenu všeho 10x. Takže zbraň za 5000 už bude za 50 000.
Těm, co jsou skutečná PK to vadit nebude, protože úměrně s počtem killů porostou jejich "úspory". Zároveň se tak řeší problém "modrých sviňí", protože teď nejde o karmu - takže takoví hráčí, kteří zabíjejí nováčky a pak si na kámošovi zlepší karmu, to budou mít dost těžký.

V budoucnu bude možnost počet killů si snížit, ale to zatím není důležité. Tímto způsobem si dobře rozmyslíte, jestli někoho musíte rekillnout.
# 6.5.2008 17.46
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Špatný nápad to není, ale takový killer si založí "nevinnou" postavu bez killu, s kterou bude chodit na nákupy...
# 6.5.2008 17.49
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Mě se to libí..sice mam na durda72 9ooo killů ale na leovi okolo 5oo takže v pohodě
Moc GOOD!;-)
# 6.5.2008 17.51
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Pravda, pravda, chce to domyslet.
# 6.5.2008 17.52
 
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
to jo to je pravda neni to doreseny
# 6.5.2008 17.52
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Je to dořešený ve chvíli, kdy z jedné IP půjde založit jen jeden účet. ;-) Podle mě skvělej tah, jeden z mála, co v posledních dnech mohly něco ovlivnit.
# 6.5.2008 17.54
ObrázekObrázekObrázekObrázek
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
A hlavně se tam nesmí počítat ty killy doteď :D
# 6.5.2008 17.54
Obrázek
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Konečně super nápad :) . Mám fakt radost, že se do hry zavedla taková věc no, ale jak už Miky říkal kileři budou nakupovat třeba za svoje druhé účty, kde mají zabití např 0-xxx také výhoda pro ty co nejsou kileři, protože kilerům můžou prodávat zbraně dráž a to je taková jakoby odměna za to, že nejsou zabíjáky. Gizmo fakt suprový nápad jen tak dál a možná, že se dobří lidé co odešli znovu vrátí a nebudou v Chmatu převládat jen malí smrad*, kteří jen kilují ( většinou ).
# 6.5.2008 17.55
Obrázek

D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Ender: není problém si založit pár ůčtů ve škole, u kamarádů a podobně. Těch možností je opravdu hodně... Nemyslím si že tohle něco řeší.
# 6.5.2008 17.56
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
a co ked nejaki bratri maju 1 PC budou hrat na 1 uctu? se budou stale hadoaňňat ked nekdo o neco pride
# 6.5.2008 18.00
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
...V tom případě zbývá zakázat obchod mezi hráči :-P

...Ale to by nebylo od cesty - nebylo by lepší udělat jen jedno jediné místo - tedy přesněji postavu, něco jako obsluhu zastavárny, u které by se daly věci dát "do oběhu"? Hráči by buď dali předmět a určili cenu nebo listovali seznamem nabídek, čímž by se omezil přínos zbraní na bojiště. Samozřejmě tu ale zůstává zahození zbraně...
# 6.5.2008 18.00
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Blacky12:a co ked nejaki bratri maju 1 PC budou hrat na 1 uctu? se budou stale hadoaňňat ked nekdo o neco pride



Tento případ se týká i mě a Gilema - pravda, není to dořešené, holt by dotyčný musel něco nějak dokázat - zaručit se.
# 6.5.2008 18.01
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ender : Tří posty za ssebou ? To už i jako mod. přeháníš.;-)

EDIT :Jak ten jeden vymazal.xD

To Sulli : Jeden tu byl ještě s vyhřicí.



Naposledy upraveno: 6.5.2008 18.05

# 6.5.2008 18.03
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Narayenko: 3? Já napočítal, že Ender napsal 2 a to se může stát každému. ;)
# 6.5.2008 18.04
Obrázek

Gizmo
autor hry
SZ
Málkdo bude chtít přelogovávat aby šel koupit lékarny, absolutně tím ztratí možnost okamžitě reagovat na dění ve hře.
# 6.5.2008 18.04
 
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Temnota.cz tam si můžete založit jen 3 účty a když si uděláte učet někde jinde a přihlásíte se u sebe doma tak vám to ten ůčet vymaže a enchá vam to jen ty původní 3 ;-)
# 6.5.2008 18.08
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Vcelku drastické opatření proti PK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.