Chmatákov online


Fórum – Vcelku drastické opatření proti PK

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Vcelku drastické opatření proti PK

Gizmo
autor hry
SZ
Už mě unavuje, jak se ze hry stala rekillovací akce, kdy vám nejde o věci zabitého, ale čistě o to, že ho zabíjíte.

Proto zavedu systém, kdy vám NPC budou prodávat věci o tolik dráž, kolik máte killů. Je to logické, kdo by chtěl prodávat vrahům, že?

Přesný výpočet zatím nevím, ale odhaduju, že při 1000 kilech vzroste cenu všeho 10x. Takže zbraň za 5000 už bude za 50 000.
Těm, co jsou skutečná PK to vadit nebude, protože úměrně s počtem killů porostou jejich "úspory". Zároveň se tak řeší problém "modrých sviňí", protože teď nejde o karmu - takže takoví hráčí, kteří zabíjejí nováčky a pak si na kámošovi zlepší karmu, to budou mít dost těžký.

V budoucnu bude možnost počet killů si snížit, ale to zatím není důležité. Tímto způsobem si dobře rozmyslíte, jestli někoho musíte rekillnout.
# 6.5.2008 17.46
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jinak k nápadu,jeden z nápadu,který se mi opravdu nelíbí.Co třeba CHBI ? Akorát se bude muset pak dávat členů x stovek tisíc na léky apod.,kdyby toho pak někdo využil,tak má přes několik miliónu.

Hlavně,jsou tu i lidi,co pomáhaj jen tak newbům,a kontrolujou afk místo CHBI.Např. john.
# 6.5.2008 18.10
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Připadá mi to jako dost dementní nápad, už jen proto, že si pak dobře rozmyslíš zabít afkaře nebo někoho s kym máš jen soukromý účty... Nicméně doufám že to bude platit i pro ch.b.i..

Před zavedením tohoto skvělého nápadu narhuju všem skopnout killi na minimum.
# 6.5.2008 18.14
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Narayenko:Jinak k nápadu,jeden z nápadu,který se mi opravdu nelíbí.Co třeba CHBI ? Akorát se bude muset pak dávat členů x stovek tisíc na léky apod.,kdyby toho pak někdo využil,tak má přes několik miliónu.

Hlavně,jsou tu i lidi,co pomáhaj jen tak newbům,a kontrolujou afk místo CHBI.Např. john.



Ch.B.I. by podle mě mohla dostat nějaký typ zbraně jako služební - mít na něj vlastního prodavače na malým vlastním ostrově (malým jen tak akorát na prodavače a port), a takovým lidem by určitě ráda pomáhala, nebo lépe; je přijala. ;-)
# 6.5.2008 18.14
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
nebo aby na 1IP mohol bit zapnuti jen 1 chmat
# 6.5.2008 18.15
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
gizmo jak tu řekl dieres, jak vyřešíš aby nekupovali novýmy postavami?

ja bych to udělla takhle: každá ip adresa nebo oc muže udělat jen 2 učty a by by klid
# 6.5.2008 18.25
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Vario:gizmo jak tu řekl dieres, jak vyřešíš aby nekupovali novýmy postavami?

ja bych to udělla takhle: každá ip adresa nebo oc muže udělat jen 2 učty a by by klid




Jó? Jeden na killování a druhej na nakupování, tím se nic neřeší.
# 6.5.2008 18.30
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
not o máš pravdu stím asi nic neuděláme :-( vemte si že nektěří mají 4 vip apodobně takže by to chtělo přece jen nějak vylepšit.

a pro chbi bych to nechal zlevněné
# 6.5.2008 18.33
Obrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
udelejte to hentak 1ip a zapnuty len 1 chamt
# 6.5.2008 18.42
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No tak to ej paráda !

Konečně super nápad
# 6.5.2008 19.02
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Super, to se zas všecko zdraží jako by už teď nebylo vše tak drahé, ale souhlasím...A ještě k CHBI, jak na tom budou oni? Budou dostávat peníze od GM, nebo to na ně prostě platit nebude?
# 6.5.2008 19.05
Áj níd mór drags! :idea:
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Jezis jak rikal gizmo kazdje killer kupuje dost hodne leky a pochybuj ze zane bude chtit platit 1k za jeden lek :D jiank jak tu nekdo zminoval nebylo by spatny vsem vymaza killi aby si to rozmysleli ;)
# 6.5.2008 19.10
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No ale oni si stejne udelaji ucet na kterem nebudou killit a tam si budoui kupovat veci
# 6.5.2008 19.14
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
OMG ale asprine myslis ze killer co dokupuje furt leky bude chtit furt logovat druhej ucet aby dokupoval leky behem bitky? :Djo sice to moc nepomuze ale urco to znizi killeni ;)
# 6.5.2008 19.31
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No, když si to zváším znova, je to zajímavé :). Ale chce to dořešit ( možná by stačili tvrdé tresty)



Naposledy upraveno: 6.5.2008 19.42

# 6.5.2008 19.34
 
Light
uživatel
Obrázek
SZ
Blbost protoze kazdy normalni hrac bude mit 1000 killu proste blbost!
# 6.5.2008 19.37
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Vcelku drastické opatření proti PK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.