Chmatákov online


Fórum – budoucnost chmatákova

Fórum » Archiv » budoucnost chmatákova

Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
co si myslítě že bude s chmatákovem tak zarok nebo za 2 roky:

já si myslím že zanikne protže nebudou protředky protže čím dál víc hráčů to přestává bavit ( ani se jim nedivím) a já i myslím že jestli bude nějaký sponzor a uvidí že tu hru hraje čím dál méně lidí tak taky přestane sponzorovat.

vemte si za 1 měsic odejte 1 tolik hráču kolik jich přijde
# 5.5.2008 18.44
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

ciby
uživatel
SZ ICQ Web

Archeolog_Cz:Ne neboj bude to hrát aspoň pár normálních lidí ale dětí je tu už moc to jo ale stejně jsem zkoušel najít sponzory jediné na co jsi netroufnu požádat Porsche.cz nebo seznam.cz to mně jen napadlo se zeptat ale odvaha byla fuč


Omg, ty se raději už na chmatákově neukazuj. Pěkně si pracuj pro fia soft a nás nech být lol
# 7.5.2008 20.41
 
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Hele ale já neřekl že s ním sekl na dobro řekl že se ukážu za pár dnů vždycky a Fiola Soft teprve se začíná Makat a jedeme na Game Makeru Pak přestoupíš na Java nebo Flash

a já jsem v Java :D Gm jsme nechtěl

ale du se zeptat na Porsche CZ uvidím

Edit:Hotovo kontaktováni na Email
# 7.5.2008 21.14
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tak je na mě moc..

Naposledy tě SLUŠNĚ žádám, nesere se do toho, po čem ti nic není. Ty děláš chmatákovu možná tak ostudu, ne reklamu. Jinak řečeno, jsi odstrašující případ pro sponzory...

Nemakal jsi náhodou por FIA soft? Najednou to je skutečně FIOLA soft (jehož jméno jsi předtím "špatně ukradl")?. Má ender Fiolovi napsat?

a ad "nejdřív Game maker": Tak zaprvé, java se dá skloňovat (takže přestoupíš na javU). A zadruhé, flash a java se nedají srovnávat. Nehledě na to, že jestli ty umíš Javu, tak já píšu rovnou ve strojovém kódu....



Naposledy upraveno: 7.5.2008 21.40

# 7.5.2008 21.37
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Archeolog_Cz:Hele ale já neřekl že s ním sekl na dobro řekl že se ukážu za pár dnů vždycky a Fiola Soft teprve se začíná Makat a jedeme na Game Makeru Pak přestoupíš na Java nebo Flash

a já jsem v Java :D Gm jsme nechtěl

ale du se zeptat na Porsche CZ uvidím

Edit:Hotovo kontaktováni na Email



Člověče, Fiolu znám z fóra, říkal jsem to tu už hodněkrát, stejně jako co si myslím o tom, že by tě vzal - ale jak chceš z GM přestoupit na flash? lol S Game Makerem dělám taky a ví než hodně, ale GM a flash...To jsou úplně odlišný věci.
# 7.5.2008 21.39
ObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Schválně napiš fiolovi, jestli o nějakém Archeologovi (Eaglovi) ví...

a myšlenka vhozena do éteru: Fiola soft členy týmu neplatí, programují pro zábavu.....
# 7.5.2008 21.42
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
A i kdyby, tak nemají zbytečných 15000 Kč měsíčně pro nějakého neznámého člověka, který zatím téměř nic neudělal.
# 7.5.2008 22.42
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
kiki: Tady žádné "kdyby" neexistuje, fiola soft znám....
# 7.5.2008 23.41
Obrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Chmatakov zacina bejt cim dal tim horsi dit zahadne tu lidi ziskavaj nehorazny sumy penez zahadne lidi prichazej na hesla ostatnim lidem proste je to v prdeli chtelo by to WIPE a davat si vetsi pozor na hesla ;)
# 8.5.2008 0.03
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
já si myslim že chmatákov pujde za nedlouho do prde** s takovejma hračema co to hrajou a nedokážou pochopit pravidla.
# 8.5.2008 0.13
 
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Ale tak Sidus vzdy musi bejt nekdo kdo porusuje pravidla tak je to vsude ale ne jako ty maly dementi respective Robben ;)
# 8.5.2008 9.34
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » budoucnost chmatákova

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.