Chmatákov online


Fórum – budoucnost chmatákova

Fórum » Archiv » budoucnost chmatákova

Vario
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
co si myslítě že bude s chmatákovem tak zarok nebo za 2 roky:

já si myslím že zanikne protže nebudou protředky protže čím dál víc hráčů to přestává bavit ( ani se jim nedivím) a já i myslím že jestli bude nějaký sponzor a uvidí že tu hru hraje čím dál méně lidí tak taky přestane sponzorovat.

vemte si za 1 měsic odejte 1 tolik hráču kolik jich přijde
# 5.5.2008 18.44
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A hlavně,když znich bude dropovat něco pěknýho.xD
# 6.5.2008 18.11
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Ender jj ale museli by něco dropovat a taky trochu víc útočit na útočníka 3-( ale kdyby něco dropovali tam by museli něco co mají na sobě třeba by byl chmatopír a ten by dropnul mrtvolu chmatopira ta by se viceučelovim nožikem dala snahnout s kuže a nasledně otrhat chlupy xD nebo normal chmaták jako NPC kterej by mohl střílet z malý broky a tak by smadla malá broka kdyby měl čapku tak čapka a něaké chk (je blbost aby třeba choboti dropovali chk) ;-) ale to už pišu trochu daleko xD
# 6.5.2008 18.20
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
problem dnesniho chmatakova je ze naplni hry je NALOVIT -> NASKILLOVAT ->KILLIT...
hra postrada komplexnost jenz by pritahla starsi hrace kteri chteji neco vic... chybeji questy rozvoj povolani NPC eventy proste cokoli... herni system je uz rok zastaraly a nikde jedina snaha o zlepseni jen pridavani malickosti... hra stagnuje ... pokud to takhle pude dal CHmat pobezi tak dlouho dokud bude maly smrady bavit platit... pak konec...

ja bych to zavedl registrovanim uctu prez web zadny meno postavy:huaweukehakdh a pass: fdkfh jen abych moh vlizt a nekomu nadavat... k tomu pausalnimu placeni proc ne kdyz se nahodi nejaka rozumna snesitelna castka (20-50kc/mes) a bude stala zakladna hracu tak server muze krasne bezet... ale jedno bez druheho nepude a vse je to v rukach jedineho cloveka...

jestli budete chtit vedet jak bych CH udelal ja tak reknete rad to ze sebe vyklopim ale nehodlam tu ze sebe delat vola :)
# 7.5.2008 13.39
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

DJ Miky: pan Losos: Vize je to pěkná, ale s tím placením je to v našich končinách trochu nereálné… V zahraničí by se takový systém prosadit mohl. (můj názor



Tak by se Ch dal jednoduše na CD a prodával by se v obchodech...A VIP by bylo minulostí, protože by serverů bylo víc a měli by větší kapacitu...Ale přispívat by jste mohli např. na vylepšení předmětu atd. což by probíhalo automaticky a nejlépe přes SMS, protože by to admini nestíhali. (Což je jasné, kdyby ji hrálo statisíce lidí. Koneckonců byla by to přece silná konkurence World of Starcraft ne?)
# 7.5.2008 13.47
Áj níd mór drags! :idea:
Gizmo
autor hry
SZ
Ciby: Naopak, o čím mladší hráči, tím více to sponzory zajímá, protože děti jsou nejvhodnější objekt reklamy (mami, kup mi tohle..blabla tohle chci k vánocům...).
Nabídky na sponzoring jsou (resp. jsou jen 2), ale obě jsou podmíněný stabilní hrou, což zatím zaručit nemůžu.
Ale pro starší hráče připravujeme (Spid3r ví), druhé MMORPG, ikdyž je to hudba budoucnosti..jen napovím, že výchozím světem je svět ve filmech Dawn of the dead (či Land of the dead).

Ad placení: Brání vám někdo v pravidelném přispívání? Nebrání, ale přesto to nikdo nedělá. Kdyby to dělalo byť jen 20 lidí, tak se kapacita může zvednout, nebo alespoň ulehčit současnému provozu.



Naposledy upraveno: 7.5.2008 13.52

# 7.5.2008 13.48
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

Ciby: Naopak, o čím mladší hráči, tím více to sponzory zajímá, protože děti jsou nejvhodnější objekt reklamy (mami, kup mi tohle..blabla tohle chci k vánocům...).


To máš asi pravdu

Ale pro starší hráči připravujeme (Spid3r ví), druhé MMORPG, ikdyž je to hudba budoucnosti..jen napovím, že výchozím světem je svět ve filmech Dawn of the dead.


Starší, rozumní lidé.., to se krásně čte :-(
# 7.5.2008 13.51
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

Adamradvak:Podle mě by chmat měl být od určitého věkového rozmezí


Trošičku dementní ne?
# 7.5.2008 14.43
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Giz: Copak, kumpáni se zase dali dohromady? Neprozradíš něco?
# 7.5.2008 16.56
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
BD ne ze bych o tom neco vedel... lol ale nic se rikat nebude ;)
# 7.5.2008 19.14
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Spid3r to stejně hned vykecá lol
# 7.5.2008 19.26
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

bigdragon:Giz: Copak, kumpáni se zase dali dohromady? Neprozradíš něco?


Je to mezi nima asi dost zmatený, nejdřív že Gizmo jo a Spid3r ne, pak že Spid3r jo a Gizmo zase ne, pak oba že jo… Nevím no :).
# 7.5.2008 19.31
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Dokážu si představit, jak se teď BD cítí, tolik lidí o tom ví a on ne... :D
Dokonce i já jsem o tom už slyšel :D
# 7.5.2008 19.33
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ale, tak já taky cosi zaslech, ale nic použitelnýho...
# 7.5.2008 20.01
Obrázek
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Ne neboj bude to hrát aspoň pár normálních lidí ale dětí je tu už moc to jo ale stejně jsem zkoušel najít sponzory jediné na co jsi netroufnu požádat Porsche.cz nebo seznam.cz to mně jen napadlo se zeptat ale odvaha byla fuč
# 7.5.2008 20.15
 
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Kernoll:

Narayenko:To by tu nehrál nikdo,ani dokonce já,protože by se to muselo dát od 15,a to je v nynejší komunitě málo lidem.


Bylo ti 15 a už machruješ? A myslím,že věk není to, co by se mělo omezovat. Maniak10 je toho živým důkazem.;-)



mně je 18 a taky nemachruju jako on :D njn možná vyroste
# 7.5.2008 20.38
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » budoucnost chmatákova

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.