Chmatákov online


Fórum – Zamyšlení, ale výsldek nulový...

Fórum » Archiv » Zamyšlení, ale výsldek nulový...

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Tak jsem přemýšlel, kde je chyba. Napadlo mě to v sekci Web a Fórum v topicu Klany od Robbena... Kernoll tam narazil na to, jak upadají klany, o chování ve hře víme všichni, ale je problém jen u "malých dětí"? Já bych řekl, že ne. Abych nelhal, pročetl jsem si kusy zálohy staréo fóra a přece jen vidím, že GM začínají být lhostejný. Na návrhy se kašle, CH.U.J. je neaktivní a nejde proti tomu už snad nic dělat. CH.B.I. se ještě drží, ale co s ní? Jen jí cxhtějí dát nové práva. Je mi jasný, že Gizmo nemůže být u cho 24 hodin denně, ale furt se vracím buď do zálohy, nebo na začátek tohohle fóra a hledám něco, co se zvrtlo a obrátilo Chmat, oblíbenou hru mnoha lidí vzhůru nohama. Problémy jsou snad ve všem, mě opět napadá, jak by mohlo čekat velení CH.B.I. :D , restart cho se spuštěním nové verze, který by obsahoval:

Předělání pravidel a trestů
Vybudování silného týmu

Tak a tady jsem s úvahami skončil, tady jsem se zasekl a odpověď jsem už nenašel... Pokusím se o to zítra, ale myslínm, že to nedám a proto vás žádám, aspoň ty, co si myslí, že nejsou ty "malé děti", aby zkusili tou temnotou tápat se mnou a zjisit, kde se stala chyba. Pokud se ovšem odpověd nenalezne, ať aspoň zkusí říct, co se jim na stávajícím systému nelíbí a co by měl restart obsahovat. I když restart asi nebude a byla to jen má úvaha, ale na tom, co napíšete, by se dal založit nějaký plán, jak zkusit cho vylepšit. Ovšem pak je tu další problém a to spolupráce některých lidí. Připomína mi to fyziku a krytalickou mřížku s přitažlivými a odpudivými silami... Mňo, pokud mi chcete pomoc, popřemýšlejte prosím nad tím, co jsem napsal a zkuste se vyjádřit.

Děkuji.
# 26.3.2008 20.58
 

Stránky: 1 2 3

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Nápravák: Většinou...třeba všeras kohosi odeslal a on přišel s tím, že se právě oběvil u nápraváku.
Stoupání: Tak to se omlouvám. Nevím jak ty vaše příkazy fungujou.xD
# 26.3.2008 21.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

bigdragon:CHUJ jsou neaktivní? Jo, halfa a Eseho zprdnu



A jak je to vlastně s Bixxxem?
# 26.3.2008 21.50
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

Kernoll:Nápravák: Většinou...třeba všeras kohosi odeslal a on přišel s tím, že se právě oběvil u nápraváku.
Stoupání: Tak to se omlouvám. Nevím jak ty vaše příkazy fungujou.xD


Jo tohle.

Pokud mi někdo napíše, že se zasekl. Používám příkaz na odblokování a následně na přesunutí k nápravnému zařízení (pokud zároveň v dané lokaci uvíznul). Pokud ovšem daný hráč nedokáže počkat třeba 24 hodin a napíše zároveň mně i D!ereSovi, tak já nevím že už ho D odblokoval předemnou a je ve hře- tedy odblokuji jej a přesunu k nápraváku (myslel jsem, že je zaseklej) - většinou ještě pošlu odpověď na PMku s textem "ok"

Stoupání: od jisté doby, kdy se jistý blbeček skryl a připlížil pode mě a čekal, až něco vytvořím (a jjá jak naschval ptořeboval vytvořit několik bílých sniperek) a něšlo to - resp po vytvoření se věc ztratila (jsem myslel že bug, pak jsem si ho všiml), jsem zakázal na mě stoupat (vždy předem varuju)



Naposledy upraveno: 26.3.2008 22.57

# 26.3.2008 21.55
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Pokud máte konkrétní návrhy na úpravu nebo doplnění pravidel, můžete je napsat.
# 26.3.2008 22.01
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Podla mňa sa to pokazilo tým ,že pravidlá niesú dosť prísne.Napr.zabitie GM-ka:Na iních MMORPG by už dostali BAN(Aj keď na väčšine MMORPG zabitie GM-ka nieje skoro vôbec možné).Niekto podá sťažnosť tá sa chvíľku rieši a potom sa na ňu zabudne (Niektoré sa doriešia).Podobe sú na tom aj návrhy.Niekto navrhne nápad každému sa páči je technicky možný ale neuskotoční sa.Ďalej CH.B.I. má moc malé práva.Napadlo mi zriadiť niečo ako celu kde by CH.B.I. posielala (príkazom) ľudí o ktorých by si mysleli ,že porušili "zákon".Keď by sa pripojil GM vypísal by sa mu zoznam ľudí v cele s poznámkou ku každému zadržanému.GM by potom rozhodol ,či by dotyčný išiel do nápraváku alebo na slobodu.Ďalej pre CH.B.I. niečo ako policajný Chobotník (viem ,že to tu už párkrát bolo).Bol by rýchlejiší ako ostatný Chobotníci.Ďalej niečo ako palalyzér.Člen CH.B.I. by do chatu napísal .zmraz menohráča .Toť vše.
# 27.3.2008 9.11
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
CHBI by měla mít možnost posílat do nápraváku (né celá, pouze zásahovka). Potom by měly vziknout ještě uranové doly, kam bude zase pro změnu zavírat CHUJ a GM :-)- rozdíl je v tom, že v dole budete muset pracovat (zadarmo).

Problémy se řeší, ale kdybys věděl co kdo kolikrát řeší za ptákoviny (nebo naopak není čas na důležitější kvůli blbost)... je fakt, ž jsem sklerotik (třeba na eina jsem si vzpoměl teď :-D)
# 27.3.2008 9.49
Obrázek
hulaan0203
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Pravidla:
Minimalni prispevek na chmat 200Kc
Kdo bude spamovat pri aukcich okamzite zabiti od CHBI(mozna moc tvrde:-D) a zakazany vztup na jakekoli akce CHMAZKY
Nezabijet bezduvodne GMka trest:napravak+penezita pokuta+popripade blok uctu
Zadne nesmysluplne jmena jako:jaaa,djgdg a podobne..
Nezabijet cleny organizaci BEZDUVODNE sak tu sou pro nas aby nam hru zpestrily(vylepsily)

tot vse co sem dneska vymyslel..pokud se vam to neliby tak at to admini smazou;-)
# 27.3.2008 10.00
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Všetko čo je proti pravidlám a zdravému rozumu by som trestal 5x prísnejšie + zároveň by som bol za podporu rozumných ľudí nejakým užitočným spôsobom.
V starej som ako GM bol za túto myšlienku a nedopadlo to zle...
# 27.3.2008 11.54
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
SAM: problém je, že nemůžeš zvýhodnit ani ty rozumné lidi. Trestat už trestám kdejakou ptákovinu, která je proti pravidlu (pač tolerantnost nefungovala).

Pokud někoho zabanuju, tak stejně má XY dalších účů, já nemůžu porovnávat IP (narozdíl od tebe v nové verzi není přístup k souborům hráčů, ale vše jde přes GM příkazy)
# 27.3.2008 12.28
Obrázek
hulaan0203
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Jo no presne,nekdo dostane ban na ucet pako12 a za pet minut si udela ucet pako13
chtelo by to bany na ip ale nevim jestly by to slo provest
# 27.3.2008 12.28
Obrázek
Robbenko
zablokován
SZ Mail

bigdragon:Kernoll: lidi knápraváku ... většinou když s někým potřebuju mluvit
stoupání na mě... jasně jsem říkal ať na mě nestoupají : znemožňuje mi to používat příkaz .vytvorit (takže proto ;))

A upozorňuji, že vždy když někoho zabiju a chová se relativně slušně, tak mu věci vátím....


BiGDragon:pochybuju ze se to nekde stane...Napr.jak si mi jednou zabasl JaZze(jak jsem ti strelil do Pseudo) s white,potom se me zabil a nakonec jak jsem ti rekl ze jsem nemohl vedet ze si to ty ze jo tak si me vyndal ale....Stejne si mi white nevratil!!!:(

BTW:SAME nedopadlo to zle........ale jak pro koho ... :D xD
# 27.3.2008 13.01
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
hulaan0203 : Jak si to zařídím na aukcích je moje věc,a to když někdo nebude poslouchat,tak ho vyhodím a ješte bude killnutej..
# 27.3.2008 15.30
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Do Uranových dolů bych nedával zbíječku ale kladivo ... byla by 5x menší šance že něco vytěží.A at' to není spojené se skillem těžby,protože někteří lidi co ji mají vyskillovanou na max. se tam moc dlouho nezdrží ...Dále bych dal vězni na nohu pancéřovou kouli která by ho asi 4x spomalovala ... Horniny by se daly nosit jenom po 1né na místo o 3 sektory dál ... :twisted: :-)



Naposledy upraveno: 27.3.2008 16.29

# 27.3.2008 15.53
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Mr.Kill€r:Do Uranových dolů bych nedával zbíječku ale kladivo ... byla by 5x menší šance že něco vytěží.


Samozřejmě, že by v dole bylo těžítko jinde ve hře nepoužitelné.;-)
# 27.3.2008 15.53
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
chyby: 1.dem*ntní jména učtů(sashjdsh,Gizmo je p*ča a td...)
2.slabý tým CH.B.I
3.chce to zcela novou organizaci která bude hodne silná...
# 27.3.2008 16.19
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Zamyšlení, ale výsldek nulový...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.