Chmatákov online


Fórum – Zamyšlení, ale výsldek nulový...

Fórum » Archiv » Zamyšlení, ale výsldek nulový...

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Tak jsem přemýšlel, kde je chyba. Napadlo mě to v sekci Web a Fórum v topicu Klany od Robbena... Kernoll tam narazil na to, jak upadají klany, o chování ve hře víme všichni, ale je problém jen u "malých dětí"? Já bych řekl, že ne. Abych nelhal, pročetl jsem si kusy zálohy staréo fóra a přece jen vidím, že GM začínají být lhostejný. Na návrhy se kašle, CH.U.J. je neaktivní a nejde proti tomu už snad nic dělat. CH.B.I. se ještě drží, ale co s ní? Jen jí cxhtějí dát nové práva. Je mi jasný, že Gizmo nemůže být u cho 24 hodin denně, ale furt se vracím buď do zálohy, nebo na začátek tohohle fóra a hledám něco, co se zvrtlo a obrátilo Chmat, oblíbenou hru mnoha lidí vzhůru nohama. Problémy jsou snad ve všem, mě opět napadá, jak by mohlo čekat velení CH.B.I. :D , restart cho se spuštěním nové verze, který by obsahoval:

Předělání pravidel a trestů
Vybudování silného týmu

Tak a tady jsem s úvahami skončil, tady jsem se zasekl a odpověď jsem už nenašel... Pokusím se o to zítra, ale myslínm, že to nedám a proto vás žádám, aspoň ty, co si myslí, že nejsou ty "malé děti", aby zkusili tou temnotou tápat se mnou a zjisit, kde se stala chyba. Pokud se ovšem odpověd nenalezne, ať aspoň zkusí říct, co se jim na stávajícím systému nelíbí a co by měl restart obsahovat. I když restart asi nebude a byla to jen má úvaha, ale na tom, co napíšete, by se dal založit nějaký plán, jak zkusit cho vylepšit. Ovšem pak je tu další problém a to spolupráce některých lidí. Připomína mi to fyziku a krytalickou mřížku s přitažlivými a odpudivými silami... Mňo, pokud mi chcete pomoc, popřemýšlejte prosím nad tím, co jsem napsal a zkuste se vyjádřit.

Děkuji.
# 26.3.2008 20.58
 

Stránky: 1 2 3

Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
Můj názor je, že chmatákov je už tak rozrostlý, každý druhý si na něco stěžuje tohohle do nápraváku tomuhle ban a mě V.I.P. a mě V.I.P. skin. To má za následek, že se začnou věci řešit ale opravdu pomalým tempem a když se vyřeší tak už si toho mi konkrétně jako hráči jenom sotva všimnem. Já si třeba nepamatuju kdy se nějaký hráč začal radovat, že konečně začala fungovat obrana na bleskovku, ale že na ní nefungovala to vadilo každýmu druhýmu. Doufám, že chápete co tim myslim. Chyba neni jenom ve velení a v malejch děckách.
Závěrem: Tohle je jenom test kde se na ty bugy má přijít a možná proto sou i některé organizace nečinné
# 26.3.2008 21.06
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Mno můj názor na Chmat,je takový,že tu hraje plno malejch dětí = CHAOS,my ale nemůžeme za to,jak se chovají,protože to je vrozené,i já jsem se tak choval.To když je bug,tak to všem vadí a spamují fórum,ale když maj radost,tak proč ho spamovat znova? . Stejně by to bylo jen díky moc apod.Organizace by měli být přísnější a být jich víc,ale kde na to hledat lidi ? ..Je tu jen pár lidí co se umí chovat,a myslí jím to.Ale ti jsou už zařazeni do organizací.Tak tím pádem se to tu skládá ze 4 skupin.

1.) - lidi v organizacích
2.) - namyšlení puberťáci (např Jerry)
3.) - plsáci (ty co furt běhaj,a jen dáš mi něco pls pls)
4.) - normální lidi,kteří to hrajou opravdu jen pro zábavu a ne tak často.


Dále bych spřísnil VIP třeba za 300 KČ.To že se na návrhy kašle je jedna z věcí,která je reálná,plno lidí tu vymyslelo super nápadů,ale akorát se odhlasovali a stejně nebyli zrealizované.Končím

S pozdravem Narayenko



Naposledy upraveno: 26.3.2008 21.20

# 26.3.2008 21.17
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Lemra
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ponec a Ou! (Chro(c)ks)
SZ Mail
narayenko si muj člověk. :D
# 26.3.2008 21.19
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
CHUJ jsou neaktivní? Jo, halfa a Eseho zprdnu. Vojcek se už angažuje a Kernoll líta jak splašenej a furt něco řeší (opravdu nelituju toho, že jsem si vybral zrovna kernolla)
# 26.3.2008 21.26
Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Half a Esemege ty sou dost neaktivní ... ale BD myslíš že udržet test dokáže sám kernoll? V testu vidím jen jeho
# 26.3.2008 21.28
Obrázek
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ano Kernoll je jak zběsilá střela,je to opravdu dobrý CHUJAK..
# 26.3.2008 21.28
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
CHUJ ná pár vyjímek aktovní je..
# 26.3.2008 21.28
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Palanda myslíš CHUJ jako Kernolla?
# 26.3.2008 21.30
Obrázek
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
No i jako vojcka, ale jako kernoll a vojcek sou aktivni :)
# 26.3.2008 21.31
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

bigdragon:CHUJ jsou neaktivní? Jo, halfa a Eseho zprdnu. Vojcek se už angažuje a Kernoll líta jak splašenej a furt něco řeší (opravdu nelituju toho, že jsem si vybral zrovna kernolla)


Měl sme pocit, že si měli vybrat náhradu nebo co.;-)




Taky sem nad tím poslední dobou uvažoval tak abych taky zhrnul problémy chmatu kdyý už u toho sme. (Podle mě samozřejmě.)

1.GM=bůh: Jistě, na jiných hrách by se za nějáké chování už dávno BANovalo ale někdy si admini ve hře dělají opravdu co chtějí. Jen mě zaráří (pamatuju si-li blbě tak se omlouvám) jak kolikrát bigdragon odesílá hráče k nápraváku jen tka z hecu, střílí do lidí protože na něm stojí a podobně. Chtělo by to prostě jisté hranice. Jasně, sranda to možná být může ale pro čloěka, který přišel o věci jen z prostého rozmaru GMka to rozhodně zábava není. O částečném rozvracení ekonomiky chmatu ani nemluvím.

2.Přílišné dovolování hráčů.: Jak říkal RF chtělo by to přesná a výstižná pravidla. Například definici rekillu (většinou zdeformovanou ustním předáváním informace). S tou sem měl v poslední době celkem problémy, protože jeden tvrdíl, že tohle rekill je, tohle není a tak. Jinej zas tvrdil něco uplně jinýho a já si taky myslel něco uplně jinýho. Chce to přesná dobe pochopitelná pravidla.
Navíc si hráči dovolují čím dál tím víc prostě jen tak a většinou si odsedí týde, dva v nápraváku a dělejí bordel zas. (Samozřejmě vím, že to vyřeší uranové doly, které by zároveň chtěly nějákou obrnau proti GMouse a podobnej serepetičkám.)



Naposledy upraveno: 26.3.2008 21.34

# 26.3.2008 21.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Jo tak nebudu křivdit Vojckovi ale neviděl sem ho;-)jinak je to ve hře čim dál tím horší
# 26.3.2008 21.34
Obrázek
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

Kernoll:
Navíc si hráči dovolují čím dál tím víc prostě jen tak a většinou si odsedí týde, dva v nápraváku a dělejí bordel zas. (Samozřejmě vím, že to vyřeší uranové doly, které by zároveň chtěly nějákou obrnau proti GMouse a podobnej serepetičkám.)



Proto bych ten nápravák udělal větší a systém.Bylo by tam například 6 stromů a hlavní NPC.NPC by ti náhodně řeklo jaký kus dřeva z jakého stromu máš přinýst.A kdyby si musel třeba 500x bežet sem a tam,asi by to lidi přestalo bavit otravovat a porušovat pravidla.
# 26.3.2008 21.38
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Narayenko:Proto bych ten nápravák udělal větší a systém.Bylo by tam například 6 stromů a hlavní NPC.NPC by ti náhodně řeklo jaký kus dřeva z jakého stromu máš přinýst.A kdyby si musel třeba 500x bežet sem a tam,asi by to lidi přestalo bavit otravovat a porušovat pravidla.


Cool nápad ale dal bych to s horninama. Už jen kvůli názvu Uranové doly.xD A po třeba minutě by se čekání na horninu vyplo (Aby to nezatěžovalo server až si bude muset pamatovat kdo má co donýst.)
# 26.3.2008 21.42
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
To mě nenapadlo,ale jinak hodilo by se to mno :)
# 26.3.2008 21.44
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Kernoll: lidi knápraváku ... většinou když s někým potřebuju mluvit
stoupání na mě... jasně jsem říkal ať na mě nestoupají : znemožňuje mi to používat příkaz .vytvorit (takže proto ;))

A upozorňuji, že vždy když někoho zabiju a chová se relativně slušně, tak mu věci vátím....
# 26.3.2008 21.44
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Zamyšlení, ale výsldek nulový...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.