Chmatákov online


Fórum – lagy i po opravě

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » lagy i po opravě

CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
I přes to, že to Gizmo "opravil", Chmat (nová verze) neustále laguje.. Na první pohled to vypadá že žádný lagy nejsou, ale když vzduchem lítaj blesky a kulky, jsou lagy nehorázný... Uvedu vám to na tipickém příkladu- Kámoš odlogl s půlkou HP.. Na skypu řekl, že odlogl ale ve hře neustále visel.. Přes to furt žil.. Najednou opravdu zmizel ze hry ale po asi 5-ti vteřinách se na zemi objevil jeho rotačák.. Ano, chcípl aniž by byl ve hře.. Prostě lagy jak cip, možná se o tom neví, tak to sem píšu..
# 13.2.2008 19.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Fumaster:Ježiši xD, hele ty fingerboardisto. Já myslel že dám např chobota na zk mapu, na rub modrého na lávovej láváka. xD


Ani tyhle lokace třeba nejsou hotové.3-(
# 13.2.2008 22.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
No právě jsem říkal at se dodělají aaa. At se nejdřív dodělá tohle a pak se dělají další.
# 13.2.2008 22.24
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ty jsi říkal, ať se udělají zvířata, a na ně pak mapa, tak se tady nevykrucuj.
A příště už radši nemysli.
# 13.2.2008 22.25
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Já tam řekl např zvířata, ale hlavní myšlenka ( viz. první příspěvek) byla dodělat novou verzi, na urovni ( možností) staré.
# 13.2.2008 22.27
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

Fumaster:Jinak proč nezrušíš jednu verzi, a nepředěláš starou na novou?



Příště se pořádně vyjádři, abys pak nemohl měnit svůj názor podle situace.
# 13.2.2008 22.29
 
JaAcker
zablokován
Obrázek
SZ
Nechtelo se mi to číst ale jak gizmo napsal povinne platby atd Necháp kdysi se hrálo 2x tolik lidi a VIP se platilo 5o !!!!!! a nebyl ani malikny lagik ale ok kdyz uz je treba vice penez tak proc neneco jako na nekterych wow serverech !!!


Podpořte náš server, klikněte občas na reklamu, která je výše. Za každé kliknutí a otevření stránky s reklamou se připisuje na účet našeho serveru malá částka. Náš server je free, ale náklady na provoz se zvýšily, je třeba nakoupit nový hardware, jelikož občas lagujeme.
Pokud to jde, klikněte aspoň 5x za den na reklamu, moc nám to pomůže. Jsme free server, nechci za hraní ani za žádné jiné služby žádné peníze, ale vyžít nějak musíme. Proto vás žádám, zúčastněte se.


Je tam reklama na kterou kdyz kliknete pricte se na uceta nevim kolik kc
!!!!!
# 14.2.2008 7.26
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
J ale pricte se jenom kdys na to kliknes jednou denne jinak ne;-) a taky obcas tam kliknu;-)
# 14.2.2008 7.31
 
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Hele potvrzuji ze z Chiefa padl rotacak sam jsem ho zabil ;) vsak ted primo uvedu priklad k tomu v testu hraju za Pietroo a kdyz jsem ho zabil stal jsem od nej zhruba 1 krok Narayenko stal od nej zhruba 5 kroku tak si to vemte ja jak debil klikal na tu hromadku z vecma mezitim Narayenko samodrejme pomoci LAAAAAAAAgu ten rotacak vzal a odlogl..... proste je to na .... !!!! :D
# 14.2.2008 17.46
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
TAky nechápu proč se nevypne- stará , zabugovaná verze, a nepřepne se na novou ( sry pro pány z vyšších míst - TEST ) Stejně většina hráčů ze staré přechází na test ... (viz. narůstající lagy )
# 14.2.2008 20.22
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Berny:TAky nechápu proč se nevypne- stará , zabugovaná verze, a nepřepne se na novou ( sry pro pány z vyšších míst - TEST ) Stejně většina hráčů ze staré přechází na test ... (viz. narůstající lagy )


Protože Test je test jestli jsi to z onoho názvu nepoznal. není to plnohodnotná a ozkoušená verze. Já sem zase pro zrušení testu a nahození minulého uzevřeného testování...
# 14.2.2008 20.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
To TEST je nadnešený, je to normální hra do které se sem tam neco přidá....
# 14.2.2008 20.33
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Berny:To TEST je nadnešený, je to normální hra do které se sem tam neco přidá....


Říká lajk...
# 14.2.2008 20.34
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Říkám já... :-) A 75% HRÁČŮ testu :)
# 14.2.2008 20.57
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Berny:Říkám já... :-) A 75% HRÁČŮ testu :)


Přeháníš.
Podle mě tak 60% lidí bere hru jako killování a tudíž je jim jedno v jaké hře hrajou.
# 14.2.2008 21.02
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Nejde o to killování ale o ty lidi, je úplně o ničem jiném když jsem na skypu s lidma nebo si s nima jen píšu ve hře... Nejde o to killovaní, ale my si prostě tu hru užívame tim, že zajdeme do 4. města a dáváme wary s chmatpartou ...
# 14.2.2008 21.24
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » lagy i po opravě

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.