Chmatákov online


Fórum – lagy i po opravě

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » lagy i po opravě

CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
I přes to, že to Gizmo "opravil", Chmat (nová verze) neustále laguje.. Na první pohled to vypadá že žádný lagy nejsou, ale když vzduchem lítaj blesky a kulky, jsou lagy nehorázný... Uvedu vám to na tipickém příkladu- Kámoš odlogl s půlkou HP.. Na skypu řekl, že odlogl ale ve hře neustále visel.. Přes to furt žil.. Najednou opravdu zmizel ze hry ale po asi 5-ti vteřinách se na zemi objevil jeho rotačák.. Ano, chcípl aniž by byl ve hře.. Prostě lagy jak cip, možná se o tom neví, tak to sem píšu..
# 13.2.2008 19.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

HawkinCZe
uživatel
Ve hře: HawkinCZe
SZ Mail
To musím potvrdit:-D
# 13.2.2008 19.17
 
Sykys
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jack killer
SZ Mail
tak se nemas odlogavat srabe
# 13.2.2008 19.21
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Tak za 1.) Jsem to nebyl já kdo odlogl ty mamrde a za 2.) Má se tu mluvit o bugu a ne o tom, kdo je srab.. Zajeď na Kladno a tam mi to řekni do ksichtu, nebo drž hubu a vyjadřuj se k bugu pokud k němu máš co říct..
# 13.2.2008 19.23
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Si veříš chief kdyby si neodlogaval !
# 13.2.2008 19.25
 
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Další mamrd omg.. Škoda slov.. BTW: Za Chiefa už nehraju.. Chief nejsem já..
# 13.2.2008 19.26
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
JE to horzne stema lagama killil sem bajoo a on odlog a po 5 vterinach vypadli z neho vsechny veci trochu divne nemysluite??:evil:
# 13.2.2008 19.53
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
lollollol skoda ze sem to nevidel
# 13.2.2008 19.54
since 2007
Gizmo
autor hry
SZ
LoL, od kdy jsou lagy bug? Jako co se divíte, když každý přispěje co nejmíň (150 Kč) a chce to napořád, tak to prostě takhke končí. Za ty peníze server sotva běží, natož abych ho mohl upgradovat.
# 13.2.2008 20.06
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Taky pořát nejde provozovat hru z příspěvků,....
# 13.2.2008 20.11
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Bugy ve hře
Místo pro oznamování a řešení chyb.. Tohle považuju vcelku za chybu.. Nicméně jsem nevěděl kam jinam to dát.. Myslel jsem že o tom nevíš, tak jsem to sem napsal.. No nic, můžete to locknout..
# 13.2.2008 20.11
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Gizmo tak řeba každí rok at se platí nwm třeba 2ookč proč to takle neni ?
# 13.2.2008 20.12
 
Gizmo
autor hry
SZ
Správně, hru nejde provozovat z příspěvků, takže mám zavést povinné platby? A Crawler- chyba to není, je to úplně normální přetížení.
# 13.2.2008 20.14
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Aby si stěžoval někdo, kdo přispěl 150Kč na běh serveru, a stěžoval si na lagy, tak to je opravdu drzost, ještě, když víte, že Gizmo server "tak,tak" utáhne :-|
# 13.2.2008 20.29
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Dal bych přispívání vždy na rok nebo tak, s tím že by to bylo samozřejmě vše bude dobrovolné a člověk bude seznámen s časovým omezením.;-)
# 13.2.2008 20.32
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

Gizmo:Správně, hru nejde provozovat z příspěvků, takže mám zavést povinné platby? A Crawler- chyba to není, je to úplně normální přetížení.


Gizmo hele, za ty peníze co sem dal na chmat bych si už koupil cod2 a cod4, povinné pladby akorát odradí 75% hráčů , chce to sponzora... A věř mi že se na chmat sponzor sežene v pohodě...
# 13.2.2008 20.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » lagy i po opravě

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.